تجهیز مبله (فرنیش)

تجهیز مبله یا فرنیش یعنی اینکه کلیه لوازم مربوط به یک خانه، ویلا و یا دفتر کار خریداری و هر کدام در جای مناسب قرار داده شود.

[av_productslider categories='' wc_prod_visible='' wc_prod_hidden='' wc_prod_featured='' wc_prod_additional_filter='' sort='0' prod_order='' items='9' offset='0' columns='3' image_size='woocommerce_thumbnail' autoplay='no' interval='5' av-desktop-hide='' av-medium-hide='' av-small-hide='' av-mini-hide='' alb_description='' id='' custom_class='' template_class='' element_template='' one_element_template='' show_locked_options_fakearg='' av_uid='av-26u3vx' sc_version='1.0']

تجهیز مبله یا فرنیش یعنی اینکه کلیه لوازم مربوط به یک خانه، ویلا و یا دفتر کار خریداری و هر کدام در جای مناسب قرار داده شود.

در تجهیز مبله معمولا شرکتی که کار های مربوط به طراحی و ساخت را انجام می دهد در مراحل پایانی بنا به درخواست کارفرما و قراردادی که دارد اقدام به تجهیز و کامل کرد وسایل داخلی مکان مورد نظر می کند.

یکی از مهمترین مزایای تجهیز مبله راحتی و آرامش کارفرما می باشد، زیرا بعد از ساخت مثلا یک ویلا دردسرهای مربوط به خرید وسایل و هماهنگی مبلمان را ندارد.

اصول کلی تجهیز مبله

در تجهیز مبله معمولا برای قسمت پذیرایی و سالن مبلمان مناسب و لوازم تزیینی مناسب با سلیقه کارفرما تهیه می شود و بر اساس طراحی که قبلا انجام شده در جای صحیح خود قرار می گیرد.

در قسمت آشپزخانه وسایلی نظیر هود، گاز، یخچال و وسایل پخت و پز همچنین ظروف مربوط به سرو و پذیرایی تهیه می شود.

در قسمت اتاق خواب ها نیز با توجه به آنچه که کارفرما درخواست کرده است اقدامات مربوط به تجهیز و دکور انجام می شود.

به طور کلی تمام وسایلی که برای یک شروع راحت و آسوده نیاز است در تجهیز مبله تهیه می شود تا شما بتوانید با آرامش خاطر و بدون دردسر از خانه و یا ویلای خود لذت ببرید.

امروزه با توجه به مشغله های زندگی و تنوع زیاد محصولات کمک گرفتن از افراد متخصص در این زمینه می تواند در انتخاب مناسب بسیار تاثیر گذار باشد.

شرکت هایی که کار تجهیز مبله و فرنیش را انجام می دهند با درنظر گرفتن بودجه شما برای اینکار از وسایل مناسب برای دکور و تجهیز استفاده می کنند.

این واقعیت هست که اگر افراد به تنهایی وسایل مورد نیاز برای تجهیز مکان مورد نظر خود را تهیه کنند بسیار مشکل، وقت گیر و خسته کننده است.