روف گاردن و تراس گاردن

روف گاردن و تراس گاردن در واقع به ایجاد فضای سبز بر روی پشت بام و یا تراس گفته می شود اینگونه فضاها نیز در واقع به جبران کمبود فضاهای طبیعی در محیط های شهری برای ایجاد تعادل در زندگی افراد ایجاد می شود.

[av_productslider categories='' wc_prod_visible='' wc_prod_hidden='' wc_prod_featured='' wc_prod_additional_filter='' sort='0' prod_order='' items='9' offset='0' columns='3' image_size='woocommerce_thumbnail' autoplay='no' interval='5' av-desktop-hide='' av-medium-hide='' av-small-hide='' av-mini-hide='' alb_description='' id='' custom_class='' template_class='' element_template='' one_element_template='' show_locked_options_fakearg='' av_uid='av-2m4azl' sc_version='1.0']

روف گاردن و تراس گاردن در واقع به ایجاد فضای سبز بر روی پشت بام و یا تراس گفته می شود اینگونه فضاها نیز در واقع به جبران کمبود فضاهای طبیعی در محیط های شهری برای ایجاد تعادل در زندگی افراد ایجاد می شود.

روف گاردن در واقع مساحت مورد استفاده شما را بیشتر می کند، روف گاردن و تراس گاردن اغلب علاوه بر ایجاد محیطی دلنشین برای ساکنان به کاهش آلودگی ها نیز کمک شایانی می کنند.

اصول کلی ساخت روف گاردن و تراس گاردن

در ساخت روف گاردن و تراس گاردن دو مرحله باید مورد توجه قرار گیرد مرحله اول زیر سازی و زهکشی مناسب می باشد و مرحله دوم ایجاد فضای سبز، ساخت آبنما، حوض و… است.

انجام یک زهکشی و زیر سازی مناسب مانع از ایجاد هزینه های تعمیر و نگهداری در آینده می شود به همین دلیل این کار باید با حساسیت بالایی انجام شود.

یک طراحی خوب و اصولی می تواند ما را به هدف خود در اجرای این کار بسیار نزدیک کند.

تخصص و تجربه در هر کاری همیشه حرف اول را می زند به همین دلیل اگر قصد ساخت یک تراس گاردن و یا روف گاردن را دارید حتما از تخصص و تجربه افراد توانمند در این زمینه بهره بگیرید.

یک اجرای اصولی و مهندسی علاوه بر اینکه حس اطمینان و آرامش را در شما ایجاد می کند در سرمایه و زمان شما نیز صرفه جویی می کند.

روف گاردن با توجه به آبیاری گیاهان اگر به صورت اصولی و مهندسی ساخته نشود ممکن است دردسرهای زیادی را در آینده برای شما ایجاد کند.

در برخی ساختمان ها که زیر ساخت مناسبی برای ایجاد روف گاردن ندارند استفاده از باکس های گلدانی و چمن مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد.

برآورد و بررسی یک ساختمان برای انجام چنین کاری بر عهده افراد متخصص می باشد.