دکوراسیون داخلی

هنر مربوط به فضا سازی و چیدمان داخلی خانه، محل کار، ویلا و… دکوراسیون داخلی گفته می شود.

[av_productslider categories='' wc_prod_visible='' wc_prod_hidden='' wc_prod_featured='' wc_prod_additional_filter='' sort='0' prod_order='' items='9' offset='0' columns='3' image_size='woocommerce_thumbnail' autoplay='no' interval='5' av-desktop-hide='' av-medium-hide='' av-small-hide='' av-mini-hide='' alb_description='' id='' custom_class='' template_class='' element_template='' one_element_template='' show_locked_options_fakearg='' av_uid='av-2dn3bv' sc_version='1.0']

هنر مربوط به فضا سازی و چیدمان داخلی خانه، محل کار، ویلا و… دکوراسیون داخلی گفته می شود.

انجام دکوراسیون داخلی دارای سبک های مختلف می باشد که با نظرات و سلیقه افراد ترکیب شده و سبک و سیاق خاص هر فرد را تشکیل می دهد.

اصول کلی مربوط به دکوراسیون داخلی

در طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد یک پوشش مناسب برای فضا که اعم از رنگ دیوارها و مبلمان و جهت قرارگیری وسایل مختلف و تزیینات می شود را شامل می شود.

در واقع هر کسی می تواند کار دکوراسیون داخلی را انجام دهد اما اینکه دانش طراحی داخلی و دکوراسیون را داشته باشد کمک می کند تا هر چیز در بهترین جای ممکن قرار گیرد.

معمولا در فضاهایی که افراد برای دکور کردن آن به مشکل بر می خورند، یک طراح داخلی می تواند به آنها در دکوراسیون و چیدمان کمک کند.

در فضاهایی با متراژ کم و یا اینکه خیلی زیاد معمولا افراد برای انجام دکوراسیون مشکل دارند در این مواقع تخصص و تجربه می تواند مشکل را حل کند.

ایجاد هارمونی رنگی در فضای داخلی نیز بسیار مهم است برای هر مکان خاص بهتر است از رنگ های متناسب با آن مکان و نیز سلیقه افراد استفاده شود.

امروزه طراحان در دکوراسیون داخلی از اصول فنگ شویی نیز بهره می برند تا تعادل روانی فضا را نیز حفظ کنند.

یکی از مهترین نکاتی که در دکور کردن فضاهای مختلف مخصوصا خانه باید مد نظر قرار داد استفاده مفید از مکان های مختلف است در اینجا طراحان کمک می کنند تا بهترین استفاده ممکن از فضا صورت گیرد.

امروزه با توجه به کاهش متراژ خانه ها و کوچک شدن آنها بهتر است از فضای موجود جداکثر استفاده مفید صورت گیرد.

شرکت های با تجربه با نمونه کارهای قوی می توانند به شما در انتخاب دکوراسیون مناسب بسیار کمک کننده باشند.