استخر ، سونا و جکوزی

همیشه داشتن فضای کافی خصوصا در یک ویلا افراد را به فکر ساخت استخر، سونا و یا جکوزی می اندازد.

[av_productslider categories='' wc_prod_visible='' wc_prod_hidden='' wc_prod_featured='' wc_prod_additional_filter='' sort='0' prod_order='' items='9' offset='0' columns='3' image_size='woocommerce_thumbnail' autoplay='no' interval='5' av-desktop-hide='' av-medium-hide='' av-small-hide='' av-mini-hide='' alb_description='' id='' custom_class='' template_class='' element_template='' one_element_template='' show_locked_options_fakearg='' av_uid='av-34qbcz' sc_version='1.0']

همیشه داشتن فضای کافی خصوصا در یک ویلا افراد را به فکر ساخت استخر، سونا و یا جکوزی می اندازد.

داشتن استخر در یک فضای شخصی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد زیرا شنا کردن یکی از تفریحات لذت بخش برای اغلب افراد می باشد.

اصول کلی ساخت استخر، سونا، جکوزی

ساخت استخر امروزه به شکل مختلف انجام می شود معمولا در طراحی که انجام می شود با توجه به نمای ساختمان و کاربرد استخر شکل مورد نظر انتخاب می شود.

اما به طور کلی اغلب استخرها به شکل مستطیل ساخته می شوند زیرا به لحاظ هزینه های نگهداری و شیب بندی مقرون به صرفه تر می باشند.

اینکه استخر در کجا قرار بگیرد یکی از موارد بسیار مهم می باشد بهتر است استخر در محلی واقع شود که در طول روز در معرض آفتاب باشد و همچنین به جهت وزش باد نیز باید توجه شود و اینکه معمولا استخر باید از لحاظ حفظ حریم خصوصی محفوظ باشد.

آنچه که در ساخت استخر اهمیت ویژه ای دارد سازه استخر می باشد که باید به صورت اصولی و مهندسی و با نظارت دقیق انجام شود.

برای داشتن یک استخر اصولی که در آینده هزینه های تعمیر و نگهداری زیادی نداشته باشد باید در نظر داشته باشید که حتما از افراد متخصص و ماهر در زمینه استفاده کنید هر گونه کوتاهی و سطحی انگاری می تواند ایرادات زیادی در روند ساخت استخر شما ایجاد کند.

برای اینکه بتوانید به یک تیم اجرایی ماهر برای انجام این کار اطمینان کنید حتما سوابق اجرایی آنها را بررسی کنید برای گزینش بهتر می توانید از نمونه کارهای آنها دیدن کنید.

در مورد سونا و جکوزی نیز باید حتما به این نکات توجه داشته باشد.