Feng Shui bathroom

فنگ شویی سرویس بهداشتی

اکثر افرادی که علاقه زیادی به استفاده از قوانین فنگ شویی در محیط اطراف خود دارند غالبا دوست دارند که از راهکارهای این علم برای دریافت انرژی در قسمت های مختلف خانه خود بهره ببرند.

علم فنگ شویی راهکارهایی به شما ارائه می دهد که با استفاده از آنها می توانید راه ورود انرژی های مثبت را به خانه خود از کنید.

استفاده از فنگ شویی در دکوراسیون داخلی خانه و یا طراحی داخلی می تواند در جذب و افزایش انرژی های مثبت موثر باشد.

یکی از مکان هایی که بسیار مورد استفاده نیز هست قسمت سرویس بهداشتی در هر خانه می باشد در ادامه راهکارهایی در خصوص فنگ شویی سرویس بهداشتی ارائه می شود.

راهکارهای فنگ شویی سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی نباید در معرض دید باشد وباید در جوار یکی از دیوار های خارجی ساختمان باشد.

 بهتر است سرویس بهداشتی در یکی از بخش های منفی قرار بگیرد. زیرا اگر در یکی از بخش های ثروت شهرت ویا کار باشد، به صورت نمادین تمام امکانات شما از بین میرود.

 مثلا اگر سرویس بهداشتی در بخش ثروت خانه قرار دارد امکان جابه جایی آن وجود ندارد و بهترین کار بسته بودن همیشگی درب این مکان است.

 همچنین سرویس نباید در بخش مرکزی خانه جایگذاری شود زیرا باعث تولید چی منفی می شود. حضور سرویس بهداشتی باید تاجایی که ممکن است کمرنگ شود و نباید بیش از اندازه وسیع و بزرگ باشد.

 از نظر فنگ شویی بهتر است دستشویی و حمام از هم جدا شوند تا چی منفی به کنترل در آید. اگر به علت کمبود فضا دستشویی و حمام یکی هستن، بهتر است توسط یک دیوار کوتاه، آنها را از هم تفکیک کرد.

راه حل فنگ شویی برای حمام

حمام نیز یکی از مکان های پر استفاده در خانه می باشد که در ادامه در خصوص فنگ شویی این نقطه نیز راهکارهایی را به شماخواهیم گفت.

دستشویی و حمام معرف موقعیت مالی ساکنین ساختمان هستند. زیرا هر دوی آنها با آب(پول) ارتباط دارند. از قرار دادن این دو در روبروی در ورودی آپارتمان، روبروی در اتاق خواب اصلی و یا در بخش ثروت، خودداری کنید.

 حمام باید به اندازه کافی روشن و از تهویه مناسب برخوردار باشد. میتوان از رنگهای ملایم و متناسب با سایر قسمتهای خانه استفاده کرد.

 حمام را همیشه تمیز نگه دارید. شیر هایی که چکه میکنند در واقع نماد ثروتی هستند که از دست می دهید. در نتیجه این نقایص را فورا تعمیر کنید.

بدترین مکان برای حمام

بدترین محل برای استقرا حمام مرکز خانه است که باعث پراکندگی نیروی منفی چی می شود. راه حل فنگ شویی در چنین موقعیتی، نصب یک آینه قدی بر روی سمت خارجی در و نصب دو آینه دیگر در داخل حمام و روبروی هم است.

ضمنا در حمام نباید از کاشی های های آینه ایی استفاده شود، زیرا باعث تکه تکه شدن تصاویر ودر نتیجه موجب محدود شدن گردش پول خانواده می شوند.

استفاده از قوانین فنگ شویی برای افرادی که به قدرت و تاثیر انرژی ها در محیط اعتقاد دارند می تواند دارای اهمیت زیادی باشد.

امروزه طراحان حتی برای طراحی ویلا و ساخت ویلا در صورتیکه کارفرما تمایل داشته باشد بر اساس قوانین فنگ شویی طراحی داخلی را انجام می دهند.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.