طراحی و ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا

با استفاده از خدمات طراحی و ساخت ویلا می‌توانید ویلای رویایی خود را داشته باشید. شما برای آنکه بتوانید آنچه که از ویلا در ذهن دارید را به واقعیت بدل کنید، به خدمات جامع و با کیفیتی نیاز دارید. از خرید زمین گرفته تا طراحی داخلی، ارائه بهترین جزئیات در ویلاسازی امری مهم است. هر بخش از طراحی و ساخت ویلا باید بتواند نیازهای شما را برطرف کند و باعث شود شما در هر لحظه از حضور در ویلای خود، احساس آرامش و لذت کنید.
پس اهمیت پیدا کردن یک شرکت مهندسی معتبر که خدمات صفر تا صد طراحی و ساخت ویلا را انجام میدهد، بسیار مهم است. از این رو، «شرکت مهندسی معماری پرسیاه» با سال‌ها تجربه و داشتن نمونه‌های موفق ویلاسازی در شمال و دیگر نواحی کشور می‌تواند خدماتی در خور نیازهای کارفرمایان عزیز ارائه دهد.

طراحی و ساخت ویلا در شمال

ساخت ویلا در شمال به دلیل نوع آب و هوا و همجواری به دریا و جنگل می‌تواند بسیار خاص باشد. شمال کشور را باید خاستگاه طراحی و ساخت ویلاسازی دانست. بسیاری از افراد از دیگر شهرها به شمال کشور می‌آیند تا بتوانند ویلای مورد نظر خود را احداث کنند. برخی از این افراد جهت استفاده شخصی در تعطیلات و برخی دیگر به جهت اجاره دادن به گردشگران و سرمایه گذاری، ساخت ویلا در شمال را در ذهن می‌پرورانند. معماری ویلا در شمال باید همسو با شرایط محیطی منطقه باشد. موقعیت جغرافیایی زمین و سبک معماری نیز نقش تعیین کننده‌ای در طراحی و ساخت ویلا دارند. ویلا می‌تواند در کنار دریا یا در نزدیکی جنگل احداث شود.

طراحی و ساخت ویلا

ضوابط طراحی ویلا در شمال ایران

بدون شک در ضوابط ساخت ویلا در شمال، بسیاری از موارد مهم وجود دارند که باید مورد توجه قرار گیرند. بخشی از این ضوابط جهت اخذ مجوزهای قانونی و بخشی دیگری به نحوه ساخت و راحتی ساکنان آن مربوط می‌شوند. از مهمترین ضوابط طراحی ویلا در شمال ایران می‌توان موارد زیر اشاره کرد:

 • رطوبت
 • خاک حاصل خیز
 • تابش آفتاب
 • وزش باد
 • میزان بارش
 • بافت منطقه (کوهستانی، ساحلی یا جنگلی)
 • مصالح سازگار با اقلیم
مشخصات شرکت معماری خوب در شمال

طراحی ویلا در اقلیم معتدل و مرطوب

خاک حاصلخیز برای کشت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اقلیم معتدل و مرطوب است. در نزدیکی ساحل اغلب با رطوبت بسیار عمیقی سروکار داریم و همین امر باعث می‌شود عایق کاری کف در ویلاهای نزدیک به ساحل یک ضرورت باشد. از نظر تابش آفتاب، اقلیم معتدل و مرطوب در نیمی از سال در معرض هوای بارانی است و همیشه در این نیمه سال آفتاب نمی‌تابد. در واقع اوج تابش از سمت جنوب با زاویه مایل می‌آید و به همین دلیل است که در ویلاهای شمال فضاهایی که به نور بیشتری نیاز دارند، به سمت جنوب قرار می‌گیرند.

از طرفی با در نظر گرفتن باد در اقلیم معتدل و مرطوب باید بگوییم که وزش باد در این مناطق از غرب به شرق است. در مورد بارندگی شدید در مناطق با اقلیم معتدل و مرطوب و تاثیر آن بر طراحی ویلا، لازم به ذکر است که بیشترین بارندگی در این منطقه از شمال و شمال غرب با زاویه 45 درجه می‌باشد. این به خودی خود بر قرارگیری پنجره‌ها در مناطق شمالی تأثیر می‌گذارد.

همچنین سقف‌های مسطح ساده و ناودانی برای اقلیم معتدل و مرطوب نامناسب هستند. در طراحی و ساخت ویلا در اقلیم معتدل و مرطوب بهتر است از سقف‌های شیروانی استفاده شود. بیشترین میزان بارش در این اقلیم مربوط به پاییز است و کمترین بارش را در فصل بهار شاهد هستیم. همانطور که می‌دانید مناطق شمالی ایران در جنوب به کوه‌های البرز ختم می‌شود و در دامنه‌های این منطقه آب و هوای سرد کوهستانی و معتدل وجود دارد.

طراحی ویلا در اقلیم معتدل و مرطوب

هزینه ساخت ویلا در شمال 1401

گام اول در برآورد هزینه ساخت ویلا در شمال، این است که بدانیم موقعیت جغرافیایی و محل احداث ویلا کجاست. مثلاً دسترسی و انتقال مصالح و ماشین آلات جهت ساخت، گاهاً به دلیل صعب العبور بودن مسیر، منجر به افزایش هزینه‌ها می‌شود. اما در هزینه‌های ساخت ویلا موارد زیادی هستند که باید در نظر گرفته شوند. اما مهم این که بتوانید قیمت هر آیتم و هزینه تمام شده را تخمین بزنید. از عوامل موثر در قیمت ساخت ویلا در شمال 1401 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه خرید زمین
 • هزینه مجوزهای ساخت
 • هزینه مصالح ساختمانی
 • هزینه عملیات اجرایی ویلا
 • هزینه تهیه نقشه‌های معماری
 • هزینه امکانات رفاهی خاص مانند محوطه سازی یا استخر

هزینه دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله

طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد

کلارآباد منطقه کوچکی در شمال کشور است که همیشه توانسته شهرت خود را به عنوان مقصد مورد علاقه کارفرمایان برای ویلاسازی افزایش دهد. کلارآباد شهری کوچک و سرسبز است که در شهرستان عباس آباد در استان مازندران ایران و در نزدیکی متل قو قرار دارد. اکنون بازار طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد روز به روز بهبود پیدا می‌کند زیرا این منطقه بسیار دنج و خوش آب و هوا است.

اگر قصد سرمایه گذاری در ساخت ویلا در شهر زیبا و مهمان نواز کلارآباد را دارید، باید بدانید که اکنون فرصت بسیار خوبی برای شما مهیاست. نزدیکی به آب‌های نیلگون دریای خزر با چشم اندازهای دیدنی و امکانات کامل، باعث شده‌اند تا کلارآباد به منطقه‌ای محبوب برای طراحی و ساخت ویلا تبدیل شود. با احداث ویلا در کلارآباد هم می‌توانید در منطقه‌ای فوق العاده زندگی کنید و هم اینکه فرصت سرمایه گذاری در این شهر نوپا را داشته باشید.

طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد

طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود

نمک آبرود یک شهرک تفریحی است که در پای کوهی به همین نام قرار دارد. ویلا سازی در منطقه‌ای مانند شهرک نمک آبرود می‌تواند به معنای زندگی در محیطی سرسبز، خوش آب و هوا و توریستی باشد. جاذبه‌های بی‌مانند این منطقه باعث شده اند تا افراد بسیاری اقدام به ساخت ویلا در این شهرک کنند.

طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود به دلیل موقعیت مکانی عالی، ارزش بالای زمین و مسافرخیز بودن، روز به روز در حال افزایش است. زندگی در یک ویلای شیک در نمک آبرود می‌تواند تمام نیازها و اهداف شما را برای داشتن یک سبک زندگی ایده آل برآورده کند. شهرهای مهم شمال کشور برخی از بهترین امکانات منطقه‌ای و رفاهی را ارائه می‌دهند که نمک آبرود گل سر سبد آنهاست.

طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود

طراحی و ساخت ویلا در نوشهر

ساخت ویلا در نوشهر به دلیل آب و هوای مناسب این منطقه و وجود فضاهای سرسبز و همچنین وجود دریا مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. ساخت ویلا در نوشهر امروزه بیش از پیش رواج یافته است زیرا مردم تمایل به زندگی در آب و هوای مناسب را دارند. در همین راستا، نوشهر یکی از بهترین شهرهای شمالی کشور است. خاک این شهر برای ساخت ویلا بسیار مناسب است.

ساخت ویلا را نمی‌توان بدون هیچ مقدمه‌ای در نوشهر آغاز کرد زیرا نیازمند انجام تمهیدات لازم قبل از عملیات ساخت و ساز است. با ساخت ویلا در نوشهر می‌توانید در یکی بهترین‌های شهرهای کشور اقامت کنید و از حضور در آب و هوایی عالی لذت بسیار ببرید. در نوشهر می‌توانید ویلای مورد نظر خود را داشته باشید و از آن برای اوقت فراغت و حتی زندگی دائمی استفاده کنید.

طراحی و ساخت ویلا در نوشهر

طراحی و ساخت ویلا در امیردشت

شهرک امیردشت در نزدیکی متل قو و در منطقه کلارآباد قرار دارد. این شهرک ساحلی یک فضای منحصر به فرد در غرب استان مازندران است. طبق آخرین آمار، حدود 600 ویلا در این شهرک وجود دارند که همگی در زمینی بزرگ ساخته شده‌اند. مهمترین ویژگی این شهرک، موقعیت آن است. امیردشت در فاصله بسیار نزدیکی به جاده ساحلی و ساحل دریای خزر واقع شده است و همچنین، دسترسی آسانی به جاده اصلی دارد.

ساخت ویلا در شهرک امیردشت مازندران با قیمت تمام شده بالایی صورت می‌گیرد. پس باید بودجه زیادی را برای خرید زمین و احداث ویلا تهیه کنید. طراحی و ساخت ویلا در امیردشت به معنای داشتن یک زندگی لوکس و بی‌دغدغه است. به همین دلیل است که در این شهرک با دارا بودن امکاناتی مجلل احساس خوشبختی می‌کنید. سرمایه گذاری در ساخت ویلا در امیردشت مزایای زیادی برای شما خواهد داشت.

طراحی و ساخت ویلا در امیردشت

طراحی و ساخت ویلا در چالوس

چالوس از پر رفت و آمدترین شهرهای کشور است و به عنوان راه اتصال تهران به شمال شناخته می‌شود. برای کسانی که دوست دارند در منطقه‌ای در شمال شهر ویلا داشته باشند، شهر زیبا و دیدنی چالوس بهترین انتخاب است. چالوس شهری جذاب با مردمی خونگرم و مهمان نواز است. این شهر مکانی رویایی و رمانتیک با کوه، جنگل و دریاست که همین ویژگی‌های تمایل برای داشتن ویلا در این منطقه را افزایش می‌دهد.

از آنجاییکه چالوس یکی از مناطق پرطرفدار به لحاظ ساخت ویلا است، انتخاب یک زمین مناسب در چالوس برای ساخت ویلا و طراحی اصولی بر پایه قوانین و معیارهای مهندسی ضروری است. امروزه متقاضیان ساخت ویلا در چالوس چه در بخش ساخت و ساز و چه جهت استفاده شخصی از ویلا ترجیح می‌دهند با شرکت‌هایی کار کنند که صفر تا صد یک پروژه ساخت ویلا را بر عهده بگیرد.

طراحی و ساخت ویلا در چالوس

طراحی و ساخت ویلا در سیسنگان

بدون شک، زندگی در سیسنگان آرزویی است که می‌تواند به واقعیت بدل شود زیرا این شهر دارای منطقه ای زیبا و سرسبز، مکانی عالی برای طراحی و ساخت ویلا است. ما در «شرکت مهندسی پرسیاه» میتوانیم کلیه مراحل مربوط به طراحی و ساخت ویلا در سیسنگان را برای شما با قیمت تمام شده کمتر و کیفیت بالا انجام دهیم.

ساخت ویلا در محیط زیبای سیسنگان می‌تواند در نهایت کیفیت انجام شود. اکثر ویلاهایی که در این منطقه ساخته می‌شوند، حس عالی آرامش را به شما القاء می‌کنند. یک فضای دوستدار محیط زیست در سیسنگان تأثیرات مثبت بسیار خوبی بر سلامت جسمی و روحی شما دارد و به شما این امکان را می‌دهد تا از مزایای طبیعت سیسنگان بهره مند شوید.

طراحی و ساخت ویلا در سیسنگان

طراحی و ساخت ویلا دماوند

ویلا سازی در منطقه‌ای مانند دماوند می‌تواند به معنای زندگی در محیطی سرسبز، خوش آب و هوا و زیبا باشد. جاذبه‌های بی‌مانند این منطقه باعث شده اند تا افراد بسیاری اقدام به ساخت ویلا در این شهر کنند. طراحی و ساخت ویلا در دماوند به دلیل موقعیت مکانی عالی، ارزش بالای زمین و مسافرخیز بودن، روز به روز در حال افزایش است.

یکی از مهمترین مزایای یک ویلا لوکس در دماوند ایجاد استانداردی است که به شما کمک می‌کند تا زندگی را به بهترین شکل خود تجربه کنید. از یک سینمای خصوصی، استخر شنا، محوطه سازی گرفته تا هر چیزی که قابل تصور باشد، ساخت ویلا در دماوند رویایی است که محقق می‌شود. سرمایه گذاری در ساخت ویلا در دماوند به دلیل هوای خوب و نزدیکی به تهران یک فرصت عالی محسوب می‌شود.

طراحی و ساخت ویلا دماوند

طراحی و ساخت ویلا لواسان

زندگی در فضایی منحصر به فرد که شیوه زندگی و آرزوهای ما را در خود جای دهد، رویای ماست. در حالی که بسیاری از مردم از اقامت در یک آپارتمان شهری راضی هستند، اما برخی ترجیح می‌دهند تا از تجربه لذت بخش زندگی در ویلا به ویژه در لواسان لذت ببرند. اگر شما قصد طراحی و ساخت ویلا در لواسان را دارید، بهتر است با یک شرکت معتبر مانند «شرکت مهندسی معماری پرسیاه» همکاری کنید.

سرمایه گذاران همچنین به طور فزاینده‌ای به دنبال مکان‌هایی هستند که بتوانند زندگی ایده آل و دسترسی راحتی داشته باشند. به ویژه در شهر لواسان که از بهترین مناطق شهرستان شمیرانات تهران محسوب می‌شود، سرمایه گذاری در طراحی و ساخت ویلا می‌تواند انتخابی عالی باشد. انتظار می‌رود ارزش ویلاها در این منطقه از اطراف تهران به سرعت افزایش یابد.

طراحی و ساخت ویلا کردان

در بین استان‌ها و شهرهای کشور ساخت ویلا در کردان بسیار مورد توجه قرار دارد. طراحی ویلا در کردان نیز بسیار رایج است و بسیاری از کسانی که به دنبال ساخت یا خرید ویلا هستند معمولا کردان را به دلیل نزدیکی و آب و هوای خوب انتخاب می‌کنند. از آنجا که کردان دارای مناطق مختلف شهری و روستایی است، لذا پیش از ساخت ویلا در این منطقه ضروری است که در ابتدا محل مورد نظر را در نظر بگیرید.

از آنجا که کردان دارای شرایط اقلیمی نزدیک به تهران و کرج است، لذا در ساخت ویلا در این منطقه باید شرایط اقلیمی مورد توجه قرار گیرند و بر اساس آن طراحی داخلی و خارجی ویلا انجام پذیرند. در نهایت، با ساخت ویلای مورد نظر خود در کردان می‌توانید آخر هفته‌ها را به این منطقه خوش آب و هوا سفر کنید.

طراحی و ساخت ویلا کردان

طراحی و ساخت خانه ویلایی در تهران

برای آن دسته از افرادی که قصد زندگی در تهران را دارند و می‌خواهند در پایتخت یک خانه ویلایی زیبا داشته باشند، «شرکت مهندسی معماری پرسیاه» می‌تواند بهترین انتخاب برای آنها باشد. خانه‌های ویلایی می‌توانند به صورت فلت، دوبلکس یا تریپلکس و در مناطق خاصی از تهران ساخته شوند. شما این امکان را دارید هم در تهران باشید و به امور و فعالیت‌های خود رسیدگی کنید و هم در یک ویلای عالی زندگی کنید.

اما باید توجه داشت که طراحی و ساخت ویلا در تهران تابع قوانین و ضوابط پایتخت است و این ضوابط متفاوت از شمال و مناطق دیگر خواهند بود. بهترین راه این است که از «شرکت مهندسی معماری پرسیاه» برای طراحی و اجرای خانه ویلایی در تهران مشاوره دریافت کنید. همچنین ساخت منزل ویلایی در تهران می‌تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد زیرا ارزش پول پایین است و شما می‌توانید برای حفظ دارایی خود، پولتان را در خانه سرمایه گذاری کنید.

طراحی و ساخت خانه ویلایی در تهران

طراحی و ساخت خانه ویلایی در شهرک غرب

یکی از مناطق معروف برای ساخت منزل ویلایی، شهرک غرب است. در این منطقه می‌توانید با خرید زمین و بازسازی خانه قبلی جهت داشتن یک خانه ویلایی منحصر به فرد، اقدام کنید. شهرک غرب می‌تواند منطقه‌ای خاص برای احداث خانه ویلایی مورد نظر شما باشد زیرا فضایی خلوت، مدرن و زیبا دارد.

طراحی و ساخت خانه ویلایی در شهرک غرب

طراحی و ساخت خانه ویلایی در شمال تهران

از دیگر مناطق تهران بزرگ می‌توان به شمال کشور اشاره کرد که به ساخت منازل ویلایی مشهور است. در شمال تهران می‌توانید هوای خوب، فضایی مدرن و خلوت را بدست آورید و در یک محیط آرامش بخشی زندگی کنید. در این مناطق باید به فکر خرید زمین یا در بیشتر موارد، خرید خانه قدیمی باشید تا بتوانید خانه ویلایی جدیدی را احداث کنید.

نقشه ساخت ویلا

یکی از مراحل مهم در ساخت ویلا مربوط به نقشه‌های معماری، سازه و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی می‌شود. هر یک از این نقشه‌ها توسط تیمی از مهندسین و متخصصین و طبق ضوابط شهرسازی در هر شهر کشوری طراحی می‌شوند. نقشه‌های معماری شامل جزئیات پلان‌ها، نمای داخلی، نمای بیرونی، نقشه‌های سه بعدی، دکوراسیون داخلی و غیره هستند. نقشه‌های سازه به مشخصات اجرایی پروژه اعم از بتن ریزی، فونداسیون، تیر، ستون، سقف و غیره مربوط می‌شوند و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی نیز شامل ویژگی‌های برق و نورپردازی، تهویه مطبوع و لوله کشی ویلا هستند.

نقشه ساخت ویلا

طراحی ویلا دوبلکس

از مدل‌های بسیار محبوب در طراحی و ساخت ویلا می‌توان به دوبلکس اشاره کرد. ویلای دوبلکس شامل یک ساختمان دو طبقه است که طبقات از طریق پله به یکدیگر متصل می‌شوند. ویلای دوبلکس به ساکنان فضای بزرگتری ارائه می‌دهد و با تفکیک فضاهای مختلف، این هم در زیبایی و هم در عملکرد ویلا تاثیر چشم گیری دارد.

طراحی داخلی ویلا دوبلکس

در طراحی داخلی ویلا دوبلکس می‌توان اتاق‌های خواب را به طبقه بالا و فضاهایی مانند پذیرایی و نشیمن را به طبقه پایین منتقل کردید. با اینکه در طراحی داخلی ویلای دوبلکس دست طراح باز است، اما شما می‌توانید برحسب علائق خود، به طراح ویژگی‌های مورد نظرتان را منتقل کنید. در طراحی داخلی ویلای دوبلکس به غیر از طراحی پلان ساختمان، همه موارد مربوط به تجهیز مبله اعم از چیدمان مبلمان، سبک نورپردازی و غیره نیز توسط «شرکت مهندسی معماری پرسیاه» برای کارفرمایان عزیز انجام می‌شوند.

نمای ویلا دوبلکس مدرن

در طراحی داخلی ویلا دوبلکس می‌توان اتاق‌های خواب را به طبقه بالا و فضاهایی مانند پذیرایی و نشیمن را به طبقه پایین منتقل کردید. با اینکه در طراحی داخلی ویلای دوبلکس دست طراح باز است، اما شما می‌توانید برحسب علائق خود، به طراح ویژگی‌های مورد نظرتان را منتقل کنید. در طراحی داخلی ویلای دوبلکس به غیر از طراحی پلان ساختمان، همه موارد مربوط به تجهیز مبله اعم از چیدمان مبلمان، سبک نورپردازی و غیره نیز توسط «شرکت مهندسی معماری پرسیاه» برای کارفرمایان عزیز انجام می‌شوند.

طراحی داخلی ویلا دوبلکس

نمای ویلا دوبلکس رومی

یکی از نماهای محبوبی که با سنگ ساخته می‌شوند، نمای رومی است. این نوع نما را می‌توان در خانه‌های شهری نیز مشاهده کرد. نمای رومی یک نمای کلاسیک است که از سبک طراحی ساختمان‌های روم و ایران باستان الهام گرفته است. از عناصر مهم این نما می‌توان به لوکس بودن، ابهت نما، جزئیات زیبا و باشکوه اشاره کرد. به ویژه اگر بتوان نمای رومی را در ویلای دوبلکس منعکس کرد، جلال و شکوه ساختمان دوچندان می‌شود.

طراحی ویلا ایرانی

سبک‌های طراحی ویلا ایرانی مطابق با تاریخ، فرهنگ و اقلیم مناطق مختلف کشور انجام می‌شوند. مهمترین عناصر معماری تاریخی کشور در این سبک نمود پیدا می‌کنند و باعث می‌شوند تا روح معماری سنتی کشور در ویلا منعکس شود. این سبک طراحی ویلا می‌تواند شامل هویت ایرانی باشد که در باغ ویلا نهفته است. داشتن یک ویلا با سبک طراحی سنتی به علاوه حیاط با حوض و گیاهان سرسبزی که تداعی کننده بهشت هستند، نمادی از طراحی ویلا ایرانی هستند. این سبک در عین حال که بسیار متفاوت است، به ندرت در منطقه‌ای از ایران مشاهده می‌شود. اما شما می‌توانید این سبک طراحی را برای آرمش روحی خود در نظر بگیرید.

طراحی و ساخت ویلا توسط شرکت مهندسی و معماری پرسیاه

«شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان» در طراحی و ساخت ویلا در شهرها و مناطق مختلف ایران و حتی کشورهای اطراف تخصص بالایی دارد. از سال 1386 تا کنون، شرکت پرسیاه بیش از 388 پروژه طراحی و اجرایی در سراسر ایران و کشورهای همسایه را بر عهده داشته است. این شرکت از صفر تا 100 ویلاسازی را انجام می‌دهد. این مهم شامل مشاوره و بازدید، پیشنهاد برای خرید زمین، دریافت مجوزها، تهیه نقشه‌های معماری، عملیات اجرایی، امکانات رفاهی و پایان کار است.

طراحی و ساخت ویلا توسط شرکت مهندسی و معماری پرسیاه

مراحل صفر تا 100 طراحی و ساخت ویلا توسط شرکت مهندسی و معماری پرسیاه

مراحل صفر تا 100 طراحی و ساخت ویلا عبارتند از:

 • بازدید و مشاوره در محل پروژه
 • طراحی ویلا پیش از اجرا
 • تایید نقشه‌ها و اخذ مجوزها
 • مدیریت و برنامه ریزی مراحل ساخت ویلا
 • انتخاب مصالح مناسب برای ساخت
 • برگزیدن پیمانکاران و مجریان مناسب ویلا سازی

 

بعد از مراحل بالا، عملیات ساخت به شرح زیر انجام می‌شود:

 • تجهیز کارگاه
 • تسطیح زمین و گودبرداری
 • ساخت فونداسیون
 • ساخت ستون‌ها
 • ساخت تیرها
 • ساخت سقف
 • دیوارچینی
 • تاسیسات مکانیکی و الکتریکی
 • سفت کاری
 • نازک کاری
 • دکوراسیون داخلی
 • تجهیز مبله

سبک‌های متداول و مرسوم در طراحی و ساخت ویلا

سبک‌های طراحی و ساخت ویلا به نیازهای کارفرما (علائق و بودجه)، اقلیم منطقه و مصالح ساختمانی بستگی دارند. از سبک‌های متداول و مرسوم در طراحی و ساخت ویلا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویلای مدرن
 • ویلای کلاسیک
 • ویلای مینیمال
 • ویلای هایتک
 • ویلای روستیک
 • ویلا باغ
 • ویلای ساحلی
 • ویلای جنگی
 • ویلای فلت
 • ویلای دوبلکس
 • ویلای تریپلکس

شرکت پرسیاه در کدام مناطق و شهرها فعالیت دارد؟

مجموعه خدمات «شرکت مهندسی معماری پرسیاه» شامل دو آیتم زیر است:

1- طراحی:

انواع پروژه‌های اداری، تجاری، مسکونی، ویلایی و برج در ایران و کشورهای همسایه بدون محدودیت جغرافیایی

 

2- اجرایی:

 • ساخت ویلا
 • بازسازی و دکوراسیون داخلی
 • دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس

در بخش اجرایی محدوده فعالیت ثابت شرکت در تهران، کردان، لواسان، دماوند و غرب مازندران (از محدوده سیسنگان تا متل قو) برای همه پروژه‌ها است. اگر در منطقه یا شهر دیگری سکونت دارید، حتماً باید پروژه بزرگ و خاصی داشته باشید که توجيه اقتصادی برای شرکت و کارفرما داشته باشد. در این حالت، می‌توانیم خدمات اجرایی را با اکیپ مجهز خود به محل سکونت شما ارسال کنیم.

مشخصات شرکت معماری خوب در شمال

به کمپین رو ویلا بپیوندید

بزرگترین کمپین ویلاسازی در کل کشور را از «شرکت مهندسی معماری پرسیاه» بخواهید. در این کمپین تا ۷ درصد تخفیف اجرایی و تا 50 درصد تخفیف طراحی دریافت کنید. چنین تخفیف‌هایی می‌توانند به صرفه جویی در هزینه‌های شما کمک کنند. در عین حال، از نظر ساخت و طراحی بالاترین کیفیت را دریافت خواهید کرد. شما تنها کافی است بودجه مورد نظر خود را تعیین کنید و اگر نمی‌دانید چقدر بودجه نیاز دارید، از تیم تخصصی ما مشاوره بگیرید. در نهایت، بودجه از شما و زمین، طراحی و ساخت ویلا از ما!

نحوه ثبت سفارش جهت بازدید و مشاوره

 • شماره تماس تیم پشتیبانی: 09101707037
 • شماره تماس مدیر عامل: 09122658620 (دکتر مهاجری)
 • سایت: Parsiyah.com
 • دایرکت اینستاگرام: @parsiyah.co

نحوه سفارش طراحی ویلا و فرآیند طراحی

صفر تا ۱۰۰ طراحی و ساخت ویلا به صورت حرفه‌ای و با به کارگیری از اکیپ اجرایی متخصص در هر بخش انجام می‌شوند. سفارش از طریق راه‌های فوق امکان پذیر است و مراحل انجام کار به شرح زیر هستند:

 • مشاوره و بازدید با تعیین وقت قبلی
 • عقد قرارداد طراحی و ساخت
 • بازدید حضوری از مکان پروژه
 • ارائه برآورد هزینه‌های اجرایی
 • اخذ مجوزهای لازم از شهرداری و نظام مهندسی
 • ارائه نقشه‌های معماری و طراحی داخلی
 • ارائه لیست کامل از آیتم‌های اجرایی
 • تعیین زمان اجرای پروژه براساس آخرین و بهترین متد مدیریت پروژه PMBOK
 • پایان کار و تحویل پروژه
طراحی و ساخت ویلا در شمال​

نحوه عملکرد شرکت مهندسی و معماری پرسیاه در اجرا، ساخت و کنترل و مدیریت پروژه

«شرکت مهندسی معماری پرسیاه» در همه زمینه‌های طراحی، ساخت و مدیریت پروژه از تیم‌های متخصص و واجد شرایط بهره می‌برد. معماران شرکت پرسیاه توانایی طراحی ویلا با جدیدترین سبک‌ها و ترندهای روز را دارند و هدفشان رضایت و آرامش بیشتر شما برای زندگی در یک محیط زیبا و مطلوب است.

تیم‌های مهندسی وظیفه ساخت ویلا با ضوابط منطقه بندی و استانداردهای مهندسی را دارند. مدیران پروژه با رویکرد کنترل پروژه PMBOK می‌توانند با زمان بندی و بودجه بندی اصولی به تیم‌های اجرایی جهت بهینه کردن زمان ساخت، کاهش ریسک‌ها و مدیریت عملکرد کمک کنند. همچنین متخصصان پرسیاه به رصد قیمت و شرایط زمین و ضوابط حقوقی دریافت مجوزها به شما در انتخاب زمین مناسب کمک شایانی می‌کنند.

وجه تمایز شرکت مهندسی و معماری پرسیاه با سایر شرکت‌ها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی معماری پرسیاه با دیگر شرکت‌ها در موارد زیر خلاصه می‌شود:

 • مجهز به استودیو معماری و ارائه فول پکیج طراحی ویلا (نما، محوطه و داخلی) با محاسبات سازه‌ای اقتصادی و نقشه‌های اجرایی
 • مدیریت و نظارت بر اجرای صحیح پروژه، مطابق طرح و استانداردهای اجرایی مهندسی‌
 • اعزام اکیپ اجرایی خوش قول و متعهد از دفتر تهران
 • تهیه و اجرای متریال‌های به روز و با کیفیت مناسب
 • ارایه گزارش‌های مالی، صورت وضعیت‌های شفاف و قابل استعلام
 • گزارش تصویری از مراحل اجرایی پروژه به صورت هفتگی
 • اجرا تا مرحله دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله با حضور کارشناس طراحی داخلی
 • عقد قرارداد به صورت مدیریت پیمان
 • همکاری با تامین کنندگان معتبر بازار برای خرید مصالح با قیمت مناسب و کیفیت بالا

ویژگی‌ها و خدمات «شرکت مهندسی معماری پرسیاه» در راستای نیازهای امروز مردم کشور تدوین شده‌اند. همه امور مربوط به طراحی و ساخت ویلا به صورت اصولی، قانونی، شفاف و مطابق با علائق و بودجه شما انجام می‌شوند. حتی اگر در کشورهای همسایه زندگی می‌کنید و می‌خواهید بهترین خدمات طراحی ویلا را دریافت کنید، پرسیاه بهترین شرکت برای نیازهای شما خواهد بود. با ما برای ارائه خدمات باکیفیت از طریق راه‌های مختلف در تماس باشید.

وجه تمایز شرکت مهندسی و معماری پرسیاه با سایر شرکت‌ها

کمپین رو ویلا

به کمپین بزرگ رو ویلا بپیوندید، تا 50% تخفیف طراحی، تا 7% تخفیف اجرایی بگیرین و کلی خدمات متفاوت دیگه برای طراحی و ساخت ویلا…

زمین از ما، طراحی از ما، ساخت از ما
پول از شما!

به آرامشش می ارزه…

۰ تا ۱۰۰ طراحی و #ساخت_ویلا به صورت حرفه ای و با به کارگیری از اکیپ اجرایی متخصص در هر بخش از اجرا، فقط با پیوستن در کمپین بزرگ رو ویلا شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان.

بخشی از خدمات و امتیازهای کمپین:

۱. مشاوره و بازدید با تعیین وقت قبلی (رایگان).
۲. مجهزبه استودیو معماری و ارایه فول پکیج طراحی ویلا در کمپین بزرگ رو ویلا با محاسبات سازه ای و نقشه های اجرایی.
۳. مدیریت و نظارت بر اجرای صحیح پروژه، مطابق طرح و استانداردهای اجرایی مهندسی‌.
۴. اعزام اکیپ اجرایی خوش قول و متعهد از دفتر تهران.
۵. تهیه و اجرای متریال های به روز و با کیفیت مناسب.
۶. ارایه گزارش های مالی، صورت وضعیت های شفاف و قابل استعلام.
۷. گزارش تصویری از مراحل اجرایی پروژه به صورت هفتگی.
۸. اجرا تا مرحله دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله با حضور کارشناس interior design.
۹. عقد قرارداد به صورت مدیریت پیمان با درصد توافقی.
۱۰. و…

انتخاب با شماست…
شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان

 

 

تعداد زیادی از نمونه کارهای مارو همین الان در پیج رسمی اینستاگرام مدیرعامل شرکت میتونین ملاحظه کنید:

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.