برترین شرکت ویلاسازی در شمال

برترین شرکت ویلاسازی در شمال

پروژه‌های ویلاسازی اغلب گران قیمت و پر از جزئیات هستند و با وسواس زیادی ساخته می‌شوند. برای شرکت‌های مهندسی که بر این پروژه‌ها نظارت می‌کنند، بسیار مهم است که تخصص و سابقه لازم را برای ارائه باکیفیت‌ترین خدمات و برآورده کردن خواسته‌های کارفرما داشته باشند. بنابراین، انتخاب برترین شرکت ویلاسازی در شمال برای موفقیت یک پروژه بسیار مهم است. به همین دلیل است که شرکت مهندسی پرسیاه با سال‌ها تجربه در پیمانکاری ساخت ویلا در شمال و داشتن تیمی مجرب از متخصص برتر کشور، می‌تواند به ایده‌های شما جامه عمل بپوشاند.

ویژگی‌های شرکت مهندسی پرسیاه

هنگام همکاری با یک شرکت مهندسی باید چه ویژگی‌هایی توجهه کرد؟ بهترین شرکت‌های مهندسی می‌توانند سطح کیفیت، حرفه‌ای گری، کارآیی و تعالی را توامان به کارفرمایان ارائه دهند. همین ارم این شرکت‌ها را از رقبا متمایز می‌کند. در ادامه به ویژگی‌های شرکت مهندسی پرسیاه برای طراحی و ساخت ویلا در شمال اشاره می‌کنیم:

1- تجربه و سابقه بالا

شرکت مهندسی پرسیاه با اجرای انواع و اقسام پروژه‌های ویلاسازی در شهرهای شمال کشور از جمله نوشهر، رامسر، متل قو، تنکابن، بابلسر، رشت، محمود آباد، لاهیجان، جواهرده و سایر مناطق، توانسته تجربه و دانش ارزشمندی را به دست آورد. این شرکت به خوبی شرایط ویلاسازی در شمال را می‌شناسد و می‌تواند صفر تا صد خدمات ویلاسازی را باکیفیت بالا ارائه دهد. شرکت پرسیاه زیر و بم کار را می‌شناسد و پروژه‌های مختلفی را طبق مشخصات زیر تاکنون به اجرا رسانده است:

 • ساختار و نوع ویلا: ویلا فلت (یک طبقه)، دوبلکس (دو طبقه) یا تریبلکس (سه طبقه)، کاخ ویلا و باغ ویلا
 • سبک طراحی ویلا: مدرن، نوئوکلاسیک، کلاسیک، هایتک، مدیرترانه‌ای و سایر موارد
 • ساخت در مناطق گوناگون: ساحلی، جنگلی، کوهستانی یا ساخت ویلا در شیب

2- نمونه کارهای چشمگیر

قبل از اینکه خدمات هر شرکت مهندسی را ببینید، ابتدا باید به نمونه کارهای آن شرکت نگاهی بیندازید تا کیفیت کار آن را ارزیابی کنید. شرکت مهندسی معماری پرسیاه با دلیل سابقه بالا، نمونه کارهای بسیار متنوعی در طراحی و ساخت ویلا دارد. هر یک از از نمونه کارهای پرسیاه، خود به تنهایی گواه مهارت و دانش این شرکت در ارائه خدمات مهندسی به کارفرمایان عزیز است.

شما در نمونه کارهای می‌توانید پروژه ویلاسازی با سبک طراحی جنگلی را مشاهده کنید یا یک پروژه بزرگ ویلاسازی بر روی شیب در دامنه‌های کوه را ببینید. تنوع نمونه کارها بسیار بالاست و هر کدام از آنها می‌تواند الهام بخش ایده‌های شما برای ویلای آینده‌تان باشند. شما می‌توانید نمونه کارهای طراحی ویلا و ساخت ویلا را مشاهده کنید.

تیم‌های کاری شرکت مهندسی پرسیاه به عنوان برترین شرکت ویلاسازی در شمال

3- برقراری ارتباط موثر

توانایی برقراری ارتباط موثر با همه افراد درگیر در یک پروژه ویلاسازی، ویژگی بارز شرکت مهندسی پرسیاه است. این شرکت همیشه به طور شفاف و صادقانه به سؤالات مشتریان خود پاسخ می‌دهد و ارتباط قوی را از روز اول تا تحویل پروژه حفظ می‌کند. برای اطمینان از ارتباط قوی و تعاملات سازنده، شرکت‌های سازمان یافته‌ای مانند پرسیاه معمولاً یک نقطه تماس فعال را برای مشتریان خود تنظیم می‌کنند.

شما به عنوان کارفرما از روزی که برای اولین بار با شرکت تماس برقرار می‌کنید، تا روزی که پروژه شما استارت می‌خورد و در نهایت تحویل شما داده می‌شود، شرکت پرسیاه از شما پشتیبانی می‌کند و سوالات و نیازهای شما را پاسخ می‌دهد. اگر در مورد خرید زمین، نحوه طراحی ویلا، خرید مصالح، برآورد هزینه ساخت، صرفه جویی در هزینه‌ها و هرگونه مسائل تخصصی و عمومی سوالی دارید، تنها کافیست از طریق شماره تماس 09122658620 و 09101707037 و واتسآپ با ما تماس بگیرید.

4- استفاده از فناروی‌های روز

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که باید به دنبال آن باشید، فناوری است که شرکت پرسیاه از آن به خوبی بهره می‌برد. استفاده از فناروی‌های روز برای هر بخش از ویلاسازی از جمله طراحی، برنامه ریزی، برآورد هزینه و ساخت مهم است. فناوری‌ها می‌توانند سیستم‌های جدید مدیریت پروژه مانند PMBOK، نرم افزار مدل سازی پیشرفته مانند BIM و سایر نوآوری‌های فنی مانند طراحی سه بعدی با تری دی مکس (3dmax) باشند.

فناوری فرایندهایی مانند برنامه ریزی، بودجه بندی و تخصیص منابع را ساده‌تر می‌کند و به بهبود کیفیت، حفظ امینی و افزایش بهره وری کمک خواهد کرد. با در آغوش گرفتن فناوری مدرن، یک شرکت مهندسی می‌تواند به خوبی نیازهای کارفرمایان را برطرف کند و پروژه‌هایی باکیفیت و با دقت بالا را در اختیار آنها قرار دارد. همچنین استفاده فناوری‌های روز می‌تواند نشان دهنده آینده نگری و به روز بودن شرکت مهندسی پرسیاه باشد.

مزایای همکاری با شرکت مهندسی پرسیاه

شرکت پرسیاه به شما کمک می‌کند تا بتوانید ایده‌های خود را به واقعیت بدل کنید و به ویلای رویایی خود برسید. بنابراین، شما با همکاری با شرکت پرسیاه می‌توانید یکسری مزایای خاص را دریافت کنید که در هیچ شرکت دیگری به شما ارائه نمی‌شود. این مزایا عبارتند از:

1- راندمان و بهره وری بالا

یکی از قابل توجه‌ترین مزایای همکرای با شرکت پرسیاه این است که همه افراد به عنوان یک تیم منسجم کار می‌کنند و بر روی موفقیت پروژه تمرکز دارند، نه فقط وظایف فردی! هنگامی که معمار با مدیر پروژه و تیم ساخت رابطه مستقیم داشته باشد، مشکلات شناسایی می‌شوند و پروژه هم از نظر هزینه و هم کارکرد بهینه خواهد شد. این امر هرگونه ناکارآمدی را کنار می زند و باعث می‌شود تیم‌های مختلف پروژه از جمله معماران، مهندسان، مدیران پروژه، تکنسین‌ها، برق کاران و کارگران با بهره وری بالا مشغول به کار شوند.

مزایای همکاری با شرکت مهندسی پرسیاه به عنوان برترین شرکت ویلاسازی در شمال

2- پاسخگویی سریع و به موقع

از آنجا که همه افراد بخشی از یک تیم هستند و کار توسط مدیر ساخت و ساز کنترل می‌شود، پاسخگویی بهتر است. همچنین احتمال درگیری یا اختلاف نظر به صفر می‌رسد. شرکت پرسیاه با داشتن افراد متخصص در هر رشته و ایجاد یک ارتباط قوی بین همه اعضا، می‌تواند بهترین پاسخ را به نیازهای شما بدهد. شما اگر در مورد سبک طراحی معماری نمای ویلا سوالی دارید یا می‌خواهید از متریال خاصی در نما استفاده کنید، تیم معماران پاسخگوی شما هستند. اگر در مورد دریافت مجوزها سوالی دارید، مدیران شرکت آماده پاسخگویی هستند.

3- برنامه ریزی دقیق زمانی

یکی از بهترین راه‌های کنترل هزینه‌ها، اطمینان از ماندن یک پروژه در برنامه تصویب شده است. مدیران پروژه در شرکت پرسیاه با استفاده از بهترین برنامه های مدیریت پروژه و آنالیز زمانی ساخت ویلا به شما کمک می‌کنند تا از هر مرحله از کار باخبر باشید و بدانید هر مرحله در چه زمانی و در چه مدتی به پایان می‌رسد. با پیشرفت یک پروژه، غیر معمول نیست که یک کارفرما بخواهد تغییراتی ایجاد کند. شرکت پرسیاه با بررسی تغییرات می‌تواند بهترین ایده‌ها را ارائه دهد تا برنامه زمانی و بودجه دستخوش تغییرات زیادی نشود.

4- برآورد هزینه‌های ساخت

از ابتدا یک برنامه و استراتژی روشنی برای کل پروژه وجود دارد تا کارفرما بتواند تصمیمات آگاهانه‌ای در مورد هزینه‌های خود بگیرد. شما به عنوان کارفرما باید نیازهای خود را بیان کنید. شما باید در مورد نوع سبک طراحی ویلا، متراژ زمین، تعداد طبقات، تعداد اتاق‌ها، متریال مورد استفاده، داشتن باغ و محوطه سازی، استخر یا امکانات رفاهی دیگر به تیم شرکت ویلاسازی پرسیاه اطلاعات لازم را بدهید. شرکت با بررسی اطلاعات شما، برآورد قیمت می‌کند. سپس نوبت امکان سنجی می‌رسد تا بررسی شود که آیا پروژه مورد نظر با بودجه شما قابل احداث است یا خیر! این کار به شما دید واضحی از انتظارات‌تان می‌دهد.

ویژگی‌های شرکت مهندسی پرسیاه به عنوان برترین شرکت ویلاسازی در شمال

5- قابلیت اطمینان بالا

بدون شک هر پروژه ویلاسازی استرس‌زا خواهد بود، زیرا شما در مورد تغییرات قیمت، کمبود مصالح ساختمانی، تورم اقتصادی، تحویل به موقع پروژه و سایر موارد اطمینان خاطر را ندارید. اما همکاری با شرکت پرسیاه در نهایت به یک تجربه کمتر استرس برای کارفرما تبدیل بود. هنگامی که همه چیز روشن و شفاف باشد و ارتباط قوی بین شرکت و کارفرما وجود داشته باشد، روند ساخت و ساز در واقع می‌تواند یک تجربه لذت بخشی برای هر دو طرف باشد.

شرکت مهندسی پرسیاه به شما کلیه مشاوره‌های لازم را در شروع کار می‌دهد تا بتوانید چشم انداز خود را روشن‌تر از قبل ببینید. همه مراحل طراحی و ساخت ویلا برای شما روی کاغذ آورده می‌شود تا شما به طور دقیق از روند کار مطلع شوید. به طور کلی، مراحل طراحی و ساخت ویلا در شمال که توسط شرکت مهندسی پرسیاه ارائه می‌شود، به شرح زیر هستند:

 • مشاوره و امکان سنجی‌های اولیه بین کارفرما و شرکت مهندسی
 • عقد قرارداد بین کارفرما و شرکت مهندسی برای خدمات ساخت
 • بررسی وضعیت منطقه جهت خرید زمین و برآورد سودآوری پروژه
 • ارزیابی میزان هزینه‌های ساخت براساس شرایط موجود
 • شروع فرآیند طراحی معماری در فازهای مختلف (فاز یک و فاز دو)
 • اخذ مجوزهای ساختمانی و پرداخت‌های مربوط برای جواز
 • برنامه ریزی زمانی براساس سیستم مدیریت پروژه PMBOK
 • شروع فرآیند ساخت ویلا با عقد قرارداد با نیروهای اجرایی
 • کنترل و نظارت دوره‌ای در مراحل مختلف ساخت
 • اتمام مراحل ساخت و بازرسی‌های نهایی نسبت به صحت کار

متخصصان شرکت مهندسی پرسیاه

پروژه‌های ویلاسازی به منابع زیادی نیاز دارند. اما این موضوع فقط به مصالح ساختمانی و تجهیزات لازم برای تکمیل موفقیت آمیز پروژه مربوط نیست! بیشتر اوقات، آنچه باعث می‌شود یک پروژه به موفقیت برسد، وجود افراد متخصص در تیم‌های کاری است. نقش‌های مختلف به مهارت، دانش و تجربه متفاوتی نیاز دارند. بیایید ببینیم کدام نقش‌ها و مسئولیت‌ها در تیم‌های کاری شرکت پرسیاه وجود دارند.

معماران

معماران مسئول طراحی، برنامه ریزی و نظارت بر فرآیندهای طراحی ویلا هستند. آنها وظیفه ایجاد نقشه‌ها و طرح‌های مختلف را برای تجسم ظاهر ساختمان‌ها و سازه‌ها قبل از ساخت دارند. معماران ضمن حفظ مقررات و ضوابط طراحی ویلا، بیشتر به زیبایی شناسی  و کاربردی بودن طرح‌های پلان، نمای ویلا و طراحی داخلی اهمیت می‌دهند. اما جدا از ورود خلاقیت به پروژه ساخت و ساز، در اینجا برخی از مسئولیت‌های دیگری که یک معمار دارد عبارتند از:

 • جلسات پروژه و بحث و گفتگو
 • تخمین هزینه
 • مذاکرات قرارداد
 • گزارش تجزیه و تحلیل پروژه
 • بازدیدهای سایت

این وظایف همچنین بر نحوه اجرای نقشه‌ها و برنامه‌های نهایی تأثیر می‌گذارند. معماران نمی‌توانند بدون اطلاع گسترده در مورد ضوابط ساختمانی، مقررات، نرم افزار مدل سازی و تکنیک‌های طراحی، نقشه‌های ساختمانی مؤثر ایجاد کنند.

برترین شرکت ویلاسازی در شمال

مهندسان

مهندسان سازه وظیفه اطمینان از ساخت پروژه‌های قوی و ایمن را دارند. آنها مسئول کیفیت ساخت هستند، بنابراین باید بر انتخاب مواد، یکپارچگی ساختاری و عملکرد کارگران میدانی نظارت کنند. به همین دلیل آنها فقط در دفتر حضور ندارند! برخی از مهندسان عمران وظیفه محاسبات سازه‌ای و برخی دیگر وظیفه مدیریت ساخت را بر عهده دارند.

مهندسان باید از دانش خود برای ایجاد سازه‌های ایمن و بادوام در هر موقعیت مکانی در شمال کشور استفاده کنند.. علاوه بر این، یک مهندس سازه حرفه‌ای باید دانش کافی در مورد مسائل ریاضی و مهندسی برای طراحی سازه‌های بسیار پیچیده را داشته باشد. مهندسان دیگر شامل مهندسان برق، تاسیسات مکانیکی و تهویه مطبوع هستند که هر یک به نوبت بر سر پروزه حاضر می‌شوند.

مدیران پروژه

یک مدیر پروژه مسئول نظارت بر یک پروژه ساخت و ساز از ابتدا تا انتها است. برای اطمینان از تکمیل به موقع پروژه، برنامه ریزی و نظارت بر همه جنبه‌های یک پروژه ویلاسازی، وجود مدیر پروژه ضروری است. دامنه مسئولیت‌های مدیر پروژه بسیار زیاد است، زیرا او باید در هر جنبه‌ای از پروژه ساخت و ساز درگیر شود. در ادامه به برخی از وظایف آنها اشاره می‌کنیم:

 • ترسیم برنامه، بودجه و منابع دقیق پروژه
 • اهداف و اهداف پروژه را تعیین کنید
 • انتخاب و استخدام یک تیم پروژه
 • مذاکره با پیمانکاران و تأمین کنندگان
 • حل مسائل یا تأخیرها
 • برقراری ارتباط با کارمندان و مشتری‌ها
 • نوشتن پیشنهادات برای مناقصه
 • گزارش به مشتریان در مورد پیشرفت پروژه

از آنجا که مدیران پروژه بر هر مرحله از ساخت و ساز نظارت می‌کنند، حضور این افراد برای هر تیم موفقی بسیار ارزشمند است.

خدمات ویلاسازی در شمال با شرکت مهندسی معماری پرسیاه

خدمات ویلاسازی در شمال با شرکت مهندسی معماری پرسیاه

پیدا کردن بهترین دفتر معماری در ایران کار دشواری نیست! فقط کافیست نیازهای خود را بررسی کنید و ببینید چه چیزی می‌خواهید. ممکن است به یک ویلا در شمال علاقه مند باشید یا شاید بخواهید در ترکیه یک ویلای ساحلی زیبا داشته باشید، مهم این است که خواسته‌های خود را فهرست کنید. سپس با تحقیقات لازم به سراغ شرکت مورد نظر خود بروید.

«شرکت مهندسی معماری طرح پردازان پرسیاه» با سال‌ها تجربه در امر ویلاسازی، می‌تواند به شما در برآورده کردن آرزوهایتان کمک کند. ما با سال‌ها تجربه در زمینه پیمانکاری و مشارکت در ساخت ویلا تنها شرکتی هستیم که با ارائه ضمانتنامه اجرایی همه متریال مصرفی در پروژه شما را به مدت یکسال گارانتی می‌کنیم. ساخت ویلا، بازسازی ویلا، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس از خدمات منحصر به فرد شرکت پرسیاه هستند.

مجموعه خدمات شرکت مهندسی معماری پرسیاه در ایران و کشورهای همسایه بدون محدودیت جغرافیایی انجام می‌شوند که شامل دو مورد زیر هستند:

1- بخش طراحی

 • اداری
 • تجاری
 • مسکونی
 • ویلایی
 • برجشته

2- بخش ساخت

 • احداث ویلا
 • بازسازی و دکوراسیون داخلی
 • دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس

مراحل انجام کار توسط شرکت پرسیاه به شرح زیر هستند:

 • مشاوره و بازدید با تعیین وقت قبلی
 • عقد قرارداد طراحی و ساخت
 • بازدید حضوری از مکان پروژه
 • ارائه برآورد هزینه‌های اجرایی
 • اخذ مجوزهای لازم از شهرداری و نظام مهندسی
 • ارائه نقشه‌های معماری و طراحی داخلی
 • ارائه لیست کامل از آیتم‌های اجرایی
 • تعیین زمان اجرای پروژه براساس آخرین و بهترین متد مدیریت پروژه PMBOK
 • پایان کار و تحویل پروژه

مهمترین تفاوت های شرکت مهندسی معماری پرسیاه با دیگر شرکت‌ها عبارتند از:

 • مجهز به استودیو معماری و ارائه فول پکیج طراحی ویلا (نما، محوطه و داخلی)
 • محاسبات سازه‌ای اقتصادی و نقشه‌های اجرایی
 • مدیریت و نظارت بر اجرای صحیح پروژه
 • استفاده از استانداردهای اجرایی مهندسی‌ روز دنیا
 • اعزام اکیپ اجرایی خوش قول و متعهد از دفتر تهران
 • ارایه گزارش‌های مالی، صورت وضعیت‌های شفاف و قابل استعلام
 • گزارش تصویری از مراحل اجرایی پروژه به صورت هفتگی
 • طراحی دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله توسط متخصصان امر
 • عقد قرارداد به صورت مدیریت پیمان برای صفر تا صد کار
 • همکاری با تامین کنندگان معتبر بازار برای خرید مصالح
 • تهیه مصالح ساختمانی با قیمت مناسب و کیفیت بالا

با ما از طریق شماره‌های زیر تماس بگیرید:

 • شماره تماس تیم پشتیبانی: 09101707037
 • شماره تماس مدیر عامل: 09122658620 (دکتر مهاجری)

منبع: cicconstruction.com

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *