The cost of building a villa

هزینه ساخت ویلا در شمال

اگر قصد ساخت ویلا در شمال را دارید توجه به نکاتی که در ادامه این متن ذکر می شود به شما جهت یک برآورد دقیق از هزینه های ساخت ویلا کمک می کند.

قدم اول برای برآورد هزینه ساخت ویلا در شمال این است که بدانیم موقعیت جفرافیایی و محل احداث ویلا کجاست مثلا دسترسی و انتقال منابع و متریال مورد استفاده جهت ساخت گاها به دلیل صعب العبور بودن مسیر و انتقال سخت مصالح به محل پروژه افزایش هزینه ها تاثیر زیادی دارد.

پیش بینی هزینه های ساخت ویلا

بدون شک پیش ورودی برای برآورد هزینه های ساخت قبل از هراقدامی طراحی ویلا می باشد.

در این مرحله می توان تا حدود زیادی هزینه های محتمل را بررسی و پیش بینی کرد حتی می توان در مواردی جهت کاهش هزینه ها تدابیری را اتخاذ کرد.

افرادی که ساخت ویلا به شکل سنتی و مرحله به مرحله را انتخاب می کنند به طور قطع نمی توانند هزینه ها را پیش بینی کنند.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد ساخت ویلا دارید و می خواهید قبل از شروع از هزینه های آن  مطلع شوید توسط یک شرکت معتبر ویلای خود را طراحی کنید.

در طراحی اصولی و مهندسی می توانید برآورد دقیق تری از هزینه های ساخت ویلا بدست آورید.

افزایش هزینه ساخت ویلا

از امکانات ارزنده ای که هزینه ساخت را افزایش می دهد ساخت استخر، سونا و جکوزی در ویلا است. همچنین ویلاهای تریبلکس هزینه ساخت بیشتری نسبت به ویلاهای دوبلکس دارند زیرا افزایش تعداد طبقات با توجه به ارتفاع بیشتر بنا هزینه ها را افزایش می دهد.

در ویلاهای تریبلکس پی و فونداسیون باید عمق بیشتری جهت استحکام سازه داشته باشند و اینکه تعداد ستون های بیشتری نیز باید در نظر گرفت که همه این موارد سبب افزایش هزینه های ساخت می شوند.

پس در نتیجه هر چه تعداد طبقات برای ساخت بیشتر باشد هزینه ها نیز افزایش می یابد.

تراس گاردن و روف گاردن نیز از دیگر امکاناتی است که در طراحی ویلا در نظر گرفته می شود.

متوسط هزینه ساخت ویلا در شمال

اگر شما قصد ساختن یک ویلای خاص دارید که طراحی و دکوراسیون داخلی آن نیز ویژه باشد قطعا هزینه بیشتری را باید در نظر بگیرید.

داشتن یک ویلای معمولی در یک منطقه خوش آب و هوا هزینه کمتری برای شما دارد. گاهی اوقات انتخاب شما ویلایی در یک شهرک است که همه بناها از یک تیپ هماهنگ پیروی می کنند در این موارد نیز هزینه ساخت کمتر می شود.

از دیگر موارد تاثیرگذار در هزینه متراژ زمین مورد نظر و متراژ سطح زیر ساخت شما می باشد.

بهترین روش ساخت ویلا

ساخت ویلا می تواند برای شما یکی از چالش برانگیزترین کارهایی باشد که تا به حال انجام داده اید مخصوصا اگر برای اولین بار است که قصد داشتن ویلا برای گذران اوقات فراغت خود دارید.

برای ساخت ویلا بهتر است به صورت سنتی و تجربی عمل نکنید زیرا استفاده از این روش نه تنها در کاهش هزینه های ساخت تاثیر ندارد بلکه در مواردی نیز باعث افزایش بیشتر هزینه ها و اتلاف و از بین رفتن متریال و مصالح شما می شود.

ساخت ویلا به روش اصولی و مهندسی قطعا به نفع شما خواهد بود زیرا متخصصین و مهندسان با تجربه با پیش بینی های علمی و مهندسی قطعا مانع از اتلاف وقت و سرمایه شما خواهند شد و کاری با کیفیت در اختیارتان خواهد گذاشت.

قراردادهای پیمانکاری برای ساخت ویلا

شرکت هایی هستند که با شما قرارداد ساخت ویلا تنظیم می کنند و صفر تا صد کار طراحی ویلا و ساخت آن را حتی تا مرحله تجهیز مبله انجام می دهند.

شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان با سالها تجربه موفق در زمینه طراحی و ساخت ویلا با توجه به خواسته شما به دو صورت مدیریت پیمان و عدد فیکس قراردادهای مربوط به ساخت ویلا را تنظیم می کند.

وجه تمایز این شرکت با سایرین اینست که در هر مرحله از ساخت به شما فاکتورهایی ارائه می دهد که قابلیت استعلام دارد.

همچنین به صورت هفتگی با ارائه گزارش های شفاف مالی و اجرایی شما را در جریان روند کار ساخت قرار می دهد.

کاهش هزینه ساخت ویلا

راههایی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید هزینه های ساخت ویلای خود را کاهش دهید.

در این مورد می توانید از کارشناسان با تجربه که تسلط کامل به انواع متریال های مصرفی دارند کمک بگیرد و با انتخاب مصالح مناسب هزینه های خود را کاهش دهید.

شرکت پرسیاه با تنظیم قراردادهایی با تولیدکنندگان مصالح این امکان را دارد که مصالح مصرفی در پروژه ها را بدون واسطه تهیه کند و این امر تا 35 درصد هزینه های مربوط به ساخت را کاهش خواهد داد.

کاهش هزینه های ساخت با شرکت در کمپین رو ویلا

در کمپین رو ویلا که توسط شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان راه اندازی شده است، 7 درصد تخفیف در پروژه های اجرایی و 50 درصد تخفیف در پروژه های طراحی در نظر گرفته شده و با شرکت در این کمپین بزرگ شما می توانید از این تخفیفات جهت کاهش هزینه های ساخت ویلا استفاده کنید.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.