ساخت تخصصی سوله در قزوین

ساخت تخصصی سوله در قزوین

با گذشت زمان شاهد تبدیل سوله‌های صنعتی از فضاهای ذخیره سازی ساده به دارایی‌های ارزشمند برای مشاغل تجاری و صنعتی هستیم. استفاده از سوله‌های صنعتی این روزها به ظاهر بی‌پایان است، اما همه سوله‌ها یکسان ساخته نمی‌شوند. ساخت تخصصی سوله در قزوین می‌تواند به دلیل موقعیت مکانی این شهر یک مزیت بالقوه محسوب شود. با کمک مهندسان و طراحان واجد شرایط در شرکت مهندسی پرسیاه می‌توانید سوله مورد نظر خود را بسازید.

سوله صنعتی چیست؟

سوله‌های صنعتی ساختمان‌هایی هستند که برای اسکان گیاهان استفاده می‌شوند. این بسیار بهتر از ساختمان‌های سنتی است که منبع درآمد خوبی برای شما هستند. به نظر می‌رسد معامله عادلانه ای است که پول خود را سرمایه گذاری کنید و در ازای آن یک سرمایه گذاری خوب به دست آورید. با توجه به نیاز، اندازه سوله صنعتی می‌تواند متفاوت باشد. برای سوله صنعتی، باید در مورد اندازه، طراحی و ساخت قطعات مناسب تصمیم بگیرید. برای ماشین آلات سنگین یا مسکن، سوله صنعتی تنها راه حل به نظر می‌رسد، جایی که شما از ساخت آن در محل خود مزایای زیادی خواهید داشت.

قزوین یکی از قطب‌های اقتصادی کشور محسوب می‌شود که رتبه دوم کشور در توسعه صنعتی را به خود اختصاص داده است. همچنین بر اساس داده‌های مرکز آمار، این استان از نظر تعداد واحدهای صنعتی فعال در رتبه چهارم کشور قرار دارد. مهمترین واحدهای صنعتی قزوین سپهر الکتریک، کاچیران، پارس لوازم خانگی، لی شیشه، آبگینه، آپاداناسرم، سرامیک البرز، کاشی پارس، واحدهای صنعتی هفت الماس، استیل البرز، استیل قزوین، استیل تاکستان و شیشه قزوین هستند.

شهرهای صنعتی قزوین عبارتند از:

 • شهرک صنعتی آبیک
 • شهرک صنعتی آراسنج
 • شهرک صنعتی حکیمیه
 • شهرک صنعتی خردمدشت
 • شهرک صنعتی شال
 • شهرک صنعتی البرز
 • شهرک صنعتی حیدریه
 • شهرک صنعتی کاسپین
 • شهرک صنعتی لیا

سوله صنعتی چیست؟

ویژگی‌های ساخت تخصصی سوله در قزوین

تعداد کمی از شرکت‌ها در زمینه تولید سوله‌های صنعتی فعالیت می‌کنند. در ساخت سوله چند ویژگی و نوع سازه را در نظر می‌گیرند. اینها چند جزء اصلی مورد نیاز برای ساخت سوله صنعتی هستند.

 • قاب اصلی
 • دیوار انتهایی / قاب ثانویه
 • ورق سقف
 • کف

سوله‌های صنعتی از هر نظر گزینه مناسبی هستند، به خصوص زمانی که بحث امنیت وجود دارد. عوامل زیادی سوله صنعتی را برای همه انتخابی ایده آل می‌کنند و تقاضای بالایی در صنعت دارد. در زیر برخی از مزایای داشتن سوله صنعتی ذکر شده‌اند.

 • جابجایی اینها بسیار آسان است و زمان ساخت کمتر است. سوله‌های صنعتی قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست نیز هستند.
 • این بدون خوردگی است و آن را به گزینه ای ایده آل برای استفاده در صنایع تبدیل می‌کند. شاید برای محافظت از فلز در آینده مجبور شوید آن را دوباره رنگ کنید. به غیر از آن، چنین الزاماتی برای نگهداری وجود ندارند.
 • در زمان ساخت هیچگونه جوشکاری در محل مورد نیاز نیست. شما قطعات آماده خود پشتیبانی را دریافت خواهید کرد که باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شما می‌شود و راحت است.
 • مقرون به صرفه، سازگار و تعمیر و نگهداری کم است. سوله صنعتی منبع درآمد بالاتری است.
 • از آنجایی که سبک وزن است، می‌توانید به راحتی به هر مکانی نقل مکان کنید. تهویه و عایق مناسب را برای شما فراهم می‌کند و کمتر از هر سوله دیگری زباله تولید می‌کند. در هر زمان، به شما 100 درصد ارزش نجات می‌دهد.
 • مزیت اصلی سوله‌های صنعتی مقرون به صرفه بودن آنهاست. شما می‌توانید آن را با قیمت ارزان‌تر خریداری کنید و به راحتی آن را با قیمت بالاتر بفروشید. به این ترتیب به راحتی می‌توانید از آن درآمد کسب کنید.
 • اینها ساختار محکمی هستند، بنابراین احتمال آسیب کمتر یا بدون آسیبی وجود دارد. در طول زمان ساخت حتما گوشه سوله را مربعی شکل نگه دارید تا حتی اگر بارهای سنگین روی آن وارد شود، خم نشود.

انواع سوله‌های صنعتی

 • سوله‌های پیش ساخته: مراحل ساخت سوله‌های پیش ساخته بسیار آسان هستند و با متریال مرغوب و با ابعاد دقیق و حداقل نگهداری به دست شما می‌رسند.
 • سوله سفارشی: این محیط عملیاتی را مطابق با نیاز شما فراهم می‌کند. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید روی برخی از محصولاتی که به دما و فشار خاصی نیاز دارند کار کنید، سوله سفارشی تمام نیازهای شما را برآورده می‌کند.

ویژگی‌های ساخت تخصصی سوله در قزوین

مزایای ساخت تخصصی سوله در قزوین

سوله را می‌توان به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه برای نگهداری ماشین آلات سنگین مانند کارخانه‌های معدن تعریف کرد. چنین امکاناتی دارای ویژگی‌های فراوانی مانند کناره‌های باز، پانل‌های شیب‌دار و کف ‌پوش بتنی هستند تا مطمئن شد که ماشین ‌آلات شما نه تنها ایمن هستند، بلکه در برابر عناصر نیز محافظت می‌شوند و عمر مفید بیشتری به آن می‌دهند.

سوله‌های صنعتی یکی از بهترین سرمایه گذاری‌های املاک و مستغلات هستند. در مقایسه با ساختمان‌های آجری و ملات سنتی، بازگشت سرمایه (ROI) آنها به طور قابل توجهی برتر است. جدا از آن، هیچ سوالی در مورد دوام آنها وجود ندارد. این سوله‌ها مزایای بسیار دیگری را نیز ارائه می‌دهند که آنها را به یکی از بهترین سرمایه گذاری‌هایی تبدیل می‌کند که می‌توان انجام داد.

کم هزینه بودن

ضرب المثل رایج خرید کم و فروش زیاد مترادف با سوله‌های صنعتی است. هزینه کلی ساخت یک ساختمان بسیار کمتر از بودجه ای است که برای یک ساختمان آجری و ملات نیاز دارید. علاوه بر این، این امکان این را به یکی از بهترین سرمایه گذاری‌ها با بازگشت سرمایه عالی تبدیل می‌کند، به این معنی که سرمایه اولیه شما هرگز ضرر نمی‌کند.

زیبا و دل انگیز

چه کسی گفته سوله‌های صنعتی باید سازه‌های سنتی و خسته کننده باشند؟ سوله‌های صنعتی مدرن را نیز می‌توان با داشتن طرح‌های مختلف بر روی آنها از نظر زیبایی شناختی زیبا ساخت. راه‌های زیادی وجود دارند که افراد می‌توانند سوله‌های خود را به صورت سفارشی بسازند، مانند گنجاندن روکش دیوار، درب‌های غلتکی، پنجره‌ها، درب‌های دسترسی شخصی و غیره.

اگر می‌خواهید سوله شما بیشتر شبیه یک دفتر یا هر نوع ساختمان دیگری باشد، نباید مشکلی ایجاد کند. به راحتی می‌توان آن را به سلیقه خود درست کرد. اگر مایل به تجاری سازی و اجاره سوله صنعتی خود هستید، سود بیشتری خواهید برد، زیرا نصب اغلب توسط بسیاری در مقایسه با سایر ساختمان‌ها ترجیح داده می‌شود. ظاهر سوله می‌تواند آن را به نقطه فروش شما تبدیل کند، زیرا از بقیه متمایز است.

تطبیق پذیری

بزرگترین مزیت سوله صنعتی چند منظوره بودن آن است. همان نصب را می‌توان برای بسیاری از اهداف دیگر، جدا از آنچه در ابتدا برای آن ساخته شد، استفاده کرد. به عنوان مثال، یک سوله خاص را می‌توان به یک مکان مسکونی، یک فضای اداری، یک انبار، فروشگاه خرده فروشی، انبار، کارگاه و بسیاری موارد دیگر تبدیل کرد. علاوه بر این، اگر بخواهید در آینده آن را به چیز دیگری تبدیل کنید، مقدار زمان و پول مورد نیاز برای تامین آن در مقایسه با آنچه که برای یک ساختمان آجر و ملات صرف می‌شد، بسیار کمتر است.

مزایای ساخت تخصصی سوله در قزوین

اجاره‌های طولانی‌تر

سوله‌های صنعتی را می‌توان برای مدت طولانی‌تری اجاره داد که به مالک آرامش خاطر بدهد. به طور متوسط، یک ساختمان را می‌توان از شش ماه تا دو سال در بالا اجاره داد. با این حال، سوله‌های صنعتی تمایل دارند حداقل از سه سال تا 10 سال اجاره داشته باشند. علاوه بر این، مشتریانی که سوله‌ها را به دلخواه خود تبدیل می‌کنند، بیشتر در آنجا می‌مانند. به عنوان مالک، مجبور نیستید زمان زیادی را برای یافتن مستاجران تلف کنید.

تعمیر و نگهداری کم

سوله صنعتی از فولاد ساخته شده است که دوام بالایی دارد. زمان و هزینه نگهداری آن بسیار کم است. سطوح گالوانیزه می‌شوند تا از مواد در برابر عناصر و زنگ زدگی محافظت کنند و تنها مراقبتی که ممکن است نیاز داشته باشید این است که آنها را حداقل هر پنج سال یکبار رنگ کنید و تمام.

کاربردهای ساخت سوله تخصصی در قزوین

برای اینکه بدانید چگونه می‌توانید یک سوله صنعتی را برای خود درست کنید، شش کاربرد برای سوله‌های صنعتی را در زیر بررسی می‌کنیم:

1- کارخانه‌های فرآوری

پرسیاه می‌تواند با شما همکاری کند تا طراحی سوله صنعتی شما را متناسب با نیازهای خاص و متنوع عملیات پردازش تان انجام دهد. تمامی سوله‌های صنعتی پرسیاه از فولاد گالوانیزه یا روکش روی برای دوام و کیفیت ساخته شده‌اند.

2- کارخانه معدن و انبار ماشین آلات

سوله صنعتی یک راه حل مقرون به صرفه برای اسکان و نگهداری کارخانه‌های معدن یا ماشین آلات است. سوله صنعتی شما با ویژگی‌هایی مانند پانل‌های شیب دار، کناره‌های باز و کف بتنی موجود، سازه ای ایده آل برای ذخیره، نگهداری و حمل و نقل تجهیزات شما است.

3- کارگاه‌های صنعتی

سوله‌های صنعتی را می‌توان برای تعدادی از اهداف کارگاهی و تولیدی، از خدمات تعمیر خودرو گرفته تا تامین کنندگان پنجره، ساخت. طیف وسیعی از گزینه‌های طراحی تخصصی ما از جمله؛ عایق صدا، پنجره‌ها، روکش‌ها، نماها و دیوارهای داخلی، همگی برای موفقیت تجاری یک فضای کارگاهی/ اداری مشترک حیاتی هستند.

کاربردهای ساخت سوله تخصصی در قزوین

4- انبارهای صنعتی

انبارهای صنعتی همچنان یک جایگزین عالی برای ذخیره سازی تجاری، صنعتی و شخصی هستند. ویژگی‌های اضافه شده مانند عایق کاری و تهویه، به شما این امکان را می‌دهند که به راه حل‌های ذخیره سازی پیشرفته‌تری دسترسی داشته باشید. در یک محیط انبار صنعتی، داشتن چیدمان مناسب برای اطمینان از ذخیره سازی و دسترسی صحیح محصول بسیار مهم است.

5- آشیانه هواپیما

حتی سفارشی‌ترین مشاغل را می‌توان با کمک تیم ساخت و ساز و طراحی پرسیاه مجرب ما به دست آورد. خدمات پروژه ساختمان بدون درز ما به شما کمک می‌کنند تا فضایی منحصر به فرد ایجاد کنید که برای هواپیما و بودجه شما مناسب است.

6- پالایشگاه‌ها

ماموریت ما این است که اطمینان حاصل کنیم که هر سوله صنعتی پرسیاه دارای ویژگی‌ها و ویژگی‌هایی برای ارتقاء هدف ساختمان است. این امر به ویژه در هنگام ساختن یک تأسیسات پالایشگاهی که طراحی مستقیماً بر ایمنی کارکنان شما تأثیر می‌گذارد، مهم است.

هزینه ساخت تخصصی سوله در شهر قزوین

هر چه سوله شما بزرگتر باشد، هزینه بیشتری نیز خواهد داشت، زیرا مستلزم مواد بیشتر و زمان طولانی‌تری برای نصب است. یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین هزینه سوله صنعتی شما طراحی است. یک سوله صنعتی ساده با چهار جداره و سقف نسبت به سوله صنعتی که به چند قسمت تقسیم می‌شود ارزان‌تر خواهد بود. انواع مصالحی که در ساخت سوله استفاده می‌شوند، مانند انتخاب بین چوب و فولاد، ورق‌های رنگی و روی، بر هزینه‌ها نیز افزوده می‌شوند.

سوله های صنعتی دارای طیف گسترده‌ای از اشکال و اندازه‌ها هستند که عمدتاً با کاربردشان تعیین می‌شود. آنها می‌توانند به اندازه یک سوله 100 متر در 100 متر برای یک کارخانه یا حتی بزرگتر باشند. از آنجا، اندازه سوله بر اساس آنچه به آن نیاز دارید، فضای کف مورد نیاز، ارتفاع سقفی که برای نصب و راه اندازی ماشین آلات خود یا اسکان نیروی کار نیاز دارید، تعیین می‌شود. همچنین می‌توانید فضای داخلی سوله را با فضاهای جداگانه، دفاتر، سیستم‌های تهویه مطبوع وهر چیزی که برای ایجاد کار یا فضای ذخیره سازی مورد نیاز سوله صنعتی نیاز دارید، سفارشی کنید.

هزینه ساخت تخصصی سوله در شهر قزوین

ساخت سوله تخصصی توسط شرکت مهندسی پرسیاه

سوله‌ها در اشکال، اندازه‌ها و مصارف مختلفی تولید می‌شوند. بسته به صنعت، بسیاری از شرکت‌ها به سوله‌ها وابسته هستند و بدون آن نمی‌توانند فعالیت های اجرایی خود را سامان ببخشند. بازگشت سرمایه جهت ساخت و بهره برداری از سوله‌ها تضمین شده است. برای این منظور می‌توانید از خدمات طراحی و ساخت سوله در قزوین توسط «شرکت مهندسی معماری پرسیاه» بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *