ساخت ویلا
ساخت ویلا در شمال

طراحی داخلی ویلا

روف گاردن و تراس گاردن

روف گاردن و تراس گاردن در واقع به ایجاد فضای سبز بر روی پشت بام و یا تراس گفته می شود اینگونه فضاها نیز در واقع به جبران کمبود فضاهای طبیعی در محیط های شهری برای ایجاد تعادل در زندگی افراد ایجاد می شود.

روف گاردن در واقع مساحت مورد استفاده شما را بیشتر می کند، روف گاردن و تراس گاردن اغلب علاوه بر ایجاد محیطی دلنشین برای ساکنان به کاهش آلودگی ها نیز کمک شایانی می کنند.

مراحل اجرای روف گاردن

در ساخت روف گاردن و تراس گاردن دو مرحله باید مورد توجه قرار گیرد مرحله اول زیر سازی و زهکشی مناسب می باشد و مرحله دوم ایجاد فضای سبز، ساخت آبنما، حوض و… است.

 

انجام یک زهکشی و زیر سازی مناسب مانع از ایجاد هزینه های تعمیر و نگهداری در آینده می شود به همین دلیل این کار باید با حساسیت بالایی انجام شود.

 

یک طراحی خوب و اصولی می تواند ما را به هدف خود در اجرای این کار بسیار نزدیک کند.

 

تخصص و تجربه در هر کاری همیشه حرف اول را می زند به همین دلیل اگر قصد ساخت یک تراس گاردن و یا روف گاردن را دارید حتما از تخصص و تجربه افراد توانمند در این زمینه بهره بگیرید.

 

یک اجرای اصولی و مهندسی علاوه بر اینکه حس اطمینان و آرامش را در شما ایجاد می کند در سرمایه و زمان شما نیز صرفه جویی می کند.

مراحل اجرای روف گاردن

گرین روف چیست؟

گرین روف همان روف گاردن است که معمولا برای استفاده مفید از همه فضاهای موجود در یک بنا اقدام به اجرای گرین روف بر روی سقف ساختمان می کنند و با توجه به طراحی و سبک های مختلف گرین روف یا همان روف گاردن را بر روی سقف اجرا می کنند.

مبلمان روف گاردن

مبلمانی که در روف گاردن به کار برده می شود تقریبا از همان نوع مبلمانی است که در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد البته با توجه به ارتفاعی که روف گاردن دارد( منظور ارتفاع ساختمان است) باید از مبلمانی استفاده شود که هنگام وزش باد با سرعت زیاد مبلمان پرت نشود و حادثه ایجاد نشود. همچنین اگر قسمت نشیمن روف گاردن مسقف نیست از مبلمان ضد آب استفاده شود.

مبلمان روف گاردن

روف گاردن سنتی

منظور از روف گاردن سنتی روفی است که در طراحی آن از المان و سبک سنتی بهره برده باشیم روف گاردن را می توان به شکل ها و سبک های مختلف طراحی و اجرا نمود در طراحی روف گاردن طراحان ماهر با توجه به سلیقه و سبک خاص کارفرما می توانند به شما در یک طراحی کاربردی و زیبا کمک کنند.

برای اطلاع بیشتر در این زمینه و دیدن نمونه های اجرایی روف گاردن می توانید بر روی این قسمت کلیک کنید.

تجهیزات روف گاردن

برای داشتن یک روف گاردن زیبا و کاربردی که برای ما ایجاد دردسر نکند توجه به تجهیزات اجرایی روف بسیار مهم و ضروری می باشد.

توجه به نکاتی مثل ظرفیت ساختمان، زیر سازی و عایق کاری مناسب، سیستم آبیاری گیاهان، سرمایش و گرمایش، جهت وزش باد، حفظ حریم خصوصی افراد و… در طراحی و اجرای روف باید مورد توجه قرار گیرد.

تجهیزات روف گاردن​

معایب روف گاردن

یک روف گاردن اگر به صورت اصولی و مهندسی طراحی و اجرا نشود می تواند مشکلاتی را برای شما ایجاد کند.

روف گاردن شما حتما باید نسبت به سقف های معمولی عایق کاری بیشتری داشته باشد که اینکار حتما لازم و ضروری می باشد.

اگر قبل از اجرای روف گاردن ظرفیت ساختمان سنجیده نشود و یا طراحی شما سنگین تر از ظرفیت بنا باشد ممکن است باعث نشست سقف شود.

در اجرای غیر اصولی گاهی ریشه گیاهان به داخل سقف ساختمان نفوذ می کند.

گیاهانی که برای روف گاردن در نظر گرفته می شود باید با توجه به آب و هوای منطقه انتخاب شود .

مزایای روف گاردن در شمال

داشتن یک روف گاردن علاوه بر زیبایی و مکانی برای گذارندن اوقات فراغت می تواند به بهبود وضعیت محیط زیست نیست کمک کند.

داشتن بام های سبز در بر روی ساختمان ویلا و ایجاد پوشش گیاهی می تواند برای محیط زیست مفید تر از یک سقف ساده باشد.

و برای ساکنان نیز محیطی ایجاد کند که از ویژگی های طبیعی بیشتر لذت ببرند.

مزایای روف گاردن در شمال​

تراس گاردن چیست؟

ایجاد فضای سبز و کاشت گل و گیاه در تراس را تراس گاردن می گویند در تراس گاردن نیز مانند روف گاردن باید به اصول مهندسی توجه شود تا یک تراس گاردن زیبا و کاربردی برای گذران اوقات داشته باشیم.

تراس گاردن چیست

طراحی و ساخت ویلا توسط شرکت مهندسی پرسیاه

طراحی و ساخت ویلا در شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان یک انتخاب هوشمندانه برای شماست!

حتما می پرسید چرا؟

 

پاسخ این پرسش در وجوه تمایز و سوابق درخشان طراحی و اجرایی این شرکت مهندسی و معماری است.

شرکت مهندسی معماری طرح پردازان پرسیاه با سالها تجربه در زمینه پروژه های طراحی( پروژه های اداری، تجاری، مسکونی، ویلایی و برج در ایران و کشورهای همسایه بدون محدودیت جغرافیایی.) و اجرایی( ساخت ویلا، بازسازی و دکوراسیون داخلی، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه های لوکس) و نمونه کارهای موفق، تنها شرکتی است که با ارائه ضمانتنامه اجرایی همه متریال مصرفی در پروژه شما را به مدت یکسال گارانتی می کند.

 

قراردهای پرسیاه به دو صورت بنا به درخواست کارفرمایان تنظیم میشود.

 

در حالت اول که قرارداد به صورت مدیریت پیمان بسته می شود شما می توانید در طول فرآیند ساخت ویلا مبلغ را با توجه به هزینه های انجام شده به صورت چند مرحله ای و قسطی پرداخت کنید.

 

و در حالت دوم هزینه ساخت بر اساس یک مبلغ فیکس و تعیین شده در ابتدا تنظیم می شود.

شرکت مهندسی پرسیاه با افتخار اعلام می کند با توجه به روابط و قرارداد هایی که در زمینه تامین مصالح اولیه با شرکت های معتبر دارد 35 درصد مصالح پروژه را  به صورت بدون واسطه در اختیار دارد و به همین دلیل علاوه براینکه مشکلات عدیده ای که در زمینه تامین مواد و مصالح اولیه معمولا برای پروژه ها اتفاق می افتد را ندارد از نظر قیمت نیز با توجه به خرید بدون واسطه به نفع کارفرمایان عزیز می باشد.

 

شرکت پرسیاه با به کار گیری کادر مجرب و متخصص در هر بخش از سازمان خود مراحل ساخت ویلا شما را به صورت کاملا حرفه ای و مهندسی انجام می دهد.

 

ارائه گزارش های هفتگی و ماهانه از روند کار در پروژه ها به کارفرما نیز یکی دیگر از وجوه تمایز شرکت مهندسی پرسیاه می باشد.

 

در قرار داد هایی که به صورت مدیریت پیمان تنظیم می شود، گزارش های شفاف مالی و صورت وضعیت های قابل استعلام در اختیار کارفرمایان قرار می گیرد.

کمپین بزرگ رو ویلا برای ساخت ویلا

شرکت مهندسی معماری پرسیاه برای رفاه حال کارفرمایان اقدام به راه اندازی کمپین بزرگ رو ویلا در ساخت و طراحی ویلا گرفت.

در این کمپین شما می توانید تا ۷٪ تخفیف اجرایی  و تا ۵۰٪ تخفیف طراحی در پروژه های خود استفاده کنید.

۰ تا ۱۰۰ طراحی و ساخت ویلا به صورت حرفه ای و با به کارگیری  اکیپ اجرایی متخصص در هر بخش از اجرا را به ما بسپارید.

روف گاردن