طراحی و ساخت ویلا در آمل

طراحی و ساخت ویلا در آمل

یافتن بهترین شرکت ویلاسازی برای طراحی و ساخت ویلا در آمل اولین قدم برای داشتن ویلای رویاهای شماست. شرکت مهندسی معماری پرسیاه با سال‌ها تجربه در ساخت ویلاهای نوآورانه و سفارشی، تیم گسترده‌ای از مهندسان، طراحان، تکنسین‌ها و کارگران ماهر را دارد.

ما رضایت مشتریان خود را در اولویت قرار می‌دهیم، به همین دلیل است که هر ویلا دارای ویژگی منحصر به فرد و طراحی شیک است که با استفاده از روش‌ها و ماشین آلات ساخته می‌شود. از برنامه ریزی، طراحی و ساخت ویلاهای زیبا در شهر زیبای آمل گرفته تا ارائه خدمات مناسب برای ویلاها، ما در هر مرحله از فرآیند ساخت و ساز نیازهای کارفرما و پیشنهادات خود را در اولویت قرار می‌دهیم.

درباره شهر آمل

شهر باستانی آمل بین محمود آباد در شمال، بابلسر در شمال شرقی، بابل در شرق و نور در غرب قرار دارد. این شهر دارای آب و هوای مدیترانه‌ای با تابستان‌های بسیار گرم و زمستان‌های خنک و مرطوب است. آمل یکی از قدیمی‌ترین شهرهای مازندران است که قدمت آن به زمان آماردها می‌رسد که قبل از امپراتوری آریایی‌ها و اشکانیان در این منطقه ساکن شدند. برخی روایات آمل را با پیشدادیان، اولین سلسله آریایی که در اثر بزرگ فردوسی، شاهنامه و اساطیر ایرانی ذکر شده، مرتبط می‌دانند.

مردم محلی بر این باورند که قهرمان افسانه‌ای آرش کمانگیر که تیری را از کوه دماوند به نشانه مرز جدید ایران و توران پرتاب کرد، اهل این شهر است. می‌گویند تیری که آرش پرتاب کرد تمام صبح را طی کرد و ظهر به کرانه‌های رود اوکسوس در آسیای مرکزی رسید و این رود قرن‌ها مرز ایران و توران شد. افسانه‌ها حکایت از آن دارند که آرش که تمام توان خود را برای فشار دادن کمان و پرتاب تیر خود به کار گرفته بود، با رها کردن کمان به شهادت رسید.

بر اساس اسناد تاریخی، آمل از زمان ساسانیان تا ایلخانی پایتخت مازندران بوده است. بنیانگذار سلسله صفویه شاه عباس اول و مؤسس سلسله قاجار، آقا محمدخان هر دو به این شهر حمله کردند و قبل از استقرار حکومت خود، ساکنان آن را قتل عام کردند. شرکت لبنیات کاله در آمل قرار دارد که یکی از معروف‌ترین برندهای بستنی و پنیر در کشور را بر عهده دارد.

مراحل طراحی و ساخت ویلا در آمل

مراحل طراحی و ساخت ویلا در آمل

پیمانکار طراحی و ساخت بر جنبه‌های طراحی و ساخت پروژه شما نظارت می‌کند. آنها تحت یک قرارداد واحد با شما کار می‌کنند تا خدمات طراحی و ساخت ویلا در آمل را ارائه دهند. کار پیمانکاری ساخت ویلا توسط یک تیم و تحت یک قرارداد واحد خواهد بود که جریان کار را از ابتدا تا تکمیل پروژه یکپارچه می‌کند. پیمانکار می‌تواند همه امور ویلاسازی از جمله خرید زمین، دریافت مجوزها، طراحی معماری و ساخت را انجام دهد.

در تمام پروژه‌های ساخت و ساز ویلا در آمل، ما به عنوان پیمانکار ساخت ویلا در آمل از طریق بررسی‌ها و آزمایش‌های دقیق کنترل کیفیت، از رعایت استانداردهای ایمنی و کیفیت ساخت بالا اطمینان می‌دهیم. ما همچنین به دلیل توانایی خود در ارائه بهترین خدمات با قیمت‌های مقرون به صرفه، یکی از برترین شرکت‌های پیمانکاری ویلا در شمال کشور هستیم. مراحل طراحی و ساخت ویلا در آمل عبارتند از:

 • پیش ساخت: مشاوره، امکان سنجی، برآورد هزینه، خرید زمین، دریافت مجوزها، بررسی نیازهای کارفرما
 • طراحی و نقشه: تهیه نقشه‌های معماری و سازه، نقشه‌های سه بعدی، طراح‌های دکوراسیون داخلی
 • ساخت و ساز: تسطیح زمین، گودبرداری، ساخت فونداسیون، اسکلت، سقف، سفت کاری، نازک کاری، محوطه سازی، تجهیزمبله

در سمت طراحی، شما شخصی را می‌‍خواهید که سلیقه شما را به واقعیت تبدیل کند. به نمونه کارهای شرکت پرسیاه نگاه کنید و در صورت امکان از برخی از پروژه‌های ما بازدید کنید. با افراد تیم طراحی پرسیاه در مورد نحوه کار در مرحله طراحی صحبت کنید. در بخش ساخت ویلا نسبت به شرایط ویلاسازی، مصالح ساختمانی، مجوزهای لازم، روش‌های ساخت، تیم های اجرایی، برنامه زمانی ساخت و سایر موارد از پیمانکار سوال کنید.

مزایای پیمانکاری ساخت ویلا در آمل

کار با پیمانکار یا شرکت مهندسی جهت طراحی و ساخت ویلا در آمل می‌تواند مزایای زیر را داشته باشد:

ارتباط با فروشندگان و پیمانکاران فرعی

پیمانکاران عمومی به دلیل روابطی که در صنعت دارند، می‌توانند محصولات باکیفیت و پیمانکاران فرعی با تجربه را دریافت کنند. پیمانکاران فرعی و فروشندگان به یک پیمانکار عمومی پاسخ خوبی می‌دهند، زیرا به احتمال زیاد در گذشته با آنها کار کرده‌اند یا توسط مشتریان قبلی به آنها ارجاع داده شده‌اند. آنها منابع و مهارت‌های مذاکره را برای ارائه بهترین کارگران و مواد برای پروژه نوسازی تجاری شما خواهند داشت.

مزایای پیمانکاری ساخت ویلا در ساری

برنامه ریزی زمانی ساخت ویلا

ارتباطات یک پیمانکار عمومی با فروشندگان و پیمانکاران فرعی محلی به شما انعطاف پذیری در طراحی بازسازی می‌دهد. از آنجایی که به مصالح ساختمانی و کارشناسان بیشتری دسترسی دارید، می‌توانید با تکمیل ایده‌هایتان تغییرات جزئی در پروژه نوسازی خود ایجاد کنید. هنگامی که با یک پیمانکار طراحی-ساخت کار می‌کنید، می‌توانید یک طرح سفارشی تری نیز داشته باشید، زیرا آنها می‌توانند در حین انجام کار تغییرات ایجاد کنند.

تجربه در صنعت ویلاسازی

پیمانکار عمومی شما پروژه‌های ساختمانی زیادی را قبل از شروع پروژه شما تکمیل کرده است. آنها با عواملی که می‌توانند بازسازی تجاری را به تعویق بیندازند آشنا هستند و می‌توانند بر  این اساس پروژه را هدایت کنند. آنها همچنین می‌توانند مطمئن شوند که فضای تکمیل شده مطابق با مقرارت ساختمانی است تا بتوانند بازرسی را پشت سر بگذارید و پروژه را به سر منزل مقصود برسانند.

ارتباط و تعامل قوی با کارفرما

یک پروژه ویلاسازی شامل افراد زیادی است که با هم کار می‌کنند تا ایده‌های شما را زنده کنند. هنگامی که با یک پیمانکار با تجربه کار می‍‌کنید، یک نقطه ارتباطی برای پاسخ به سوالات خود دارید. آنها با تمام پیمانکاران فرعی درگیر در پروژه شما هماهنگ می‌کنند و به هر مشکلی که ممکن است پیش بیاید رسیدگی خواهند کرد. شما می‌توانید از آنها گزارش عملکرد دریافت کنید.

به روز رسانی مداوم پیشرفت

پیمانکار بر پروژه ویلاسازی نظارت می‌کند تا به شما اجازه دهد روی مسئولیت‌های دیگر خود تمرکز کنید. شما همچنان می‌توانید با بررسی قرارداد با پیمانکار درگیر فرآیند طراحی باشید تا مطمئن شوید که همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود. پیمانکار در مورد جدول زمانی و هر شرایط پیش بینی نشده‌ای که ممکن است پروژه شما را به تاخیر بیندازد صادق خواهد بود. از آنجایی که آنها در این صنعت تجربه دارند، می‌توانند این تاخیرها را نیز برای تکمیل به موقع ساخت ویلا انجام دهند.

روش‌های طراحی و ساخت ویلا در آمل

صرفه جویی در هزینه‌ها

برخی ممکن است استفاده از مواد ارزان قیمت را برای صرفه جویی در هزینه در نظر بگیرند، اما انجام این کار ممکن است در دراز مدت هزینه بیشتری به گردن کارفرما بیندازد. پیمانکار باتجربه از مواد با کیفیت بالا و بادوام استفاده می‌کند. توجه پیمانکار به جزئیات و آشنایی با آیین نامه‌های ساختمانی به او این امکان را می‌دهد که مصالح شما را به درستی انتخاب کرده و در شرایط عالی نصب کند. پیمانکار بودجه شما را ارزیابی می‌کند و بازگشت سرمایه (ROI) را برای پروژه ویلاسازی شما در نظر می‌گیرد.

صرفه جویی در زمان

انجام پروژه ویلاسازی توسط خودتان یا استخدام یک پیمانکار بی‌تجربه می‌تواند پروژه شما را به تأخیر بیندازد و زمان بیشتری را به خود اختصاص دهد. پیمانکار با تجربه یک جدول زمانی دقیق برای پروژه شما ارائه می‌دهد و اطمینان خواهد داد که ضرب الاجل خود را برای اتمام هر مرحله از فرآیند اجرا می‌کند. پیمانکار با تجربه خوب می‌داند که چگونه با شرایط مختلف مانند آب و هوای بد یا تأخیر در ارسال مصالح ساختمانی برخورد کند، بنابراین می‌تواند در اسرع وقت مشکلات را حل کند.

روش‌های طراحی و ساخت ویلا در آمل

قرارداد ساخت و ساز توافقی است بین طرفین درگیر در پروژه ساختمانی برای انجام کارها طبق شرایط و ضوابط توافق شده. اینها را می‌توان با قراردادهای فرم استاندارد ایجاد کرد یا به صورت سفارشی تهیه نمود. به طور معمول، یک قرارداد ساخت و ساز شامل شرایط عمومی و اختصاصی، جزئیات پروژه، مشخصات فنی، محدودیت‌های کار، تفکیک هزینه و جریمه‌های تاخیر است. حقوق و تعهدات طرفین را که در پروژه دخیل هستند تضمین می‌کند.

شرکت‌های ویلاسازی اغلب الگوهایی دارند که برای تسهیل فرآیند قرارداد استفاده می‌شوند. الگوها شرایط عمومی، نرخ‌ها، استانداردها و سایر نکات مهم را مشخص می‌کنند. از طرفی هر پروژه شرایط و الزامات خاص خود را دارد. بنابراین، برخی از تغییرات باید در هر قرارداد ساخت و ساز بین مالک و پیمانکار انجام شوند تا مطمئن شد که قرارداد تمام موارد لازم را پوشش می‌دهد. در ادامه متداول‌ترین قراردادهای مورد استفاده برای کارهای ویلاسازی آورده شده اند:

قرارداد ساخت و ساز

این شکلی از قرارداد است که در آن پیمانکار مسئولیت ساخت ویلا را طبق طراحی و مشخصات بر عهده دارد. در این نوع قرارداد پیمانکار کمترین ریسک را متحمل می‌شود. قیمت اغلب بر اساس صورتحساب مقادیر (سندی که قیمت‌های مشخصی برای خدمات و کالاهایی که پیمانکار ارائه خواهد کرد) قابل اندازه گیری است. طراحی ویلا توسط شرکت دیگری انجام می‌شود.

هزینه طراحی و ساحت ویلا در آمل

قرار داد طراحی و ساخت

این نوعی قرارداد است که در آن پیمانکار هم مسئولیت طراحی و هم ساخت ویلا را بر عهده دارد. با توجه به این واقعیت، پیمانکار در مقایسه با یک قرارداد ساخت و ساز خالص، ریسک بیشتری را متحمل می‌شود (از جمله اطمینان از اینکه کار برای هدف مورد نظر مناسب است). بنابراین، این یک ترتیب با قیمت متوسط است. معمولاً برای انجام طراحی و ساخت، یک قیمت مقطوع ثابت مورد نیاز است، اما برای رویدادهای خارج از مسئولیت پیمانکار، تعدیل‌های مناسب در قیمت ارائه می‌شوند.

قرارداد مهندسی و تهیه

این شکلی از قرارداد است که در آن پیمانکار مسئولیت مهندسی، تهیه مصالح ساختمانی و کارهای ساختمانی را بر عهده دارد (از جمله اطمینان از اینکه کار برای هدف اعلام شده مناسب است). پیمانکار بیشترین ریسک را متحمل می‌شود و کارفرما او را تنها مسئول کل پروژه می‌داند. بنابراین، این گران‌ترین نوع قرارداد است. پیمانکار معمولاً ملزم به ارائه قیمت مقطوع با حق تعدیل کمتر است و بنابراین باید به طور مناسب ریسک را در نظر بگیرد و قیمت گذاری را انجام دهد.

هزینه طراحی و ساخت ویلا در آمل

هزینه‌های کلی ساخت ویلا به شرح زیر هستند:

 • هزینه‌های مربوط به گرفتن جواز ساخت
 • هزینه‌های مربوط به طراحی معماری
 • هزینه‌های مربوط به پیمانکار و تجهیزات
 • هزینه‌های مربوط تست‌های آزمایشگاهی
 • هزینه‌های مربوط به مصالح ساختمانی
 • هزینه‌های مربوط طراحی داخلی ویلا
 • هزینه‌های مربوط به محوطه سازی (استخر و فضای سرسبز)
 • هزینه‌های مربوط به تجهیز مبله
 • هزینه‌های مربوط به بازرسی و مشاوره

همچنین عوامل موثر در قیمت طراحی و ساخت ویلا در آمل عبارتند از:

 • موقعیت مکانی ویلا
 • متراژ ویلا
 • تعداد طبقات ویلا (دوبلکس یا تریبلکس)
 • سیک طراحی ویلا
 • کیفیت مصالح ساختمانی
 • تعرفه شرکت مهندسی

طراحی و ساخت ویلا در آمل با شرکت مهندسی معماری پرسیاه

طراحی و ساخت ویلا در آمل با شرکت مهندسی معماری پرسیاه

پیدا کردن بهترین دفتر معماری در ایران کار دشواری نیست! فقط کافیست نیازهای خود را بررسی کنید و ببینید چه چیزی می‌خواهید. ممکن است به یک ویلا دوبلکس در آمل علاقه مند باشید یا شاید بخواهید در ترکیه یک ویلای ساحلی زیبا داشته باشید، مهم این است که خواسته‌های خود را فهرست کنید. سپس با تحقیقات لازم به سراغ شرکت مورد نظر خود بروید.

«شرکت مهندسی معماری طرح پردازان پرسیاه» با سال‌ها تجربه در امر ویلاسازی، می‌تواند به شما در برآورده کردن آرزوهایتان کمک کند. ما با سال‌ها تجربه در زمینه پیمانکاری و مشارکت در ساخت ویلا تنها شرکتی هستیم که با ارائه ضمانتنامه اجرایی همه متریال مصرفی در پروژه شما را به مدت یکسال گارانتی می‌کنیم. ساخت ویلا، بازسازی ویلا، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس از خدمات منحصر به فرد شرکت پرسیاه هستند.

مجموعه خدمات شرکت مهندسی معماری پرسیاه در ایران و کشورهای همسایه بدون محدودیت جغرافیایی انجام می‌شوند که  شامل دو مورد زیر هستند:

1- بخش طراحی

 • اداری
 • تجاری
 • مسکونی
 • ویلایی
 • برج

2- بخش ساخت

 • احداث ویلا
 • بازسازی و دکوراسیون داخلی
 • دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس

مراحل انجام کار توسط شرکت پرسیاه به شرح زیر هستند:

 • مشاوره و بازدید با تعیین وقت قبلی
 • عقد قرارداد طراحی و ساخت
 • بازدید حضوری از مکان پروژه
 • ارائه برآورد هزینه‌های اجرایی
 • اخذ مجوزهای لازم از شهرداری و نظام مهندسی
 • ارائه نقشه‌های معماری و طراحی داخلی
 • ارائه لیست کامل از آیتم‌های اجرایی
 • تعیین زمان اجرای پروژه براساس آخرین و بهترین متد مدیریت پروژه PMBOK
 • پایان کار و تحویل پروژه

مهمترین تفاوت های شرکت مهندسی معماری پرسیاه با دیگر شرکت‌ها عبارتند از:

 • مجهز به استودیو معماری و ارائه فول پکیج طراحی ویلا (نما، محوطه و داخلی)
 • محاسبات سازه‌ای اقتصادی و نقشه‌های اجرایی
 • مدیریت و نظارت بر اجرای صحیح پروژه
 • استفاده از استانداردهای اجرایی مهندسی‌ روز دنیا
 • اعزام اکیپ اجرایی خوش قول و متعهد از دفتر تهران
 • ارایه گزارش‌های مالی، صورت وضعیت‌های شفاف و قابل استعلام
 • گزارش تصویری از مراحل اجرایی پروژه به صورت هفتگی
 • طراحی دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله توسط متخصصان امر
 • عقد قرارداد به صورت مدیریت پیمان برای صفر تا صد کار
 • همکاری با تامین کنندگان معتبر بازار برای خرید مصالح
 • تهیه مصالح ساختمانی با قیمت مناسب و کیفیت بالا

با ما از طریق شماره‌های زیر تماس بگیرید:

 • شماره تماس تیم پشتیبانی: 09101707037
 • شماره تماس مدیر عامل: 09122658620 (دکتر مهاجری)

منبع: projectcubicle.com

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.