Feng Shui building entrance

فنگ شویی در خانه

همانطور که می دانید فنگ شویی علمی است در خصوص جذب انرژی ها یعنی با انجام فنگ شویی در محیط راه را برای ورود انرژی های مثبت به اطرف خود باز می کنیم و متقابلا انرژی های منفی را از خود دور می کنیم.

خارج از ساختمان اولین جایی است که انرژی های مثبت و منفی می توانند از آنجا به داخل ساختمان وارد شوند بنابراین این قسمت نیز می تواند مکان مناسبی برای اعمال قوانین فنگ شویی باشد.

محل پارک خودرو در فنگ شویی

در مورد محل پارک اتومبیل بهتر است خارج از ساختمان باشد ولی زیر زمین هم قابل قبول است. وجود پارکنیگ در طبقه همکف ساختمان از نظر فنگ شویی بسیار منفی است. زیرا حرکت اتومبیل حس عدم امنیت را در ساکنان ایجاد می کند.

فنگ شویی ورودی ساختمان

حال نوبت به ورودی ساختمان می رسد. بهتر است در ورودی با توجه به رفت و آمد ساکنان بزرگتر در نظر گرفته شود و یکپارچه باشد و از جنس شیشه نباشد. درهای شیشه هایی از نظر فنگ شویی نمی توانند از ساکنان و ساختمان محافظت کنند.

آسانسور و راه پله ها

آسانسور، راه پله و راهرو ها باید دارای روشنایی کافی باشند و عرض مناسبی داشته باشد. در غیر این صورت مانع از نیروی حیاتی چی در ساختمان میشود. نکته مهم دیگر این است که راه پله نباید مقابل در ورودی ساختمان قرار بگیرد زیرا چنین استقراری باعث سردرگمی نیروی چی در انتخاب مسیر میشود. بهتر است که بین راه پله و در ورودی دری قرار بگیرد.

اگر در ورودی آپارتمان شما در مقابل آسانسور قرا دارد بهتر است در انتخاب آن تجدید نظر کنید. از نظر فنگ شویی چنین شرایطی باعث از دست رفتن ثروت شما می شود. همچنین استقرار در آپارتمان در مقابل یا در کنار پله هایی که رو به پایین می رود نیز اثر مشابهی دارد اما اگر پله رو به بالا بروند حاکی از افزایش ثروت و فراوانی شما می شود.

نقش نور در فنگ شویی مسیر ورودی

مسیر خودر را از در ورودی ساختمان تا در ورودی آپارتمان مورد نظر، بررسی کنید. در شرایط مطلوب راه پله ها یا آسانسور باید کامل روشن و تا حد امکان وسیع باشند. عرض راهرو باید به اندازه ایی باشد که نیروی چی بتواند آزادانه در آن جریان یابد و ساکنان بدون برخورد با یکدیگر از کنار هم  عبور کنند. کیفیت کفپوش راهروها، پوشش دیوار ها، نوع روشنایی آنها بسیار مهم است. زیرا هر گونه شکستگی و خرابی باعث تولید چی منفی می شود.

فنگ شویی خانه جدید

یکی از مواردی که در فنگ شویی خانه جدید اهمیت زیادی دارد اینست که سعی کنید خانه جدید خود را در همان روزهای اول نظم و ترتیب بدهید طول کشیدن این جریان باعث می شود که انرژی های منفی به خانه شما راه پیدا کنند.

از هوا و نور کافی در خانه جدید غاف نشوید زیرا اینکار باعث ورود انرژی های مثبت و شادابی در خانه می شود.

بعد از اینکه خانه خود را مرتب کردید حتما از گل ها و گیاهان برای دکوراسیون داخلی خانه خود استفاده کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی داخلی و تجهیز مبله بر روی این قسمت کلیک کنید.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.