ساخت ویلا
ساخت ویلا در شمال

طراحی داخلی ویلا

تجهیز مبله (فرنیش)

فرنیش چیست؟

تجهیز مبله یا فرنیش یعنی اینکه کلیه لوازم مربوط به یک خانه، ویلا و یا دفتر کار خریداری و هر کدام در جای مناسب قرار داده شود.

در تجهیز مبله معمولا، شرکتی که کار های مربوط به طراحی و ساخت را انجام می دهد در مراحل پایانی بنا به درخواست کارفرما و قراردادی که دارد اقدام به تجهیز کامل مکان مورد نظر می کند.

یکی از مهمترین مزایای تجهیز مبله راحتی و آرامش کارفرما می باشد، زیرا بعد از ساخت ویلا دردسرهای مربوط به خرید وسایل و هماهنگی مبلمان را ندارد.

فول فرنیچر یعنی چه؟

در تجهیز مبله معمولا برای قسمت پذیرایی و سالن مبلمان مناسب و لوازم تزیینی مناسب با سلیقه کارفرما تهیه می شود و بر اساس طراحی که قبلا انجام شده در جای صحیح خود قرار می گیرد.

در قسمت آشپزخانه وسایلی نظیر هود، گاز، یخچال و وسایل پخت و پز همچنین ظروف مربوط به سرو و پذیرایی تهیه می شود.

در قسمت اتاق خواب ها نیز با توجه به آنچه که کارفرما درخواست کرده است اقدامات مربوط به تجهیز و دکور انجام می شود.

فول فرنیچر

به طور کلی تمام وسایلی که برای یک شروع راحت و آسوده نیاز است در تجهیز مبله تهیه می شود تا شما بتوانید با آرامش خاطر و بدون دردسر از فضای مورد نظر خود لذت ببرید.

خرید ویلا فول فرنیش

امروزه با توجه به مشغله های زندگی و تنوع زیاد محصولات کمک گرفتن از افراد متخصص در این زمینه می تواند در انتخاب مناسب بسیار تاثیر گذار باشد.

مثلا خرید ویلای فول فرنیش یا ساخت ویلایی که طبق توافقات صورت گرفته به صورت فول فرنیش تحویل داده می شود بسیار لذت بخش است.

زیرا شما وارد مکانی می شود که دیگر هیچ کاری جز استفاده کردن از ویلا وجود ندارد.

شرکت هایی که کار تجهیز مبله و فرنیش را انجام می دهند با درنظر گرفتن بودجه شما برای اینکار از وسایل مناسب برای دکوراسیون داخلی ویلا شما استفاده می کنند.

به یقین اینکه افراد خود به تنهایی وسایل مورد نیاز برای تجهیز مکان مورد نظر خود را تهیه کنند می تواند بسیار مشکل، وقت گیر و خسته کننده باشد.

خرید ویلا فول فرنیش

فرنیش آشپزخانه

گاهی اوقات بنا به درخواست کارفرما همه قسمت های ویلا تجهیز مبله نمی شود و فقط بخش آشپزخانه فرنیش می شود به این صورت که امکاناتی نظیر هود، گاز، فر در آشپزخانه در جای صحیح خود قرار داده می شود.

در مواردی ممکن است کارفرما بخواهد که آشپزخانه فول فرنیش شود در این حالت علاوه بر هود، گاز، فر تجهیزات دیگری مثل یخچال، لوازم برقی، ظرف و ظروف و… نیز برای آشپزخانه تهیه می شود.

فرنیش آشپزخانه

فرنیش ساختمان

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم فرنیش کردن یک مکان اعم از خانه، ویلا، آپارتمان و … یعنی آماده کردن و قرار دادن همه وسایل مورد نیاز برای یک مکان و قرار دادن آنها به صورت منظم در جاهایی که از قبل طراحی داخلی شده و برای آن وسایل در نظر گرفته شده است.

در این رابطه معمولا از افراد متخصص و متبحر کمک گرفته می شود تا علاوه بر اینکه به خرید لوازم و کیفیت محصولات تسلط دارند می توانند به بهترین شکل ممکن ویلا و یا مکان مورد نظر ما را تجهیز مبله کنند.

فرنیش ساختمان

طراحی و ساخت و تجهیز مبله ویلا توسط شرکت مهندسی پرسیاه

ساخت ویلا می تواند برای شما بسیار لذت بخش و بدون دردسر باشد در صورتیکه از صفر تا صد امور مربوط به ویلا را با خیال راحت به شرکتی بسپارید که توانایی و تجربه زیادی در این زمینه دارد.

 شرکت مهندسی معماری طرح پردازان پرسیاه با سالها تجربه در زمینه پروژه های طراحی( پروژه های اداری، تجاری، مسکونی، ویلایی و برج در ایران و کشورهای همسایه بدون محدودیت جغرافیایی.) و اجرایی( ساخت ویلا، بازسازی و دکوراسیون داخلی، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه های لوکس) و نمونه کارهای موفق، تنها شرکتی است که با ارائه ضمانتنامه همه متریال مصرفی در پروژه شما را به مدت یکسال گارانتی می کند.

هزینه طراحی و ساخت ویلا

اما قبل از اینکه از جزییات قراردادهای شرکت پرسیاه مطلع شوید لازم است بدانید.

با توجه به روابط و قرارداد هایی این شرکت  در زمینه تامین مصالح اولیه با شرکت های معتبر دارد 35 درصد مصالح پروژه را  به صورت بدون واسطه در اختیار دارد و به همین دلیل علاوه براینکه مشکلات عدیده ای که در زمینه تامین مواد و مصالح اولیه معمولا برای پروژه ها اتفاق می افتد را ندارد از نظر قیمت نیز با توجه به خرید بدون واسطه به نفع کارفرمایان عزیز می باشد.

شرکت پرسیاه با به کار گیری کادر مجرب و متخصص در هر بخش از سازمان خود مراحل ساخت ویلا شما را به صورت کاملا حرفه ای و مهندسی انجام می دهد.

ارائه گزارش های هفتگی و ماهانه از روند کار در پروژه ها به کارفرما نیز یکی دیگر از وجوه تمایز شرکت مهندسی پرسیاه می باشد.

در قرار داد هایی که به صورت مدیریت پیمان تنظیم می شود، گزارش های شفاف مالی و صورت وضعیت های قابل استعلام در اختیار کارفرمایان قرار می گیرد.

0 تا 100 طراحی و ساخت ویلا

کارفرمایانی که قصد طراحی و ساخت ویلا دارند می توانند با شرکت در کمپین بزرگ رو ویلا که توسط شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان راه اندازی شده است تا ۷٪ تخفیف اجرایی  و تا ۵۰٪ تخفیف طراحی در پروژه های خود استفاده کنند.

با شرکت در این کمپین علاوه بر بهره مندی از تخفیف های هیجان انگیز از ساخت ویلای خود لذت ببرید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.