پیمانکاری ویلا سازی در نوشهر

پیدا کردن یک شرکت مهندسی برای پیمانکاری ویلا سازی در نوشهر کار دشواری است. بدین دلیل که شرکت‌های بسیاری هستند که می‌توانند خدمات پیمانکاری را برای ساخت ویلا در شهر نوشهر به شما ارائه دهند؛ اما کمتر پیمانکارانی وجود دارند که کلیه خدمات از جمله طراحی و ساخت را به بهترین نحو در اختیار کارفرمایان خود قرار می‌دهند.

شرکت‌های پیمانکاری دارای یکسری ویژگی‌های خاص هستند که هدفشان در ارائه باکیفیت‌ترین خدمات و کسب رضایت حداکثری برای کارفرمایان عزیز است. شرکت مهندسی معماری پرسیاه با سال‌ها تجربه در پیمانکاری ویلا سازی در نوشهر، می‌تواند خدمات صفر تا صد طراحی و ساخت ویلا در نوشهر را به شما ارائه دهد.

نوشهر کجاست؟

نوشهر شهری در استان مازندران و مرکز شهرستان نوشهر در ایران است. نوشهر شهری بندری است که در ساحل جنوبی دریای خزر قرار دارد. نوشهر با آب و هوای مرطوب و نیمه گرمسیری، همجواری به دریا در آب‌های خزر و محیط طبیعی کوهستانی‌اش، از دیرباز مقصد گردشگری داخلی ایران بوده است.

نوشهر هر ساله صدها هزار بازدیدکننده را به هتل‌ها و ویلاهای خصوصی خود به دلیل ارتباط حمل و نقل با سایر شهرهای شمال ایران جذب می‌کند. در زمان محمدرضا شاه پهلوی، نوشهر به ‌طور غیررسمی به عنوان «پایتخت دوم» یا «پایتخت تابستانی» ایران شناخته می‌شود، زیرا شهری بود که شاه و اکثر مقامات بلند پایه دولتی در ماه‌های تابستان در آن زندگی و کار می‌کردند. نوشهر هم اکنون از مناطق اصلی ویلاسازای در شمال ایران محسوب می‌شود.

نوشهر کجاست؟

پیمانکاری ویلا سازی چیست؟

پیمانکاری ویلا سازی یک شخص یا شرکتی است که وظیفه هماهنگی و نظارت بر یک پروژه ساختمانی را بر عهده دارد. پیمانکاران تقریباً در تمامی پروژه‌های ساختمانی و بازسازی از جمله پروژه‌های ویلاسازی حضور دارند. این متخصصان هم مسئولیت جزئیات دقیق و هم دغدغه‌های عمده کارفرمایان را بر عهده دارند. نمونه‌هایی از مسئولیت‌های آنها شامل گرفتن مجوزها، طراحی ویلا و نظارت بر روند ساخت است.

کار پیمانکار به نظارت بر پروژه ختم نمی‌شود. یک پیمانکار معمولاً مسئولیت‌های دیگری مانند برآورد بودجه و خرید مصالح را نیز دارد. پیمانکاران باید مطمئن شوند که همه چیز در یک پروژه درست پیش می‌رود. اگر مشکلی پیش بیاید، پیمانکار باید بتواند همه چیز را در مسیر درست قرار دهد. پیمانکاری ویلا سازی اغلب یک شرکت مهندسی را شامل می‌شود که در آن تیم های مختلف مسئولیت ایده پردازی تا تبدیل ایده به واقعیت را بر عهده دارند.

ویژگی‌های پیمانکار خوب برای ویلا سازی در نوشهر

نمونه کارها تضمین کننده یک پیمانکار خوب نیستند. هنگام پیدا کردن یک پیمانکار ساخت ویلا در نوشهر مهم است که به دنبال ویژگی‌های خاصی باشید تا نشان دهند که آنها حرفه‌ای هستند و واقعاً می‌توانند نیازهای شما را برآورده کنند. برخی از ویژگی‌های پیمانکار ویلا سازی خوب به شرح زیر هستند:

حرفه‌ای گری

پیمانکاران همیشه باید هنگام کار حرفه‌ای عمل کنند. این بدان معناست که آنها باید بدانند که چگونه به درستی با کارفرمایان صحبت کنند، بدانند چگونه تیم‌های مختلف را مدیریت کنند و بتوانند به وضوح ایده‌های کارفرما را به واقعیت تبدیل کنند. پیمانکار حرفه‌ای می‌تواند به خوبی نیازهای کارفرما را بررسی کند و به آنها پیشنهادهایی برای کیفیت اجرا و صرفه جویی در هزینه‌ها بدهد.  همچنین یک پیمانکار خوب می‌تواند بهترین مصالح ساختمانی از تامین کنندگان معتبر را خریداری کند.

پیمانکاری ویلا سازی چیست؟

راه حل گرا

زمانی که با یک پروژه ویلاسازی سر و کار دارید، همیشه در امتداد جاده دست اندازهایی وجود دارند. این یکی از دلایلی است که پیمانکاران باید با چک لیست‌هایی کار کنند که همه مسائل را پوشش می‌دهند. اما حتی با پیچیده‌ترین برنامه ریزی‌ها، هیچ پروژه‌ای بدون مشکل نخواهد بود. به همین دلیل است که شما به پیمانکاری نیاز دارید که در یافتن راه حل‌ها خوب باشد و در فکر کردن خارج از چارچوب خلاقیت داشته باشد. به این ترتیب، غلبه بر مشکلات در صورت بروز بسیار ‌آسانتر خواهد بود.

تجربه بالا

همانطور که قبلا ذکر شد، برای پیمانکاران داشتن تجربه بسیار مهم است. این مهم تضمین می‌کند که آنها فرآیندها و دانش لازم برای انجام کارها را درک می‌کنند. علاوه بر این، پیمانکاران باتجربه شبکه‌های ارتباطی گسترده‌تری دارند و این امر پیدا کردن تیم‌های کاری و تامین کنندگان با کیفیت بالا برای انجام سایر وظایف را برای آنها آسان‌تر می‌کند. همچنین، هر چه نمونه کارها و تجربه پیمانکار بیشتر باشد، کیفیت طراحی و ساخت ویلا در نوشهر نیز افزایش پیدا می‌کند.

مسئولیت‌های پیمانکار ویلا سازی در نوشهر

پیمانکاران مسئول نظارت بر کل فرآیند ساخت و ساز هستند. آنها معمولاً وظیفه دارند از وجود افراد ماهر و حرفه‌ای در هر تیم کاری و انجام بسیاری از وظایف دیگر اطمینان حاصل کنند. اما برای تجزیه وظایف پیمانکار، اجازه دهید به سه مرحله اصلی فرآیند ساخت ویلا در نوشهر نگاه کنیم تا ببینیم که پیمانکاران در طول هر فاز چه می‌کنند.

پیش ساخت

پیش ساخت اولین مرحله از فرآیند است. معمولاً پیمانکاران وظایف زیر را در این مرحله انجام می‌دهند:

 • مشاوره، امکان سنجی و برنامه ریزی اولیه
 • تعیین و برآورده بودجه ساخت ویلا
 • خرید زمین و انتخاب یک موقعیت مکانی عالی
 • یافتن پیمانکاران فرعی مناسب برای بخش‌های مختلف پروژه
 • طراحی معماری ویلا و دریافت مجوزها
 • کنترل و مدیریت پروژه طبق PMBOK

برخی از پیمانکاران وظایف بیش از این را بر عهده خواهند گرفت. با این حال، موارد فوق مهمترین وظایف پیمانکار هستند.

ویژگی‌های پیمانکار خوب برای ویلا سازی در نوشهر

در طول ساخت

هنگامی که ساخت و ساز در حال انجام است، پیمانکار مسئولیت موارد زیر را بر عهده می گیرد:

 • نظارت بر تمامی جوانب ساخت پروژه
 • اطمینان از انجام امور ساخت طبق برنامه
 • پیدا کردن و رفع مشکلات در طول مسیر
 • اطمینان از شرایط ایمنی پروژه و کارگان
 • ارتباط با تیم‌های کاری و گزارش دهی به کارفرما

در مرحله ساخت و ساز، پیمانکار باید مطمئن شود که همه چیز به خوبی اجرا می‌شود. برای انجام این کار، آنها باید مطمئن شوند که پروژه طبق برنامه ریزی انجام شده است.

پس از ساخت

وقتی همه چیز تمام شد، پیمانکار باید کارهای زیر را انجام دهد:

 • بازرسی پروژه نسبت به صحت انجام کار
 • رفع مشکلات حقوقی و دریافت پایان کار
 • بررسی دستمزدهای پرداخت شده توسط کارفرما

پیمانکاران بعد از پایان ساخت ویلا در نوشهر، پروژه را تحویل کارفرما می‌دهند تا به خوبی مورد بهره برداری قرار گیرد. پیمانکاری که خدمات صفر تا صد را انجام می‌دهد، یعنی اینکه همه کارهای مربوط به مشاوره، خرید زمین، دریافت مجوزها، خرید مصالح، طراحی و ساخت ویلا توسط پیمانکار انجام می‌شوند.

مزایای پیمانکاری ویلا سازی در نوشهر

کار با یک شرکت ویلا سازی در نوشهر با خدمات صفر تا صد مزایای زیادی دارد. این مزایا با هم ترکیب می‌شوند تا شرکت‌های مهندسی به بهترین گزینه برای تقریباً هر پروژه تبدیل شوند. در ادامه به فواید پیمانکاری ویلا سازی در نوشهر اشاره می‌کنیم:

ارتباطات شفاف و باز

ارتباط شفاف برای موفقیت هر پروژه بدون دردسرهای غیر ضروری یا اتلاف انرژی بسیار مهم است. برای اینکه اهداف شما مراقبت و اجرا شوند، شرکتی که با آن کار می‌کنید باید مسائل را کاملاً درک کند. به عنوان مالک پروژه، ارتباط نادرست بین چندین پیمانکار می‌تواند گیج کننده باشد و شما را مسئول ارتباطات نادرست قرار دهد. همکاری با یک شرکت ساخت و ساز با خدمات صفر تا صد، ارتباطات شفاف و باز را فراهم می‌کند.

در طول پروژه خود، شما شایسته دانستن چگونگی پیشرفت آن هستید. با چندین نقطه تماس، به روز رسانی‌ها می‌توانند به سرعت گیج کننده و طاقت فرسا شوند. یک شرکت مهندسی تنها اختلال را کاهش می‌دهد و در تماس باقی می‌ماند، بنابراین همه تیم‌های کاری در یک مسیر حرکت می‌کنند. وقتی شرکت ساختمانی پیمانکاران فرعی را مدیریت می‌کند، شما فقط با یک شرکت در تماس خواهید بود. این خط ارتباطی ساده به شما این امکان را می‌دهد که هر مشکلی را برطرف کرده و به سرعت آنها را اصلاح کنید.

برنامه ریزی دقیق و کاربردی

هنگامی که یک مالک پروژه سعی می‌کند چندین پیمانکار را در حین تکمیل کار ساخت و ساز مدیریت کند، پروژه در اختیار بسیاری از پیمانکاران و جدول زمانی جداگانه آنها قرار می‌گیرد. این موضوع به راحتی می‌تواند کل برنامه را از بین ببرد. با یک شرکت مدیریت ساخت و ساز با خدمات صفر تا صد، تیم با هم کار می‌کنند تا هیچ گونه تضاد یا سردرگمی در برنامه ریزی، رعایت ضرب الاجل‌ها و اتمام پروژه‌ها در زمان مقرر وجود نداشته باشد. حتی اگر تاخیری رخ دهد، پیمانکار ویلا سازی می‌تواند پروژه را نزدیک به برنامه اولیه به مسیر خود بازگرداند. آنها در زمان‌های برگشت و حل مشکللات با تجربه هستند و می‌توانند گام‌های لازم برای حرکت رو به جلو را شناسایی کنند.

مزایای پیمانکاری ویلا سازی در نوشهر

مدیریت موثر هزینه‌ها

یک پیمانکار که تمام جنبه‌های پروژه ساخت و ساز شما را مدیریت می‌کند، احتمال نرخ‌های بهتر را ارائه می‌دهد، زیرا آنها به دنبال بهترین پیمانکاران فرعی با بهترین قیمت هستند. بسیاری از پیمانکاران ویلا سازی، به عنوان متخصص در حوزه کاری خود، دانش لازم را برای دریافت نرخ‌های رقابتی در مورد مصالح ساختمانی ضروری دارند، زیرا آنها روابط قوی با تامین کنندگان و پیمانکار فرعی ایجاد کرده‌اند که می‌توانند با قیمتی با تخفیف همکاری کنند. سپس آنها می‌توانند این تخفیف‌ها را به کارفرما خود منتقل کنند و به صرفه جویی در هزینه‌ها کمک نمایند.

پیمانکاران از ابتدا تا انتها با شما کار می‌کنند، بنابراین می‌توانند در برنامه ریزی و بودجه بندی اولیه کمک کنند. از آنجایی که توسعه یک طرح قیمت یکی از گزینه‌هایی است که شرکت‌های ساخت ویلا در نوشهر با خدمات کامل برای شما ارائه می‌کنند، احتمالاً در محدوده بودجه باقی می‌مانند. شرکت‌های خدمات کامل نه تنها بودجه ریزان قابل اعتمادی هستند، بلکه به خود می‌بالند که برای مشتریان خود مقرون به صرفه هستند و مزایایی از جمله تخفیف‌ها و ارتباطات را به اشتراک می‌گذارند. در حالی که به محدودیت‌های خود پایبند هستید، این پیمانکاران همچنین اطمینان حاصل می‌کنند که شما همچنان به بهترین نتیجه ممکن خارج از بودجه خود دست می یابید.

ارائه خدمات گسترده

پیمانکاران طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهند که در هیچ جای دیگری نمی‌توانید آنها را دریافت کنید، از جمله برآورد هزینه و توسعه طراحی! این خدمات به ایجاد پروژه‌های با بالاترین کیفیت در دسترس با توجه دقیق به جزئیات کمک می‌کند. پیمانکاران ویلا سازی هر آنچه پروژه شما نیاز دارد را تامین می‌کنند که سادگی را حتی برای پیچیده‌ترین وظایف ساخت ویلا فراهم می‌کنند. بدون عوارض مدیریت پروژه خود از ابتدا تا انتها یا هماهنگی چندین پیمانکار فرعی با برنامه‌ها و فرآیندهای مختلف، پروژه شما به آرامی اجرا می‌شود و دردسرهای غیرضروری شما را از بین می‌برد.

کنترل کیفیت پروژه

تلاش برای انتخاب و مدیریت پیمانکاران فرعی می‌تواند دشوار باشد. تکیه بر یک پیمانکار واحد برای یافتن پیمانکاران فرعی با استعداد به آنها اجازه می‌دهد تا کیفیت پروژه شما را تا حد زیادی کنترل کنند. کار با یک پیمانکار ویلا سازی به اطمینان از کار با کیفیت کمک می‌کند. نقطه تماس اولیه می‌تواند کنترل محکم‌تری بر پیشرفت پروژه و کیفیت پروژه تمام شده داشته باشد. این فرآیند منجر به کار منظم و با کیفیتی می‌شود که زمان و انرژی شما را هدر نمی‌دهد.

پیمانکاری ویلا سازی در نوشهر با شرکت مهندسی معماری پرسیاه

پیمانکاری ویلا سازی در نوشهر با شرکت مهندسی معماری پرسیاه

پیدا کردن بهترین دفتر معماری در ایران کار دشواری نیست! فقط کافیست نیازهای خود را بررسی کنید و ببینید چه چیزی می‌خواهید. ممکن است به یک ویلا در نوشهر علاقه مند باشید یا شاید بخواهید در ترکیه یک ویلای ساحلی زیبا داشته باشید، مهم این است که خواسته‌های خود را فهرست کنید. سپس با تحقیقات لازم به سراغ شرکت مورد نظر خود بروید.

«شرکت مهندسی معماری طرح پردازان پرسیاه» با سال‌ها تجربه در امر ویلاسازی، می‌تواند به شما در برآورده کردن آرزوهایتان کمک کند. ما با سال‌ها تجربه در زمینه پیمانکاری و مشارکت در ساخت ویلا تنها شرکتی هستیم که با ارائه ضمانتنامه اجرایی همه متریال مصرفی در پروژه شما را به مدت یکسال گارانتی می‌کنیم. ساخت ویلا، بازسازی ویلا، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس از خدمات منحصر به فرد شرکت پرسیاه هستند.

مجموعه خدمات شرکت مهندسی معماری پرسیاه در ایران و کشورهای همسایه بدون محدودیت جغرافیایی انجام می‌شوند که  شامل دو مورد زیر هستند:

1- بخش طراحی

 • اداری
 • تجاری
 • مسکونی
 • ویلایی
 • برجشته

2- بخش ساخت

 • احداث ویلا
 • بازسازی و دکوراسیون داخلی
 • دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس

مراحل انجام کار توسط شرکت پرسیاه به شرح زیر هستند:

 • مشاوره و بازدید با تعیین وقت قبلی
 • عقد قرارداد طراحی و ساخت
 • بازدید حضوری از مکان پروژه
 • ارائه برآورد هزینه‌های اجرایی
 • اخذ مجوزهای لازم از شهرداری و نظام مهندسی
 • ارائه نقشه‌های معماری و طراحی داخلی
 • ارائه لیست کامل از آیتم‌های اجرایی
 • تعیین زمان اجرای پروژه براساس آخرین و بهترین متد مدیریت پروژه PMBOK
 • پایان کار و تحویل پروژه

مهمترین تفاوت های شرکت مهندسی معماری پرسیاه با دیگر شرکت‌ها عبارتند از:

 • مجهز به استودیو معماری و ارائه فول پکیج طراحی ویلا (نما، محوطه و داخلی)
 • محاسبات سازه‌ای اقتصادی و نقشه‌های اجرایی
 • مدیریت و نظارت بر اجرای صحیح پروژه
 • استفاده از استانداردهای اجرایی مهندسی‌ روز دنیا
 • اعزام اکیپ اجرایی خوش قول و متعهد از دفتر تهران
 • ارایه گزارش‌های مالی، صورت وضعیت‌های شفاف و قابل استعلام
 • گزارش تصویری از مراحل اجرایی پروژه به صورت هفتگی
 • طراحی دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله توسط متخصصان امر
 • عقد قرارداد به صورت مدیریت پیمان برای صفر تا صد کار
 • همکاری با تامین کنندگان معتبر بازار برای خرید مصالح
 • تهیه مصالح ساختمانی با قیمت مناسب و کیفیت بالا

با ما از طریق شماره‌های زیر تماس بگیرید:

 • شماره تماس تیم پشتیبانی: 09101707037
 • شماره تماس مدیر عامل: 09122658620 (دکتر مهاجری)

منبع: gidelkocal.com

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *