بهترین تیم طراحی و ساخت ویلا در تهران

بهترین تیم طراحی و ساخت ویلا در تهران

انتخاب بهترین تیم طراحی و ساخت ویلا در تهران بسیار مهم است، زیرا یک تیم به شما کمک می‌کند تا به آرزوهای خود که داشتن یک ویلای زیباست برسید. یک تیم طراحی و ساخت خوب باید ویژگی‌هایی داشته باشد که نیازهای شما را به خوبی پوشش دهد. این ویژگی‌ها اغلب شامل داشتن اعضای متخصص، سوابق کاری بالا و خدمات پیشرفته در ویلاسازی در پایتخت ایران باشد. در این بررسی به طور کامل در مورد انتخاب بهترین تیم طراحی و ساخت ویلا در تهران صحبت می‌کنیم.

اعضای تیم طراحی و ساخت ویلا در تهران

برای کاهش هزینه‌ها در یک پروژه طراحی و ساخت باید اعضای تیم خود را عاقلانه انتخاب کنید. این انتخاب باید در اوایل مرحله برنامه ریزی انجام شود تا به همه طرف‌ها اجازه دهد تا گزینه‌هایی را برای افزودن ارزش به پروژه مشارکت دهند. در حالت ایده آل، تیم باید شامل موارد زیر باشد:

 • یک سازنده با تجربه که هزینه‌ها و شرایط ساخت و ساز محلی را درک می‌کند.
 • معماری که تخصص و تجربه لازم را برای برآوردن نیازهای معماری شما دارد.

انتخاب پیمانکار

در حالی که وسوسه انگیز است، در مقابل انتخاب پیمانکار به شدت بر اساس قیمت مقاومت کنید. اغلب اوقات، تجربه، شهرت و قابلیت اطمینان در درازمدت نسبت به کمترین قیمت پیشنهادی نتیجه خواهد داد. این بدان معنا نیست که یک سازنده واجد شرایط کمترین هزینه را ارائه می‌دهد اما تکالیف شما را انجام می‌دهد. با ارجاعات آنها صحبت کنید تا مطمئن شوید که مشکلی با سفارش‌های تعویض پرهزینه، مهلت‌های از دست رفته، امکانات ضعیف وجود ندارد. به هر حال، هیچ کس به سقف نشتی یا حوضچه در پارکینگ نیاز ندارد تا یادآور یک تصمیم بد باشد.

اعضای تیم طراحی و ساخت ویلا در تهران

انتخاب معمار

برای شروع جستجوی خود برای بهترین تیم طراحی، باید فهرست کاملی از الزاماتی که برای پروژه خود دارید تهیه کنید. پس از تکمیل لیست، شما آماده مصاحبه با شرکت‌های معماری هستید. به یاد داشته باشید که این پروژه شماست و باید با یک تیم طراحی کار کنید که به شما کمک کند به اهداف خود برسید، نه فقط ایده‌های آنها! با همکاران تجاری، مشاوران حرفه‌ای خود، رهبران جامعه و پیمانکاران صحبت کنید تا نام شرکت‌های مهندسی بالقوه معماری را به دست آورید. مطمئن شوید که به همان اندازه که برای مصاحبه با شرکت‌های احتمالی نیاز دارید وقت بگذارید تا مطمئن شوید که در انتخاب خود راحت و مطمئن هستید.

 

برای ساخت یک خانه تعهد، زمان، پول و ریسک زیادی لازم است. در این دنیای شلوغ، بیش از حد معمول، ممکن است نیاز داشته باشیم که مسئولیت ساختن رویای ما را به کسی بسپاریم. شرکت ساختمانی یا شریکی که ما انتخاب می‌کنیم، باید به اندازه کافی حرفه‌ای باشد تا مصالح مناسب را انتخاب کند، نیروی کار ماهر ترتیب دهد و استانداردهای کیفیت را در پروژه خود حفظ کند. باید مطمئن باشید که بهترین شرکت ساختمانی یا شریک را برای نیازهای خود انتخاب کرده‌اید.

6 مرحله برای انتخاب بهترین تیم طراحی و ساخت ویلا در تهران

در اینجا اطلاعاتی وجود دارند که باید قبل از تصمیم گیری نهایی داشته باشید.

1- درک نیازهای شخصی در طراحی و ساخت ویلا

قبل از پیدا کردن فرد مناسب برای سپردن پروژه خود، باید نیاز خود را درک کنید. نوع طراحی که ترجیح می‌دهید مانند سنتی/معاصر و نوع خانه ای که می‌خواهید بسازید. هنگامی که نیازهای خود را روشن کردید، به راحتی می‌توانید لیست کوتاهی از متخصصان طراحی و ساخت را انتخاب کنید. علاوه بر این، پس از آن برقراری ارتباط با آنها آسان‌تر خواهد بود.

2- شناسایی بهترین تیم طراحی و ساخت ویلا

از دوستان، همکاران و بستگان خود مراجع دریافت خواهید کرد. همچنین می‌توانید جستجوهای آنلاین را از طریق گوگل و سایر موتورهای جستجو انجام دهید یا آنها را از طریق وب سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند لینکدین، فیس بوک و اینستاگرام پیدا کنید.

هنگامی که این لیست را دریافت کردید، نوع حرفه ای مورد نیاز خود را درک کنید:

 • طراح: اکثرا معمارانی هستند که فقط طراحی می‌کنند اما اجرا نمی کنند.
 • سازنده: بیشتر پیمانکاران یا مهندسین هستند که فقط ساخت و ساز انجام می‌دهند اما با آنها باید طرح خود را برون سپاری کنید.
 • مشاور مدیریت پروژه: مهندسان یا معمارانی هستند که مدیریت پروژه یا مشاوره پروژه شما را انجام می‌دهند. آنها پروژه ساخت و ساز شما را از انتها تا پایان نظارت می‌کنند و در این مورد به شما مشاوره می‌دهند.
 • شرکت‌ها یا تیم‌ها طراحی و ساخت: آنها بسته کامل را به شما می‌دهند، معماران برای طراحی پروژه شما و مهندسانی برای ساخت آن خواهند داشت. انتخاب نوع حرفه ای بستگی به نیاز و نیاز شما دارد. اگر می‌خواهید به سراغ معمار خاصی بروید که او را دوست دارید و او فقط به طراحی علاقه دارد، باید شخص دیگری را برای ساختن پیدا کنید و اگر فردی هستید که به یک متخصص برای نظارت و مشاوره در زمینه فعالیت‌های ساخت و ساز نیاز دارید، به یک مشاور مدیریت پروژه نیاز دارید و اگر می‌خواهید به یک نفر برای پروژه کامل مراجعه کنید، باید به سراغ یک شرکت طراحی و ساخت بروید. گزینه آخر قطعا هماهنگی را آسان‌تر می‌کند. مراحل زیر در حال حاضر به شما کمک می‌کنند تا شریک ساخت و ساز مناسب را پیدا کنید، یعنی شخصی که می‌تواند برای شما طراحی، ساخت و مدیریت پروژه را انجام دهد.

6 مرحله برای انتخاب بهترین تیم طراحی و ساخت ویلا در تهران

3- تحقیق در مورد سوابق تیم طراحی و ساخت

اکنون تقریباً هر پیمانکار/سازنده یک وب سایت دارد که به آنها اعتبار بیشتری می‌دهد. همچنین به شما کمک می‌کند تا پیشینه آنها را بسیار واضح‌تر درک کنید. شما می‌توانید طرح‌های آنها، کارهایی که تاکنون انجام داده‌اند، نحوه کار، صلاحیت‌هایشان را در ستون درباره ما و توصیفات مشتری و غیره بررسی کنید. این مرحله به شما کمک می‌کند تا لیست خود را فیلتر کرده و کوتاه کنید.

4- بررسی خدمات تیم طراحی و ساخت

هنگامی که این تحقیق را انجام می‌دهید، ممکن است این سازندگان را پیدا کرده باشید که به شما صورتحساب مقادیر (BoQ)، جدول زمانی و گزارش‌های بررسی کیفیت را ارائه می‌دهند. آنها را شناسایی کنید و در مورد اینکه چگونه این جزئیات را با شما به اشتراک می‌گذارند بیشتر بیاموزید، روند آنها را درک کنید و چرا برای شما مهم است:

این به شما قیمتی را می‌دهد که باید برای ساخت پروژه خود خرج کنید. BoQ همچنین به شما کمک می‌کند تا هزینه خود را پیگیری کنید و مطمئن شوید که بیش از حد خرج نمی کنید. جدول زمانی به شما کمک می‌کند تا پروژه‌های خود را پیگیری کنید و مطمئن شوید که نگران طولانی شدن پروژه خود برای همیشه و تکمیل به موقع آن نباشید. بررسی‌های QC در پروژه تان به شما کمک می‌کنند کیفیت ساخت خود را درک کنید و در نتیجه مطمئن شوید که پروژه شما در آینده ایمن خواهد بود و تعمیر و نگهداری پایینی دارد.

5- استفاده تیم طراحی و ساخت از فناوری

سازندگانی که به شما وعده هزینه، زمان و کیفیت (CTQ) می‌دهند، فهرست کنید و بدانید که واقعاً چگونه آن را به شما ارائه می‌کنند. مردم اکنون از ابزارهای مختلفی از واقعیت مجازی به جای راهنماهای سه بعدی برای طراحی خانه خود استفاده می‌کنند، بنابراین به شما اجازه می‌دهند خانه خود را قبل از ساخت آن تجسم کنید. این به شما تصویری بسیار واضح‌تر می‌دهد تا از محدودیت‌های فضا و دوباره کاری در آینده جلوگیری شود.

همچنین از نرم افزارهای مدیریت پروژه و برنامه‌های موبایل به جای گروه‌های MS excel و whatsapp برای پیگیری و نظارت بر پروژه خود استفاده کنید. به جای استفاده از چندین پلت فرم برای شما قرار گرفتن آنها در یک پلتفرم بهتر است، زیرا به جلوگیری از سردرگمی کمک می‌کند. اصرار بر انتخاب افراد حرفه‌ای که این ویژگی‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند، به شما کمک می‌کند تا پروژه خود را یکپارچه نظارت کنید.

مزایای انتخاب بهترین تیم طراحی و ساخت ویلا در تهران

صاحبان خانه هنگام انتخاب پیمانکار برای پروژه ساخت و ساز خود گزینه‌های زیادی دارند. از آنجایی که شرکت‌های سازنده طراحی مانند پرسیاه محبوبیت پیدا می‌کنند، اغلب از ما در مورد مزایای این فرآیند در مقایسه با سیستم‌های سنتی‌تر سؤال می‌شود. هنگامی که در مورد چند مزیت مطالعه کنید، متوجه خواهید شد که چرا مالکان بیشتری این روش مقرون به صرفه ساخت و ساز و بازسازی را انتخاب می‌کنند.

1- کار تیمی

در مدل طراحی-ساخت، تیم پروژه و مالک در کنار هم هستند. همه طرف‌ها یک هدف مشترک برای تکمیل پروژه ای فراتر از انتظار دارند. همکاری برای یافتن راه حل‌های خلاقانه برای چالش‌ها تنها راه پیش رو است. کار با هم به این معنی است که هیچ زمانی برای منیت یا اشاره انگشت وجود ندارد که باعث اتلاف وقت و کاهش روحیه می‌شود.

مزایای انتخاب بهترین تیم طراحی و ساخت ویلا در تهران

2- مسئولیت پذیری

داشتن یک منبع واحد برای کل فرآیند منجر به مسئولیت پذیری بیشتر می‌شود. رویکرد طراحی-ساخت کار تیمی را تقویت می‌کند و محیط همکاری را ایجاد می‌کند. هنگامی که یک نهاد برای همه چیز پاسخگو باشد، نتایج نهایی، هزینه آن و جدول زمانی، بلافاصله به جزئیات توجه بیشتری می‌شود. ایجاد یک رابطه قوی در اوایل، زمینه را برای تکمیل موفقیت آمیز پروژه فراهم می‌کند.

3- شفافیت و ارتباطات

مزایای ارتباطی زیادی برای کار با یک شرکت طراحی ساز وجود دارند. سطح بالایی از شفافیت در مورد جزئیاتی که در طول ساخت و ساز در حال توسعه هستند وجود دارد. این باعث می‌شود که تمرکز بر ارزش مالک حفظ شود و به آنها امکان می‌دهد همیشه بدانند چه چیزی در حال وقوع است. ارتباط شفاف در زمینه‌های مختلف، بودجه، برنامه‌ها، برنامه، استاندارد کل پروژه است.

4- بازه زمانی کوتاهتر

پروژه‌های طراحی-ساخت به طور مداوم منجر به تکمیل سریع‌تر می‌شوند. علاوه بر حذف زمان پیشنهاد، زمان‌بندی در طول فرآیند طراحی آغاز می‌شود. در نتیجه، مشکلات احتمالی ساخت و ساز در اوایل کشف و حل می‌شوند. برای سازنده، ارائه سریع راه حل‌ها به نفع مالی آنهاست. این فرآیند بسیار سازگار و پاسخگو است، بنابراین تصمیمات بزرگ را می‌توان بدون نیاز به اضافه کردن هزینه یا تغییر برنامه تجدید نظر کرد. پروژه‌ها می‌توانند به سرعت و یکپارچه حرکت کنند که این به معنای دسترسی زودتر به صاحب خانه است.

5- تداوم همیشگی

یک شرکت طراحی ساخت، پروژه را از ابتدا تا انتها، از برنامه ریزی اولیه تا پاکسازی پس از ساخت، مدیریت می‌کند. وقتی با چندین پیمانکار یا پیمانکار فرعی سروکار ندارید، فرصت‌های بسیار کمتری برای از دست دادن چیزها در ترجمه وجود دارد. این به طور طبیعی منجر به کارایی و اثربخشی و یک محصول نهایی با کیفیت بالا می‌شود.

6 – تجربه و تخصص

با طراحی ساخت، می‌توانید اعتماد کنید که تیمی را استخدام می‌کنید که درک عملی منحصربه‌فردی از آنچه برای تبدیل یک طرح روی کاغذ به یک پروژه تکمیل ‌شده لازم است، داشته باشد. بهترین شرکت‌های طراحی ،شرکت مهندسی پرسیاه، بر اساس مشارکت پایدار بین پیمانکاران فرعی قابل اعتماد ساخته شده‌اند. این یک مزیت فوق العاده برای صاحب خانه است. از معماران دارای مجوز گرفته تا سازندگان خبره، هر فردی در این فرآیند در مورد کل فرآیند و ساخت و ساز به طور کلی آگاه است.

7- صرفه جویی در هزینه

جمع آوری اطلاعات و بحث در مورد بودجه در مرحله طراحی اولیه به حفظ پروژه‌ها در یک بودجه واقعی کمک می‌کند. تمام هزینه‌های جنبه‌های مختلف در اوایل فرآیند در نظر گرفته می‌شوند، هزینه‌ها، کمک هزینه‌ها، مواد و سایر هزینه‌ها، بنابراین مالک حدس نمی‌زند. پس از تنظیم نقشه‌ها و نهایی شدن محدوده کامل پروژه، بودجه به وضوح تعریف شده است. اگر در نظر دارید یک تیم طراحی ساخت را برای پروژه ساخت و ساز خود استخدام کنید یا فقط می‌خواهید بیشتر بدانید، تیم متخصص و باتجربه ما خوشحال خواهند شد در مورد پروژه شما بحث کنند.

مزایای انتخاب بهترین تیم طراحی و ساخت ویلا در تهران

خدمات ویلاسازی در تهران با شرکت مهندسی معماری پرسیاه

پیدا کردن بهترین دفتر معماری در ایران کار دشواری نیست! فقط کافیست نیازهای خود را بررسی کنید و ببینید چه چیزی می‌خواهید. ممکن است به یک ویلا در تهران علاقه مند باشید یا شاید بخواهید در ترکیه یک ویلای ساحلی زیبا داشته باشید، مهم این است که خواسته‌های خود را فهرست کنید. سپس با تحقیقات لازم به سراغ شرکت مورد نظر خود بروید.

«شرکت مهندسی معماری طرح پردازان پرسیاه» با سال‌ها تجربه در امر ویلاسازی، می‌تواند به شما در برآورده کردن آرزوهایتان کمک کند. ما با سال‌ها تجربه در زمینه پیمانکاری و مشارکت در ساخت ویلا تنها شرکتی هستیم که با ارائه ضمانتنامه اجرایی همه متریال مصرفی در پروژه شما را به مدت یکسال گارانتی می‌کنیم. ساخت ویلا، بازسازی ویلا، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس از خدمات منحصر به فرد شرکت پرسیاه هستند.

مجموعه خدمات شرکت مهندسی معماری پرسیاه در ایران و کشورهای همسایه بدون محدودیت جغرافیایی انجام می‌شوند که شامل دو مورد زیر هستند:

1- بخش طراحی

 • اداری
 • تجاری
 • مسکونی
 • ویلایی
 • برجشته

2- بخش ساخت

 • احداث ویلا
 • بازسازی و دکوراسیون داخلی
 • دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس

مراحل انجام کار توسط شرکت پرسیاه به شرح زیر هستند:

 • مشاوره و بازدید با تعیین وقت قبلی
 • عقد قرارداد طراحی و ساخت
 • بازدید حضوری از مکان پروژه
 • ارائه برآورد هزینه‌های اجرایی
 • اخذ مجوزهای لازم از شهرداری و نظام مهندسی
 • ارائه نقشه‌های معماری و طراحی داخلی
 • ارائه لیست کامل از آیتم‌های اجرایی
 • تعیین زمان اجرای پروژه براساس آخرین و بهترین متد مدیریت پروژه PMBOK
 • پایان کار و تحویل پروژه

مهمترین تفاوت های شرکت مهندسی معماری پرسیاه با دیگر شرکت‌ها عبارتند از:

 • مجهز به استودیو معماری و ارائه فول پکیج طراحی ویلا (نما، محوطه و داخلی)
 • محاسبات سازه‌ای اقتصادی و نقشه‌های اجرایی
 • مدیریت و نظارت بر اجرای صحیح پروژه
 • استفاده از استانداردهای اجرایی مهندسی‌ روز دنیا
 • اعزام اکیپ اجرایی خوش قول و متعهد از دفتر تهران
 • ارایه گزارش‌های مالی، صورت وضعیت‌های شفاف و قابل استعلام
 • گزارش تصویری از مراحل اجرایی پروژه به صورت هفتگی
 • طراحی دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله توسط متخصصان امر
 • عقد قرارداد به صورت مدیریت پیمان برای صفر تا صد کار
 • همکاری با تامین کنندگان معتبر بازار برای خرید مصالح
 • تهیه مصالح ساختمانی با قیمت مناسب و کیفیت بالا

با ما از طریق شماره‌های زیر تماس بگیرید:

 • شماره تماس تیم پشتیبانی: 09101707037
 • شماره تماس مدیر عامل: 09122658620 (دکتر مهاجری)

منبع: gcfirst.com

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.