ساخت ویلا
ساخت ویلا در شمال

طراحی داخلی ویلا

بازسازی ویلا | بازسازی ویلا در شمال

به کلیه اقداماتی در جهت بهبود یک بنای فرسوده انجام می شود بازسازی گفته می شود.

اغلب، افرادی بازسازی انجام می دهند که توانایی خرید یک ملک جدید را ندارد و یا اینکه ملکی را خریداری کرده اند که نوساز نیست و می خواهد فضای داخلی آن را بازسازی کنند.

حتی در بازسازی می توان یک بنای کاملا فرسوده را نیز تعمیر و بهسازی کرد.

البته برای انجام بازسازی حتما نیاز نیست که فضای مورد نظر شما کاملا فرسوده باشد، گاهی افراد به دلیل اینکه از دکوارسیون داخلی یک فضا راضی نیستند و دوست دارند مطابق با سلیقه خودشان باشد اقدام به بازسازی می کنند.

بازسازی ساختمان چیست؟

معمولا بنایی را تحت بازسازی قرار می دهند که از عمر مفید آن حداقل ۱۰ سال گذشته باشد. بناهایی که فرسوده هستند باعث اتلاف انرژی نیز می شوند بنابراین شما با بازسازی می توانید علاوه بر افزایش کیفیت بنا از اتلاف انرژی نیز جلوگیری کنید.

بازسازی می تواند بسیار لذت بخش باشد زیرا شما می توانید با اعمال سلیقه خود در قسمت های مختلف به آنچه که مد نظر دارید برسید.

در مرحله اول برای انجام بازسازی شما نیاز به یک مشاوره با تجربه دارید تا در این زمینه نظرات و پیشنهادات تخصصی به شما بدهد.

بازسازی ویلا و ساختمان

طراحی و بازسازی ساختمان

یک طراحی ماهرانه از فضای موجود در انجام فرآیند بازسازی به شما کمک می کند.

یک تیم با تجربه که سوابق اجرایی زیادی در این راستا دارد می تواند فرآیند بازسازی منزل و یا ویلای شما را به عهده بگیرد و صفر تا صد پروژه را انجام دهد.

نظارت مستقیم و دقیق بر انجام کار و استفاده از متریال های روز با قیمت مناسب و انتخاب پیمانکاران با تجربه معمولا در حیطه تخصص اینگونه تیم های اجرایی می باشد که فرآیند بازسازی را به صورت اصولی و مهندسی شده به اتمام خواهند رسانید.

تفاوت بازسازی و دکوراسیون داخلی

میان بازسازی و دکوراسیون داخلی تفاوت هایی وجود دارد در بازسازی شما همه یا بخش هایی از یک واحد مسکونی، اداری، تجاری و یا ویلا را نوسازی و بهسازی می کنید و بعد از اینکار می توانید اقدام به انجام دکوراسیون داخلی نمایید اما در دکوراسیون داخلی بنای شما کاملا آماده و بازسازی شده است و شما با استفاده از یک طراحی ماهرانه اقدام به رنگ و لعاب دادن به فضای مورد نظر می کنید.

بازسازی خانه های قدیمی قبل

در بازسازی خانه های قدیمی که از عمر مفید آنها مدت هاست که گذشته قبل از انجام هر کاری باید به زیر ساخت های بنا توجه کرد معمولا در اینگونه بناها زیرساخت ها فرسوده هستند و اگر به آنها توجه و تعمیر نشود بعد از انجام بازسازی و یا در حین انجام کار مشکلات زیادی به وجود می آورند به همین دلیل در ابتدا قبل از اینکه قسمت های بیرونی و نما بهسازی شوند باید آنها را تعمیر کرد.

بعضی بنا های قدیمی که قدمت تاریخی دارند و از آنها صرفا جهت بازدید استفاده می شود تنها اقدام به مرمت می کنند یعنی اینکه نوسازی تنها به مرمت بنا با همان شکل و سبکی دارد انجام می شود.

بازسازی خانه ویلایی قدیمی

خانه های ویلایی قدیمی نیز برای بازسازی به مانند سایر بناها باید در ابتدا طراحی صورت بگیرد و سپس پس از بر طرف کردن مشکلات زیر ساخت اعم از لوله کشی ها و عایق بندی و سیستم های الکتریکی اقدام به بازسازی نمود.

بخشی از بازسازی خانه های قدیمی ویلایی مربوط به محوطه سازی فضای برونی ویلا می باشد که با کمک یک طراح حرفه ای می توان به شکل امروزی و مطابق با سبک و سلیقه کارفرما طراحی صورت گیرد.

بازسازی خانه ویلایی قدیمی

بازسازی خانه با هزینه کم

اگر قصد بازسازی منزل خود دارید و هزینه های آن مطلع نیستید می توانید با کلیک بر روی این قسمت با مشاوران ما در این زمینه صحبت کنید.

کارشناسان ما با بازدید رایگان از پروژه بازسازی شما و با توجه به بودجه ای که شما قرار است صرف بازسازی کنید به شما بهترین پیشنهادات موجود را خواهند داد.

انتخاب متریال با قیمت مناسب که کیفیتی خوبی نیز داشته باشند می تواند در بازسازی خانه با هزینه کم به شما کمک کند.

بازسازی خانه های قدیمی کوچک

بازسازی خانه های قدیمی و کوچک که متراژ کمی دارند معمولا هزینه کمتری را نیز برای کارفرما به دنبال دارد اما امروزه به جای اینکه این خانه ها را بازسازی کنند اقدام به ساخت مجدد آنها می کنند.

در برخی موارد که مالک پول کافی برای ساخت مجدد ندارد می تواند با استفاده از قرارداد مشارکت در ساخت یک سازنده معتبر برای سرمایه گذاری و ساخت خانه خود پیدا کند.

بازسازی خانه های قدیمی کوچک

هزینه بازسازی ویلا

بعد از تصمیم گیری و انتخاب طرح مورد نظر نوبت به ساخت ویلای رویایی شماست!

ساخت ویلا بسیار متفاوت با سایر بناهاست، ویلا به دلیل ماهیتی که دارد و استفاده ای که از آن می شود با عناصر طبیعی عجین می شود و حس تازگی و سرزندگی در استفاده کنندگان ایجاد می کند.

در ساخت یک ویلای حرفه ای همه مراحل ساخت باید بر مبنای اصول استاندارد و مهندسی صورت بگیرد تا در نهایت نتیجه کار یک بنای با کیفیت و زیبا باشد.

 

هزینه بازسازی ویلا

روشهای بازسازی ساختمان

در ساخت ویلا از مرحله آماده سازی زمین و گود برداری گرفته تا اجرای فونداسیون که پایه و اساس ساخت ویلا است و باید با دقت و حساسیت زیادی انجام شود، تا بتن ریزی و اسکلت ساختمان باید تحت نظارت کامل مهندسین با تجربه و متخصص انجام شود.

بتن ریزی اصولی دارد که عدم رعایت دقیق آنها باعث میشه که بنای ما از استحکام کافی برخوردار نباشد و در برابر خطرات ناشی از بلایای طبیعی مقاوت لازم را نداشته باشد.

وجود مهندسین متخصص در مرحله آرمارتوربندی و اجرای اسکلت بسیار ضروری می باشد تا متریال به کاررفته را با دقت و کیفیت مناسب انتخاب، نظارت و اجرا نمایند.

مراحل بازسازی ساختمان

برای بازسازی ساختمان در مرحله اول با کمک یک مشاور با تجربه و متخصص باید برآورد هزینه صورت بگیرد بدبن صورت که فرد متخصص بعد از بازدید از فضای مورد نظر و اطلاع از نظرات کارفرما یک برآورد کلی از هزینه ها می کند.

سپس طراحی برای فضای مورد توسط معماران متخصص انجام می شود اگر طراحی انجام شده مورد رضایت کارفرما قرار گرفت اکیپ اجرایی شروع به کار می کنند و بر اساس طراحی صورت گرفته اقدام به بازسازی می کنند.

پیمانکار بازسازی ساختمان

انتخاب یک پیمانکار مناسب و متخصص که دارای نمونه کارهای اجرایی در زمینه انجام پروژه های بازسازی باشد می تواند به شما در انتخاب یک شرکت برای انجام بازسازی مکان مورد نظرتان کمک کند.

در نظر داشته باشید پروژه های بازسازی گاهی اوقات بسیار سخت و پیچیده می شوند به همین دلیل تخصص و تجربه در این موارد می تواند راهگشای شما باشد.

پس در انتخاب پیمانکار برای انجام بازسازی دقت و حساسیت به خرج دهید.

بازسازی خانه های قدیمی به سبک سنتی

برخی افراد که در خانه های قدیمی زندگی می کنند سبک و سیاق و قدیمی بودن خانه خود را دوست دارند اما به جهت فرسوده شدن بنای ساختمان و مشکلاتی که دارند اقدام به بازسازی به سبک سنتی می کنند.

در این نوع بازسازی معمولا شکل و ظاهر بنا فقط مرمت و مقاوم سازی می شوند و بخش های آسیب دیده نیز با استفاده از متریال هایی که سبک سنتی دارند بازسازی می شوند.

بازسازی خانه های قدیمی به سبک سنتی​

بازسازی نمای ویلا

یکی از موارد بازسازی خصوصا در مناطق شمالی که بارندگی زیاد است بازسازی نمای ویلا می باشد. نمای ویلا به سبب در معرض باران قرار گرفتن و استفاده از مصالح نامرغوب مکن است بعد از مدتی شکل و ظاهر خود را از دست بدهد به همین دلیل بازسازی نمای ویلا یکی از موارد پرکاربرد خصوصا در نواحی شمالی محسوب می شود.

استفاده از مصالح و متریال های مرغوب و متناسب با نوع آب و هوا می تواند شکل و ظاهر ویلای شما را برای مدت طولانی زیبا نگه دارد.

بازسازی ویلا در نوشهر

نوشهر یکی از شهرهای توریستی در شمال کشور است که سبب نوع آب و هوایی که دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان به طبیعت قرار گرفته است.

اگر پول کافی برای تهیه یک ویلای نوساز و یا ساخت ویلا در این منطقه خوش آب و هوا ندارید می توانید با خرید یک ویلای قدیمی و بازسازی آن از داشتن یک ویلای خوب در این منطقه لذت ببرید.

هزینه بازسازی ویلا

هزینه بازسازی ویلا نیز به ماندد ساختمان های دیگر که پیشتر اشاره کردیم با توجه به نوع متریال مصرفی و تغییرای که قصد انجام آن را دارید متفاوت خواهد بود.

کارشناسان ما در این زمینه می توانند به شما کمک کنند و با توجه به بودجه و برنامه ای که برای بازسازی ویلای خود دارید به شما مشاوره بدهند.

قوانین شهرداری در مورد بازسازی

شرکت مهندسی معماری پرسیاه در راستای اهداف سازمانی خود و برای رفاه حال کارفرمایان اقدام به راه اندازی کمپین بزرگ رو ویلا در ساخت و طراحی ویلا گرفت.

در این کمپین شما می توانید تا ۷٪ تخفیف اجرایی  و تا ۵۰٪ تخفیف طراحی در پروژه های خود استفاده کنید.

۰ تا ۱۰۰ طراحی و ساخت ویلا به صورت حرفه ای و با به کارگیری  اکیپ اجرایی متخصص در هر بخش از اجرا را به ما بسپارید.

قانون بازسازی آپارتمان

در بازسازی آپارتمان تا زمانیکه قصد جابه جایی دیوار و تیغه اصلی را نداشته باشید و یا اینکه فضای پارکینگ را دستکاری نکنید نیازی به اخذ مجوز نیست.

برای بازسازی خانه چه باید کرد

برای بازسازی خانه اگر بنای شما خیلی قدیمی و جزء آثار باستانی نیست می توانید از متخصصین بازسازی خانه کمک بگیرد تا صفر تا صد بازسازی خانه شما را مطابق با سلیقه و سبک مورد نظر شما انجام دهند.

معمولا شرکت های معتبر بعد از بازدید و مشاوره رایگان با یک برآورد هزینه به شما و سپس طراحی فضای مورد اقدام به انجام بازسازی خانه شما می کنند.

بازسازی و طراحی داخلی

بازسازی یک ساختمان می تواند همراه با طراحی داخلی باشد یعنی بعد از اینکه نقاط آسیب دیده مورد مرمت و بهسازی قرار گرفت با یک طراحی داخلی حرفه ای و زیبا کار را به اتمام رسانید.

افراد هنگامی که اقدام به بازسازی  منزل و محیط کار خود می کنند طراحی داخلی هم انجام می دهند.

طراحی و ساخت ویلا توسط شرکت مهندسی پرسیاه

شرکت مهندسی معماری پرسیاه با داشتن آتلیه تخصصی معماری و کادر مجرب اجرایی با تجربه و متخصص با داشتن همه امکانات اجرایی می تواند صفر تا صد پروژه بازسازی مکان مورد نظر شما را انجام دهد.

پرسیاه با سالها تجربه در زمینه پروژه های طراحی( پروژه های اداری، تجاری، مسکونی، ویلایی و برج در ایران و کشورهای همسایه بدون محدودیت جغرافیایی.) و اجرایی( ساخت ویلا، بازسازی و دکوراسیون داخلیی، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه های لوکس) و ارائه نمونه کارهای موفق، می تواند انتخابی هوشمندانه برای شما باشد.

کمپین بزرگ رو ویلا

شرکت مهندسی معماری پرسیاه با داشتن آتلیه تخصصی معماری و کادر مجرب اجرایی با تجربه و متخصص با داشتن همه امکانات اجرایی می تواند صفر تا صد پروژه بازسازی مکان مورد نظر شما را انجام دهد.

پرسیاه با سالها تجربه در زمینه پروژه های طراحی( پروژه های اداری، تجاری، مسکونی، ویلایی و برج در ایران و کشورهای همسایه بدون محدودیت جغرافیایی.) و اجرایی( ساخت ویلا، بازسازی و دکوراسیون داخلیی، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه های لوکس) و ارائه نمونه کارهای موفق، می تواند انتخابی هوشمندانه برای شما باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.