Duration of construction of the villa

مدت زمان ساخت ویلا در شمال

وقتی به فکر ساخت ویلا می افتیم اولین چیزی که ممکن است به ذهن هر کسی برسد این است که ساخت ویلا چقدر زمان و هزینه برای ما دارد.

ساخت ویلا در شمال امروزه به دلیل مشکلات زندگی شهرنشینی و نیاز افراد به آرامش در طبیعت بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

البته بسیاری افراد نیز به قصد سرمایه گذاری در مناطق شمالی اقدام به ساخت ویلا می کنند. در هر صورت هدف شما از داشتن ویلا در شمال هر چه باشد اطلاع از پروسه زمانی طراحی ویلا و ساخت آن می تواند در برنامه ریزی و تصمیم گیری شما برای این کار تاثیر گذار باشد.

مراحل ساخت ویلا

برای آگاهی از مدت زمان ساخت ویلا قبل از هر چیز باید با مراحل ساخت ویلا توسط شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان آشنا شوید.

اولین مرحله برای داشتن یک ویلای رویایی انتخاب زمین می باشد که با توجه به بودجه و سلیقه شما زمین مناسب برای ساخت ویلا در نظر گرفته می شود. اگر در این مرحله نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید می توانید با کارشناسان با تجربه و مسلط به امور ملکی و قوانین شورایی  ما در شمال تماس بگیرید.

همانطور که می دانید زمین های شمالی انواع مختلفی دارند که برای ساخت ویلا حتما باید از شرایط حقوقی زمین مورد نظر اطلاع کافی داشته باشید.

طراحی ویلا در شمال

بعد از انتخاب زمین نوبت به طراحی نقشه و پلان ویلا می رسد طراحی یکی از مهمترین مراحل در ساخت ویلا می باشد زیرا یک طراحی اصولی و مهندسی که با اعمال سلیقه و سبک کارفرما انجام شده باشد می تواند در داشتن ویلای مورد علاقه شما تاثیرگذار باشد.

طراحی قبل از شروع به ساخت باعث می شود مشکلات احتمالی که در روند ساخت ویلا ممکن است به وجود بیاید از قبل پیش بینی و چاره اندیشی شود و همین موضوع باعث سرعت کار و کاهش مدت زمان ساخت ویلا می شود.

در این قسمت می توانید نمونه کارهای طراحی را مشاهده بفرمایید.

آماده سازی زمین برای ساخت ویلا

زمین مورد نظر باید قبل از اقدام به ساخت از نظر نوع خاک مورد بررسی و آزمایش قرار بگیرد و بعد از آن اقدام گود برداری از زمین آغاز می شود که بسته به طرح و نقشه میزان گود برداری مشخص می شود.

هرچقدر گود برداری عمیق تر باشد سازه ما مستحکم تر خواهد بود به همین دلیل توجه به این قسمت نیز ضروری می باشد و نیاز به نظارت دقیق و مهندسی دارد که در روند کار مشکلی پیش نیاید.

اجرای فونداسیون برای ساخت ویلا

اجرای فونداسیون ویلا بسیار حساس می باشد و حتما باید تحت نظارت دقیق مهندسی انجام شود زیرا پایه و اساس ویلا این مرحله می باشد که نظارت بر اجرا صحیح و مهندسی آن می تواند در استحکام سازه ویلا شما موثر باشد.

کارشناسان ما می توانند با نظارت و اجرای دقیق توسط کادر مجرب و با تجربه به شما در مراحل ساخت ویلا کمک کنند.

از دیگر مراحل ساخت ویلا به ترتیب می توان به بتن ریزی، اسکلت بندی و دیوار کشی اشاره کرد که هر مرحله با توجه به حساسیتی که دارند حتما باید به طور دقیق اجرا شوند.

دقت و نظارت در مرحله علاوه بر اینکه سرعت اجرای کار را بالا می برد در نهایت مانع از اتلاف وقت و هزینه شما می شود.

پس حتما در نظر داشته باشید که برای ساخت ویلای مورد نظر خود از متخصصان و مهندسین با تجربه که دارای نمونه کارهای اجرایی موفق بوده اند جهت ساخت و طراحی ویلای خود کمک بگیرد این کار صرفه جویی در وقت و هزینه شماست.

متریال مناسب برای ساخت ویلا

از دیگر موارد مورد توجه در ساخت ویلا انتخاب متریال و مصالح مناسب می باشد. متریال مناسب و با کیفیت که متناسب با شرایط آب و هوایی خصوصا برای مناطق شمالی انتخاب شده باشد می تواند در طولانی مدت هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش داده و شما در درگیر مشکلات ناشی از عدم کیفیت مصالح نکند.

در این زمینه شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان با استفاده از قراردادهایی که در زمینه تامین مصالح مورد نیاز برای ساخت ویلا دارد می تواند تا 35 درصد هزینه های خرید مصالح را کاهش داده که این به نفع کارفرمایان عزیز می باشد.

ساخت سریع ویلا در شمال

باید در نظر داشته باشید که در ساخت ویلا کمیت را فدای کیفیت نکنید و برای اینکه ویلای شما به سرعت بیشتری ساخته شود هرگز درطراحی و ساخت ویلا و انتخاب متریال و مصالح مناسب و نظارت براجرای صحیح مراحل ساخت کوتاهی نکنید چراکه ساخت غیر اصولی و مهندسی نشده ضمن اینکه ایجاد مشکل می کند باعث افزایش هزینه های شما نیز خواهد شد.

مراحل پایانی ساخت ویلا

مراحل پایانی ساخت ویلا مربوط به ظاهر، نمای ویلا و دکوراسیون داخلی شما می شود. برای طراحی داخلی نیز می توانید از طراحان با تجربه در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی ویلا، استخر و جکوزی بهره مند شوید تا ویلای خود را با بهترین کیفیت بسازید.

کمپین رویلا برای طراحی و ساخت ویلا

شما کارفرمایان عزیز می توانید با شرکت در کمپین بزرگ رو ویلا که توسط شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان راه اندازی شده است تا 7 در صد تخفیف در پروژه های اجرایی و 50 درصد تخفیف در پروژه های طراحی بهره مند شوید.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.