ساخت ویلا

ساخت ویلا

ساخت ویلا
ساخت ویلا در شمال

طراحی داخلی ویلا

ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا امروزه بشکل گسترده ای مورد توجه مردم قرار گرفته و دلیل آن بیشتر دوری جستن از هیاهو و آلودگی زندگی در شهرها است.

ساخت ویلا در مناطق خوش آب و هوا می تواند فرصتی را ایجاد کند که افراد زمانی را برای استراحت و وقت گذراندن در فضایی متفاوت را تجربه کنند و یا اینکه دوران بازنشستگی خود را در ویلایی به سبک و علاقه خود زندگی کنند.

اینکه شما در جایی بهترین اوقات خود را بگذرانید که مطابق با نیاز شما و الگوی مخصوص زندگی و شخصیتتان باشد بسیار لذت بخش است.

ساخت ویلا با کمترین هزینه

برای انتخاب بین دو گزینه خرید یک ویلای آماده یا ساخت یک ویلا با سلیقه خودتان بهتر است از تجربه افرادی که ویلای آماده خریداری کردند استفاده کنید بیشتر این افراد با توجه به تجربه ای که داشته اند ساخت ویلا را انتخاب می کنند.

 

ساخت یک ویلا که صفر تا صد آن بر اساس نیازها و سلیقه شما صورت گرفته است می تواند پاسخگوی روحیات خاص شما باشد و این موضوع علاوه بر اینکه بسیار لذت بخش است از مشکلات احتمالی که خرید یک ویلای آماده دارد جلوگیری می کند.

ساخت ویلا با کمترین هزینه

بازدید و مشاوره برای ساخت ویلا

برای داشتن یک ویلا مطابق با استانداردها و همچنین سلایق شخصی مخصوصا در مناطق شمالی بهتر است از افراد با تجربه در این زمینه کمک گرفته شود به این دلیل که قوانین ساخت ویلا ممکن است در مناطق مختلف متفاوت باشد.

 

شما با کلیک برروی این قسمت می توانید اطلاعات کافی در این زمینه را بدست بیاورید.

 

مشاوره منطقی از افرادی که اطلاعات به روز و درستی از قوانین ساخت و ساز در مناطق مختلف دارند قبل از ساخت ویلا، علاوه بر اینکه از اتفاقات احتمالی که ممکن است در زمینه قوانین ساخت ویلا برای شما پیش بیاید جلوگیری کند می تواند به شما کمک کند که ویلایی مطابق با آنچه دوست دارید را به دست بیاورید.

 

یک مشاور با علم و تخصص خاص خود  روحیات شما را شناسایی کرده و در مورد طراحی و ساخت ویلا به شما مشاوره میدهد تا همه مراحل ساخت بر اساس اصول معماری و مهندسی انجام شود و در نهایت آنچه که در اختیار شما قرار می گیرد سلیقه و سبک خاص مورد نظر شما باشد.

طراحی و ساخت ویلا

مراحل ساخت ویلا

یکی از مهمترین مراحل در ساخت ویلا طراحی قبل از اجرا می باشد یک طراحی خوب باید جامع و کامل باشد و تمام جزییات و زوایای مختلف معماری درآن بررسی و تحلیل شود.

 

یک طراحی خوب و بر پایه اصول مهندسی و معماری قبل از ساخت ویلا همه مشکلات را بررسی خواهد کرد و با اعمال سلیقه و سبک مورد علاقه کارفرما همه اشکالات احتمالی را پیش بینی و آنها را رفع خواهد کرد.

 

در طراحی پلان یک ویلا همه جوانب اعم از نقشه های مورد نیاز برای دریافت مجوزهای ساخت، سلیقه کارفرما، میزان بودجه در نظر گرفته شده از سوی کارفرما، ویو و دید ویلا و بسیاری موارد دیگر که در ادامه در خصوص آنها به صحبت خواهیم کرد، در نظر گرفته می شود.

 

در این مرحله دیدن نمونه کارهای واقعی از پروژه های مشابه می تواند به شما کمک کند که در این زمینه بهتر تصمیم بگیرید زیرا طراحان ماهر معمولا نمونه کارهای موفقی دارند.

 

نمونه کارهای زیادی در زمینه ساخت ویلا با کلیک بر روی این قسمت می توانید مشاهده بفرمایید.

نکات مهم در ساخت ویلا

جهت اخذ مجوز ساخت ویلا یکی از مراحل، تایید نقشه ها و پلان ویلای مورد نظر می باشد. یکی از مهمترین آیتم ها در پلان یک ویلا استفاده از بنای مفید زمینی است که قرار است ساخته شود.


در این مرحله طراح، فازیک پلان ویلا را طراحی می کند و سپس نقشه ها با ضوابط شهرداری و ایمنی و آتشنشانی مطابقت داده می شود و در مرحله بعد تحت نظارت مهندس سازه، طراحی مطابق با اصول زیبایی شناسی و اعمال سلیقه کارفرما انجام می شود.

ساخت ویلا

نقشه ساخت ویلا

بعد از آن نقشه ها باید مورد تایید دفتر خدمات الکترونیک قرار بگیرد تا مجوز لازم برای ساخت ویلا صادر گردد.

تمامی این مراحل را می توانید با سپردن به افرادی که علم و تجربه کافی در این زمینه دارند به راحتی انجام دهید.

نقشه ساخت ویلا

مصالح مناسب در ساخت ویلا

انتخاب متریال و مصالح مناسب برای ساخت ویلا نیاز به دقت و حساسیت زیادی دارد زیرا انتخاب نادرست می تواند باعث به وجود آمدن هزینه های زیادی برای کارفرما شود.

 

امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و تولید متریال های مختلف با تنوع زیاد و کیفیت و کارایی متفاوت بررسی دقیق برای انتخاب متریال مورد نیاز کاری تخصصی محسوب می شود.

 

معمولا یک تیم معماری ماهر در انتخاب مصالح مورد نیاز برای ساخت ویلا می تواند به شما کمک کند انتخاب مصالح مناسب می تواند از به وجود آمدن هزینه های اضافی در آینده نیز جلوگیری کند.

 

در انتخاب مصالح برای ساخت ویلا خصوصا در مناطق شمالی باید اقلیم خاص منطقه را نیز مد نظر قرار داد و از مصالحی استفاده کرد که در شرایط خاص آب و هوایی متفاوت کیفیت و کارایی خوبی داشته باشد.

 

همچنین در ساخت ویلا به دلیل آنکه محیطی برای گذراندن اوقات مفرح زندگی می باشد زیبایی و آرامش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است این موضوع در انتخاب مصالح مناسب نیز تاثیر گذار است.

 

جهت اطلاعات تکمیلی در خصوص متریال های مناسب برای ساخت ویلا می توانید روی این قسمت کلیک کنید.

ساخت ویلا دبی

پیمانکار مناسب برای ساخت ویلا

علم، تخصص، تعهد و پذیرش مسئولیت تمامی امور مربوط به طراحی و ساخت ویلا از مهمترین آیتم هایی است که پیمانکار مورد نظر شما باید داشته باشد.

 

یک شرکت پیمانکاری معتبر و متخصص که بتواند صفر تا صد ساخت ویلای شما را به عهده بگیرید و در نهایت آنچه که شما در نظر داشته اید را تحویل دهد باید آتلیه قوی برای طراحی پلان ویلا داشته باشد و همه قسمت های ویلای شما اعم از فضای داخلی، محوطه سازی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، نمای بیرونی، استخر، تراس گاردن، روف گاردن و… را برای شما طراحی کند و در اختیار شما قرار دهد تا قبل از اجرا کارفرما خود را در ویلایش تصور کند.

 

پیمانکار باید برای اجرای طرح مورد نظر اکیپ های اجرایی قوی و متعد داشته باشد که دانش کافی در زمینه ساخت ویلا در مناطق شمالی را داشته باشند.

 

معمولا گزینش اکیپ های اجرایی در شرکت هایی که استودیو معماری پیشرفته ای دارند با دقت و حساسیت بالایی انجام می شود زیرا اجرای طرح ها خاص و زیبا با سبک های متفاوت نیاز به دانش و تخصص بالایی در زمینه ساخت دارد.

 

ارائه نمونه کارهای قوی می تواند در تصمیم گیری در مورد این موضوع به کارفرمایان کمک زیادی کند.

طراحی ویلا نوشهر

هدف از ساخت ویلا

بعد از تصمیم گیری و انتخاب طرح مورد نظر نوبت به ساخت ویلای رویایی شماست!

 

ساخت ویلا بسیار متفاوت با سایر بناهاست، ویلا به دلیل ماهیتی که دارد و استفاده ای که از آن می شود با عناصر طبیعی عجین می شود و حس تازگی و سرزندگی در استفاده کنندگان ایجاد می کند.

 

در ساخت یک ویلای حرفه ای همه مراحل ساخت باید بر مبنای اصول استاندارد و مهندسی صورت بگیرد تا در نهایت نتیجه کار یک بنای با کیفیت و زیبا باشد.

 

ساخت ویلا در ترکیه

سریع ترین روش ساخت ویلا

در ساخت ویلا از مرحله آماده سازی زمین و گود برداری گرفته تا اجرای فونداسیون که پایه و اساس ساخت ویلا است و باید با دقت و حساسیت زیادی انجام شود، تا بتن ریزی و اسکلت ساختمان باید تحت نظارت کامل مهندسین با تجربه و متخصص انجام شود.

 

بتن ریزی اصولی دارد که عدم رعایت دقیق آنها باعث میشه که بنای ما از استحکام کافی برخوردار نباشد و در برابر خطرات ناشی از بلایای طبیعی مقاوت لازم را نداشته باشد.

 

وجود مهندسین متخصص در مرحله آرمارتوربندی و اجرای اسکلت بسیار ضروری می باشد تا متریال به کاررفته را با دقت و کیفیت مناسب انتخاب، نظارت و اجرا نمایند.

دیوار کشی و اجرای سقف نیز تخصص و مهارت مربوط به خود را نیاز دارند تا اینکه به مرحله نازک کاری ویلا وارد شویم.

در مرحله نازک کاری سلیقه، دقت، ظرافت تعیین کننده کیفیت و زیبایی ویلای شما است.

نمای بیرونی ویلا، محوطه سازی، اجرای روف گاردن، تراس گاردن، استخر و دیگر امکانات ویلا نیز باید به طور کامل تحت نظارت و اجرای تیم قوی و متخصص قرار بگیرد.

در یک ویلا محیط بیرونی و محوطه سازی اهمیت زیادی دارد زیرا ماهیت ویلا استفاده از عناصر طبیعی و لذت بردن از آب و هوای خوب خصوصا در مناطق شمالی است، به همین دلیل محوطه سازی در ویلا باید طوری باشد که نیاز کارفرما به استفاده از عناصر طبیعی را تا حد ممکن تامین کند.

 

بهتر است که کارفرما با ارائه گزارش های هفتگی یا ماهانه در جریان مراحل ساخت قرار بگیرید معمولا شرکت های معتبر و با سابقه فعالیت علمی و اجرایی این امکان را در اختیار کارفرمایان قرار می دهند.

الف. مدیریت و برنامه ریزی مراحل ساخت ویلا

برای مدیریت و برنامه ریزی مراحل ساخت یک ویلا برخورداری از دانش و مهارت کافی ضروری است اینکار نیاز به تخصص در برنامه ریزی دارد تا بتوان پروژه ساخت را به بهترین نحو و طی یک برنامه زمان بندی صحیح به انجام رسانید.

 

شرکتی که انجام یک پروژه را بر عهده می گیرد باید قدرت اجرایی بالایی داشته باشد تا طبق برنامه ریزی تعیین شده مراحل ساخت را به پایان برساند.

ب. تجهیز کارگاه

به طور کلی تجهیز کارگاه به اقداماتی گفته می شود که قبل از شروع پروژه برای انجام بهتر پروژه ساخت صورت می گیرد تجهیز کارگاه می تواند تاثیر زیادی در کیفیت پروژه ساخت ویلا داشته باشد.

 

اگر تجهیز کارگاه به طور صحیح و اصولی صورت نپذیرد باعث هدر رفت منابع و مصالح ساختمانی و صرف هزینه اضافی می شود.

ج. تعیین پیمانکاران و مجری ها

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم در شرکت های معتبر و قوی پیمانکاران و مجری ها با حساسیت بالایی گزینش خواهند شد و برای هر مرحله از ساخت از اکیپ اجرایی مجرب و کارآزموده با نظارت مستقیم مهندسین متخصص به کار گرفته خواهند شد تا نتیجه کار کیفیت مورد نظر کارفرما را داشته باشد.

پیمانکار برای ساخت ویلا

استاندارد و ضوابط طراحی و ساخت ویلا

در ساخت یک ویلای حرفه ای با امکانات کامل مراحل ساخت به صورت تخصصی تر خواهد بود به این دلیل که امکانات بیشتر یک ویلای حرفه ای ایجاب می کند که مراحل ساخت اندکی متفاوتتر و حرفه ای تر انجام شود.

در ادامه در خصوص مراحل ساخت ویلای حرفه ای صحبت خواهیم کرد.

الف. مراحل عمرانی ساخت ویلا

در مرحله عمرانی ساخت ویلا حرفه ای بعد از نقشه برداری، بوته کنی، پیکه کوبی، گچ ریزی و گودبرداری اجرای فونداسیون انجام می شود.

فونداسیون یک ویلا یکی از مراحل مهم عمرانی ساخت ویلا می باشد و باید با توجه به اقلیم منطقه کاملا اصولی و حرفه ای انجام شود.

مرحله بعد بتن ریزی و اسکلت ساختمان می باشد که باید از لحاظ استحکام و اصول مقاوم سازی تحت بررسی کامل انجام گیرید تا نهایت آرامش و اطمینان را برای کارفرما ایجاد کند.

دیوارها و سقف ها نیز در مرحله عمرانی ساخت ویلا انجام می شود.

هر کدام از این قسمت ها باید تحت نظارت و اجرای اکیپ های متخصص و متعد انجام شود تا نتیجه رضایت بخش حاصل شود.


ب. تاسیسات پروژه(مکانیکی و الکتریکی)

در مرحله عمرانی ساخت ویلا حرفه ای بعد از نقشه برداری، بوته کنی، پیکه کوبی، گچ ریزی و گودبرداری اجرای فونداسیون انجام می شود.

فونداسیون یک ویلا یکی از مراحل مهم عمرانی ساخت ویلا می باشد و باید با توجه به اقلیم منطقه کاملا اصولی و حرفه ای انجام شود.

مرحله بعد بتن ریزی و اسکلت ساختمان می باشد که باید از لحاظ استحکام و اصول مقاوم سازی تحت بررسی کامل انجام گیرید تا نهایت آرامش و اطمینان را برای کارفرما ایجاد کند.

دیوارها و سقف ها نیز در مرحله عمرانی ساخت ویلا انجام می شود.

هر کدام از این قسمت ها باید تحت نظارت و اجرای اکیپ های متخصص و متعد انجام شود تا نتیجه رضایت بخش حاصل شود.


پ. معماری در ساخت

معماری در ساخت کاربرد کلیه اصول مربوط به پوشانندگی داخلی ساختمان اعم ازسیمان کاری، سفید کاری، کناف یا رابیتز برای سقف، کاشی کاری، سرامیک کف، سنگ کاری، چارچوب های در و پنجره و کلیه کارهای مربوط به پوشش دیوار، سقف و کف ویلا می باشد.

با تخصص و مهارت اکیپ اجرایی می توان در این مرحله کاری بدون نقص و با کیفیت انجام داد.


ت. دکوراسیون داخلی

در مرحله دکوراسیون داخلی نوبت به زیبا سازی و رنگ و لعاب فضای داخلی ویلا می باشد. اعمال سلیقه خاص کارفرما در اینجا نقش اساسی دارد البته علاوه بر سلیقه کارفرما بهتر است که از مشاوره مهندسین معمار هم استفاده شود زیرا تخصص این افراد می تواند در بوجود آوردن هارمونی اصولی کمک کننده باشد.

انتخاب رنگ مناسب برای دیوارها و دکورهای چوبی، کابینت آشپزخانه، ترموود، لمینیت، چمن مصنوعی یا طبیعی و هر آنچه به ویلای شما رنگ و روح می بخشد در این مرحله انجام می شود.


ث. تجهیزمبله

مرحله آخر در ساخت یک ویلای حرفه ای تجهیز مبله است.

 

در این مرحله طراح داخلی با استفاده از دانش و تجربه خود و سلیقه کارفرما به تجهیز مبله داخلی ویلا می پردازد و لوازمی نظیر لوستر، فرش، مبلمان، پرده، سرویس خواب، میز و صندلی برای محوطه بیرونی  و یا تراس، تجهیزات مربوط به استخرو… را انتخاب و در جای مناسب خود قرار می دهد.

طراحی و ساخت ویلا شمال

سبک های مرسوم در ساخت ویلا

ساخت ویلا سبک های متفاوتی دارد و شما میتوانید با توجه به ویژگی های خاص سبک های مختلف  معماری سبک مورد علاقه خود را برای ساخت ویلا انتخاب کنید.

در برخی مواقع افراد ممکن است ویژگی های خاصی از یک سبک را دوست داشته باشند و بخواهند یک سبک ترکیبی برای ساخت ویلای خود انتخاب کنند.

در این قسمت سبک های مرسوم و ویژگی های آنها را در ساخت ویلا برای شما معرفی می کنیم.

• طراحی و ساخت ویلای مدرن

در ساخت ویلا مدرن عنصر اساسی سادگی می باشد استفاده از نور طبیعی و به کارگیری پنجره های بزرگ از ویژگی های این سبک محسوب می شود.

در سبک مدرن ساخت ویلا پیچیدگی وجود دارد و فضاهای داخلی به صورت باز طراحی و ساخته می شود.

همچنین خطوط بیشتر صاف و عمودی هستند و طرح های پیچیده به چشم نمی خورد.

ساخت ویلا مدرن

• طراحی و ساخت ویلای کلاسیک

در ساخت ویلا به سبک کلاسیک بیشتر از عناصر معماری معاصر استفاده می شود و همه چیز دارای تقارن است بیشتر این سبک از ساخت ویلا را در نماهای رومی و یونانی می توان یافت.

 سبک کلاسیک نیز به مانند ساخت ویلا مدرن طرفداران زیادی دارد.

ساخت ویلا کلاسیک

• ساخت ویلاهای مینیمال

در ویلاهایی که به سبک مینیمال ساخته می شود سادگی و کارکردگرایی و پرهیز از هرگونه تزیینات اضافه به چشم می خورد.

ساخت ویلای مینیمال بیشتر بر جنبه کارکردگرایی یک ویلا توجه دارد بر همین اساس استفاده از پنجره های بزرگ و فضاهای شیشه ای برای ورود نور طبیعی بسیار دیده می شود. همچنین سادگی خیلی زیادی در این سبک وجود دارد.

ساخت ویلا مینیمال

• ساخت ویلاهای هایتک

از ویژگی های اساسی این سبک در ساخت ویلا می توان به استفاده از فلزات در ساخت اشاره کرد. این سبک شباهت زیادی به سبک مینیمال دارد و از نظر سادگی و توجه به عناصر کاربردی شباهت های زیادی بین این دو سبک معماری که هر دو به سبک مدرن نیز بسیار نزدیک هستند وجود دارد.

• ساخت ویلاهای روستیک

مرحله آخر در ساخت یک ویلای حرفه ای تجهیز مبله است.

در این مرحله طراح داخلی با استفاده از دانش و تجربه خود و سلیقه کارفرما به تجهیز مبله داخلی ویلا می پردازد و لوازمی نظیر لوستر، فرش، مبلمان، پرده، سرویس خواب، میز و صندلی برای محوطه بیرونی  و یا تراس، تجهیزات مربوط به استخرو… را انتخاب و در جای مناسب خود قرار می دهد.

طراحی ویلا دبی

و اما بپردازیم به انواع مختلف ویلا

• ویلای فلت

همانطور که از نام این ویلا مشخص است این مدل ویلا یک طبقه است و تنها یک سقف دارد.

از ویژگی های این نوع از ویلا می توان به پایین بودن هزینه ساخت و استفاده آسان از آن برای سالمندان اشاره کرد

ساخت ویلای فلت بیشتر برای ارتفاعات مناسب می باشد که خود دارای ویو کافی است.

ساخت ویلا فلت

• طراحی و ساخت ویلای دوبلکس

ویلاهای دو طبقه را ویلای دوبلکس می گویند معمولا در این نوع ساخت آشپزخانه و سالن و یک سرویس بهداشتی در طبقه پایین، و اتاق خواب ها در طبقه بالا قرار می گیرد.

این مدل از ساخت ویلا مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

ساخت ویلای دوبلکس

• طراحی و ساخت ویلای تریبلکس

ویلاهای تربلیکس به ویلاهایی گفته می شود که در سه طبقه ساخته می شوند و برای آنها امکانات زیادی در نظر گرفته می شود این مدل از ساخت ویلا چشم انداز و مناظر زیبایی می آفریند به این دلیل که با توجه به ارتفاعی که دارد امکان داشتن ویو خوبی را نیز دارد.

ساخت ویلای تریپلکس

• کاخ ویلا

ساخت ویلا از نوع کاخ ویلا جلال و شکوه خاص خود را دارد، همانطور که از نام آن مشخص است ویلا هایی که ظاهری شبیه به کاخ دارند را کاخ ویلا می گویند در این نوع از ویلا امکانات رفاهی کاملی در نظر گرفته می شود.

• ساخت ویلا در زمین شیبدار

ساخت ویلا در شیب به این صورت است که قسمتی از بنای ویلا بر روی شیب و تپه قرار می گیرد البته برای ساخت ویلا در شیب باید زمین شیب دار باشد.

معمولا ویلاهایی که در دامنه قرار دارند به این نوع طراحی و ساخته شده اند.

• ویلا باغ

ساخت ویلا باغ معمولا در زمین هایی صورت می گیرد که باغی است و یا اینکه متراژ زمین به اندازه ای است که می توان علاوه بر ساخت ویلا در اطراف نیز با استفاده از گیاهان مختلف طراحی باغ را نیز به وجود آورد البته این نوع از ساخت ویلا نیز سبک های مختلفی می تواند داشته باشد.

طراحی ویلا در ازمیر

• ویلای هوشمند

ویلاهای هوشمند به ویلاهایی گفته می شود که قسمت های مختلف آن مثل آبیاری گیاهان، نور پردازی، سیستم صوتی، دوربین مدار بسته، پرکردن و خالی کردن آب استخر و…به صورت هوشمند طراحی و اجرا شده است.

• ویلا ساحلی

ساخت ویلاهای ساحلی بسیار مورد توجه علاقه مندان به دریا قرار دارد معمولا ساخت این نوع از ویلا ها به گونه ای است که بتوان از نسیم دریا حداکثر استفاده را کرد، همچنین با توجه به رطوبت بالایی که در مناطق ساحلی وجود دارد ساخت ویلا در این مناطق نیاز به دقت و تخصص کافی دارد.

• ویلا جنگلی

ویلاهایی که در مناطق جنگلی ساخته می شود را ویلای جنگلی می گویند ساخت ویلاهای جنگلی به دلیل پوشش گیاهی خاصی که دارد معمولا دارای ویو و مناظر طبیعی زیبایی می باشند.

ساخت باغ ویلا

• ویلا در شهرک

ساخت ویلا در شهرک با توجه به مزایایی که دارد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است شهرک های ویلای در شمال معمولا دارای امنیت بالاتری هستند و محوطه سازی خوبی برای آنها در نظر گرفته میشود.

برخی از شهرک های ویلایی امکاناتی نظیر استخر، سالن ورزشی، رستوران و… را دارا هستند.

طراحی و ساخت ویلا

مشخصات یک خانه ویلایی خوب

الف. تفریحات آبی نظیر استخر، سونا، جکوزی و…

ب. محوطه سازی و فضای سبز

پ. تامین پارکینگ

ت. تفکیک مناسب فضاهای خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی ویلا

ث. تعداد اتاق های مناسب مثل اتاق مهمان، اتاق کار، اتاق کودک و…

ج. کتابخانه

د. باشگاه و فضای مناسب ورزشی

ط. آشپزخانه و مطبخ

ظ. تراس گاردن و روف گاردن

چ. تی وی روم یا سینما روم

م. فضایی برای نشیمن، اسپرت و رسمی

ه. فضای بازی کودکان

ع. هوشمند سازی

غ. نورپردازی مناسب و مطلوبِ هر فضا

ک. سیستم سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع

ل. و بسیاری امکانات دیگر…

ساخت ویلا دبی

طراحی و ساخت ویلا توسط شرکت مهندسی پرسیاه

الف. تفریحات آبی نظیر استخر، سونا، جکوزی و…

ب. محوطه سازی و فضای سبز

پ. تامین پارکینگ

ت. تفکیک مناسب فضاهای خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی ویلا

ث. تعداد اتاق های مناسب مثل اتاق مهمان، اتاق کار، اتاق کودک و…

ج. کتابخانه

د. باشگاه و فضای مناسب ورزشی

ط. آشپزخانه و مطبخ

ظ. تراس گاردن و روف گاردن

چ. تی وی روم یا سینما روم

م. فضایی برای نشیمن، اسپرت و رسمی

ه. فضای بازی کودکان

ع. هوشمند سازی

غ. نورپردازی مناسب و مطلوبِ هر فضا

ک. سیستم سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع

ل. و بسیاری امکانات دیگر…

ساخت ویلا در نوشهر

هزینه طراحی و ساخت ویلا

در مورد هزینه های ساخت ویلا شرکت مهندسی پرسیاه به دو صورت مدیریت پیمان و عدد فیکس با شما قرارداد تنظیم می کند.

در حالت اول که قرارداد به صورت مدیریت پیمان بسته می شود شما می توانید در طول فرآیند ساخت ویلا مبلغ را با توجه به هزینه های انجام شده به صورت چند مرحله ای و قسطی پرداخت کنید.

 

و در حالت دوم هزینه ساخت بر اساس یک مبلغ فیکس و تعیین شده در ابتدا تنظیم می شود.

 

شرکت مهندسی پرسیاه با افتخار اعلام می کند با توجه به روابط و قرارداد هایی که در زمینه تامین مصالح اولیه با شرکت های معتبر دارد 35 درصد مصالح پروژه را  به صورت بدون واسطه در اختیار دارد و به همین دلیل علاوه براینکه مشکلات عدیده ای که در زمینه تامین مواد و مصالح اولیه معمولا برای پروژه ها اتفاق می افتد را ندارد از نظر قیمت نیز با توجه به خرید بدون واسطه به نفع کارفرمایان عزیز می باشد.

شرکت پرسیاه با به کار گیری کادر مجرب و متخصص در هر بخش از سازمان خود مراحل ساخت ویلا شما را به صورت کاملا حرفه ای و مهندسی انجام می دهد.

ارائه گزارش های هفتگی و ماهانه از روند کار در پروژه ها به کارفرما نیز یکی دیگر از وجوه تمایز شرکت مهندسی پرسیاه می باشد.

 

در قرار داد هایی که به صورت مدیریت پیمان تنطیم می شود، گزارش های شفاف مالی و صورت وضعیت های قابل استعلام در اختیار کارفرمایان قرار می گیرد.

برای اطلاع از جزییات قراردادهایی که به شکل مدیریت پیمان تنظیم می شوند بر روی این قسمت کلیک کنید.

طراحی و ساخت ویلا نوشهر

0 تا 100 طراحی و ساخت ویلا

شرکت مهندسی معماری پرسیاه در راستای اهداف سازمانی خود و برای رفاه حال کارفرمایان اقدام به راه اندازی کمپین بزرگ رو ویلا در ساخت و طراحی ویلا گرفت.

در این کمپین شما می توانید تا ۷٪ تخفیف اجرایی و تا ۵۰٪ تخفیف طراحی در پروژه های خود استفاده کنید.

۰ تا ۱۰۰ طراحی و ساخت ویلا به صورت حرفه ای و با به کارگیری اکیپ اجرایی متخصص در هر بخش از اجرا را به ما بسپارید.

طراحی و ساخت ویلا دبی

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.