طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود

دروویلا سازی در منطقه‌ای مانند شهرک نمک آبرود می‌تواند به معنای زندگی در محیطی سرسبز، خوش آب و هوا و توریستی باشد. جاذبه‌های بی‌مانند این منطقه باعث شده است تا افراد بسیاری اقدام ساخت ویلا در این شهرک کنند. طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود به دلیل موقعیت مکانی عالی، ارزش بالای زمین و مسافرخیز بودن، روز به روز در حال افزایش است. از این رو، «شرکت مهندسی پرسیاه» با سابقه بلند در طراحی و ساخت انواع ویلا در شمال کشور، می‌توانید بهترین خدمات را به صورت صفر تا 100 به شما عزیزان ارائه دهد.

درباره شهرک های ویلا در نمک آبرود

در بین شهرهای ساحلی رامسر و نوشهر، رشته کوه‌های البرز روبروی دریای خزر قرار گرفته‌اند. در برخی نقاط فاصله کوه تا دریا فقط یک کیلومتر است. ارتفاع این کوه‌های ساحلی به طور کلی حدود هزار متر هستند. مجاورت آنها با دریای خزر یک حمام بخار مجازی در دامنه شمالی و دشت ساحلی آنها ایجاد می‌کند. شیب‌های تند گل آلود و لغزنده به همراه جنگل‌های انبوه، موانع زیادی را برای کسانی که مایل به صعود به این قله هستند ایجاد می‌کنند. تغییر سریع مناظر در البرز مرکزی شگفت انگیز است.

با طی 4۰ کیلومتری جنوب، مسیر شما را از این بهشت ​​نیمه گرمسیری به قله‌های برف‌ گیر دائمی البرز مرکزی می‌برد و 50 کیلومتر دیگر شما را به فلات مرکزی خشک ایران می‌رساند. نمک آبرود یک شهرک تفریحی است که در پای کوهی به همین نام قرار دارد. از جاذبه‌های بسیار این شهر، یک خط تله کابین به طول 2050 متر است که از سطح دریا تا نزدیک قله کوه می‌رود و مسیری را از میان جنگل باز می‌کند.

درباره شهرک نمک آبرود

مسیری که باعث می‌شود تعداد به‌ ظاهر بی‌پایانی سوئیچ‌ بک‌ها از طریق رشد متراکم سرخس‌ها و بوته‌های دیگر از مسیر زیر بالا بروند. این مسیر تقریباً 4.5 کیلومتر طول دارد و می‌تواند گل آلود و لغزنده باشد. قله نمک آبرود حدود 800 متر در جنوب شرقی بالای خط تله کابین قرار دارد. ارتفاع این کوه بسیار ناگهانی از صفر متر به 900 متر می‌رسد اما قله آن (بالای 900 متر) منطقه ای بسیار بزرگ و با شیب ملایم است که به شدت جنگلی می‌باشد.

و اما این باعص می شود…

این باعث می‌شود مسافر متوجه نشود که تله کابین به قله واقعی نمی‌رود. از بالای تله کابین، منظره فوق العاده‌ای از دریای خزر و نوار باریک زمین بین دریا و کوه خواهید داشت. منطقه بالای آن حصارکشی شده است و شما اجازه نخواهید داشت فراتر از حصار وارد جنگل بکر شوید.

یک رستوران، میزهای پیک نیک و مسیرهای پیاده‌ روی کوتاه در جنگل بالای آن وجود دارند. این یک مکان توریستی است و اغلب شلوغ می‌باشد، اما افراد کمی را در مسیر زیر خط تله کابین پیدا خواهید کرد. اما مهمترین ویژگی نمک آبرود، امکان طراحی و ساخت انواع ویلا در طرح‌ها، متراژ و موقعیت‌های مختلف است.

مزایای طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود

زندگی در یک ویلای شیک در نمک آبرود می‌تواند تمام نیازها و اهداف شما را برای حفظ یک سبک زندگی مجلل برآورده کند. شهرهای بزرگ برخی از بهترین امکانات رفاهی را از نظر املاک و مستغلات ارائه می‌دهند. شهر نمک آبرود به طور خاص یک سر و شانه بالاتر از دیگران قرار دارد. مزایای مختلفی از یک ویلای لوکس وجود دارند که در زیر به آنها اشاره شده است:

زندگی ایده آل و لوکس

یکی از ضروری‌ترین مزایای یک ویلا لوکس ایجاد استانداردی است که به شما کمک می‌کند تا زندگی را به بهترین شکل خود تجربه کنید. از یک تئاتر خصوصی، استخر شنا، منظره زیبایی شناسی معماری گرفته تا هر چیزی که قابل تصور باشد، یک ویلای لوکس یک آرزوی ایده آل را به واقعیت بدل می‌کند.

مزایای طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود

سرمایه گذاری ارزشمند

ویلاهای لوکس سرمایه گذاری هوشمند و سودآوری در املاک و مستغلات را ایجاد می‌کنند. دلیلی وجود ندارد که نسبت به سرمایه گذاری در نمک آبرود شک یا تردید داشته باشیم زیرا افزایش ارزش زمین احتمالاً بازدهی بیشتری را به همراه دارد. طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود می‌تواند به ارزش ملک شما در آینده میفزاید.

فضای خصوصی و راحت

یکی دیگر از مزایای هم ساخت ویلا، حریم خصوصی و فضای راحتی است که به شما ارائه می‌شوند تا از هرج و مرج و آشفتگی‌های زندگی شهری فاصله بگیرید، بدون اینکه عملاً از خود شهر فرار کنید. نمک آبرود می‌تواند بهترین مکان ممکن برای داشتن یک زندگی خصوصی و راحت باشد.

امکانات متعدد و با کیفیت برای طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود

خدمات ارزشمندترین مزایای یک ویلای زیبا هستند. از کمک‌های خانگی گرفته تا خدمات مختلفی که برای گذراندن اوقات فراغت در اختیار شما قرار می‌گیرند که ممکن است شامل سالن بدنسازی، باغ، باشگاه کودکان، باشگاه سلامت، سالن مهمانی، استخر و سایر موارد باشند، لیستی از امکانات مورد نیاز خود را لیست کنید تا از زندگی در ویلا نهایت استفاده را ببرید.

طراحی و ساخت انواع ویلا در نمک آبرود

رشد شخصیت و اعتماد به نفس

در حالی که ممکن است به نظر برسد که این امر مستقیماً از نظر مادی به نفع شما نیست، اما حقیقت داشتن یک ویلا مطمئناً باعث می‌شود که شما اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید زیرا شروع به احساس ثبات در زندگی می‌کنید. آرامش و رضایت از داشتن یک ویلا، آسایش شما را افزایش می‌دهد و از این رو در نهایت با اعتماد به نفس بیشتری زندگی می‌کنید. همانطور که مزایای یک ویلای لوکس وسوسه انگیز به نظر می‌رسد، شادی و رضایت شخصی از داشتن یک ویلا در نهایت چیزی است که اهمیت بیشتری دارد و این غیرقابل بیان است.

طراحی و ساخت انواع ویلا در نمک آبرود

 • ویلا مدرن: در ساخت ویلا مدرن از عناصر سادگی فضا، نور طبیعی و پنجره‌های بزرگ استفاده می‌شود. دکوراسیون داخلی در سبک مدرن به صورت باز طراحی و ساخته می‌شوند. بیشتر خطوط صاف و عمودی هستند و طرح‌های معماری هیچ‌گونه پیچیدگی ندارند.
 • ویلا کلاسیک: در ساخت ویلا به سبک کلاسیک بیشتر از عناصر معماری کلاسیک استفاده می‌شود. این سبک طراحی ویلا بیشتر شبیه نماهای رومی و یونانی است. سبک کلاسیک به دلیل ظاهر مجلل و لوکس خود بسیار پرطرفدار است. در ساخت این ویلا از سنگ استفاده می‌شود.
 • ویلا مینیمال: در ویلاهای مینیمال، سادگی و عملکرد و پرهیز از هرگونه جزئیات پیچیده به چشم می‌خورند. استفاده از پنجره‌های بزرگ و فضاهای شیشه‌ای برای ورود نور طبیعی نشان از عملکردی بودن ویلاهای مینیمال دارد. استفاده از عناصر با طراحی ساده یک ویژگی مهم این نوع سبک هستند.
 • ویلا هایتک: از ویژگی‌های مهم این سبک می‌توان به استفاده از فلزات اشاره کرد. این سبک شباهت زیادی به سبک مینیمال دارد و از نظر سادگی و توجه به عناصر کاربردی شباهت‌های زیادی بین این دو سبک معماری وجود دارد. اما سبک هایتک از فناوری‌های جدید نیز به وفور در طراحی بهره می‌برد.

انواع ویلا در نمک آبرود

 • ویلا روستیک: سبک روستیک در طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود در واقع استفاده از المان‌های سبک روستایی است. سبک روستایی هیچ عنصر ندارد. چوب مهمترین متریال ساخت این ویلا است. فضای داخلی و بیرونی از معماری روستایی بهره می‌برد و همه چیز ماهیتی طبیعی دارند.
 • ویلای فلت: این مدل ویلا در یک طبقه ساخته می‌شود. از ویژگی‌های این نوع از ویلا می‌توان به پایین بودن هزینه ساخت و استفاده آسان از آن برای سالمندان اشاره کرد. ساخت ویلای فلت بیشتر برای مناطق مرتفع مناسب است که دارای چشم انداز زیبا به جنگل یا دریا هستند.

و اما سایر انواع ویلا…

 • ویلا دوبلکس: ویلاهای دو طبقه را ویلای دوبلکس می‌گویند. معمولاً در این نوع ویلا آشپزخانه و سالن و یک سرویس بهداشتی در طبقه پایین و اتاق خواب‌ها در طبقه بالا قرار می‌گیرند. این مدل از ساخت ویلا بسیار محبوب است و عمده ویلاهایی که در شمال کشور و مناطق دیگر وجود دارند، به صورت دوبلکس طراحی می‌شوند.
 • ویلا تریبلکس: ویلاهای تریبلکس به ویلاهایی گفته می‌شود که در سه طبقه ساخته می‌شوند و برای آنها امکانات زیادی در نظر گرفته می‌شود. این مدل از ساخت ویلا چشم انداز بوده و مناظر زیبایی را برای اهالی ویلا فراهم می‌کند. طبقه سوم این ویلاها می‌توانند برای موارد تفریحی، ورزشی و سرگرمی طراحی شوند.
 • کاخ ویلا: ساخت ویلا از نوع کاخ ویلا جلال و شکوه خاص خود را دارد، همانطور که از نامش مشخص است ویلا‌هایی که ظاهری شبیه به کاخ دارند را کاخ ویلا می‌گویند. در این نوع از ویلا امکانات رفاهی کاملی در نظر گرفته می‌شوند و طراحی نمای آنها کاملاً به صورت لاکچری و با مصالح خاص انجام می‌شوند.
 • ویلا باغ: ساخت ویلا باغ معمولاً در زمین‌هایی انجام می‌شود که دارای باغ است یا اینکه متراژ زمین به اندازه‌ای است که می‌توان علاوه بر ساخت ویلا در اطراف نیز محوطه سازی انجام داد. البته این نوع از ساخت ویلا نیز سبک‌های مختلفی می‌تواند داشته باشد که برحسب سلیقه شما متفاوت خواهد بود.

فاکتورهای م قیمت طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود

این چند مدل ویلا هم بیشتر بشناسید:

 • ویلا ساحلی: ساخت ویلاهای ساحلی در شمال کشور محبوبیت بسیاری دارد. معمولاً ساخت این نوع از ویلاها به گونه‌ای است که بتوان از نسیم دریا حداکثر استفاده را کرد، همچنین با توجه به رطوبت بالایی که در مناطق ساحلی وجود دارد، ساخت ویلا در این مناطق نیاز به دقت و تخصص کافی دارد.
 • ویلا جنگلی: ویلاهایی که در مناطق جنگلی ساخته می‌شوند را ویلای جنگلی می‌گویند. ساخت ویلاهای جنگلی به دلیل پوشش گیاهی خاص، معمولاً دارای چشم انداز و مناظر طبیعی زیبایی هستند. طراحی و ساخت این نوع ویلاها مهارت خاصی می‌خواهند و اغلب استفاده از چوب برای ساخت این ویلا یک انتخاب محبوب قلمداد می‌شود.
 • ویلا شهرکی: ساخت ویلا در شهرک با توجه به مزایایی که دارد، مورد استقبال قرار گرفته است. شهرک‌های ویلای در شمال معمولاً دارای امنیت بالاتری هستند و محوطه سازی خوبی برای آنها در نظر گرفته می‌شود. برخی از شهرک های ویلایی امکاناتی نظیر استخر، سالن ورزشی، رستوران و غیره را فراهم می‌کنند.

فاکتورهای مهم قیمت طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود

موارد زیر برخی از عوامل خاص موثر بر قیمت ویلا در نمک آبرود هستند:

1- موقعیت مجاورت

در نزدیکی یا دوری از مرکز شهر به طور مستقیم بر ارزش ویلا تأثیر می‌گذارد، ویلاهای واقع در قلب شهر نسبت به حومه شهر گران‌تر هستند و همچنین نزدیکی ویلا به مناطق تاریخی و چشم‌اندازهای دریا و جنگل، همگی نقشی کلیدی در تعیین ارزش ویلا ایفا می‌کنند.

فاکتورهای مهم قیمت طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود

2 – وضعیت معماری

اگر ویلا در حال ساخت باشد، معمولاً انتظار می‌رود قیمت نسبتاً پایینی داشته و علاوه بر احتمال بهبود قیمت در آینده، حاشیه بهتری برای بازگشت سرمایه نسبت به ویلای آماده باقی می‌گذارد.

3 – ظرفیت واقعی

متراژ در تعیین قیمت ویلا نقش کلیدی ایفا می‌کنید، اما باید به ظرفیت و متراژ خالص و متراژ کل و تقسیم داخلی نیز توجه نمایید. به طور کلی هر چه متراژ ملک بیشتر باشد، قیمت کل ساخت ویلا افزایش پیدا می‌کند.

4 – تزیینات داخلی و خارجی

این مرحله نهایی ساخت و ساز است که مربوط به دیوارها، کف و سقف ویلا است. اهمیت تزئینات از این واقعیت ناشی می‌شود که بعداً برای تمام قسمت‌های ویلا، اعم از داخلی یا خارجی ظاهر می‌شود. سطح کیفیت متریال به طور مستقیم در قیمت ویلا منعکس می‌شود.

قیمت طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود

طبیعی است که قیمت ویلاها در نمک آبرود با توجه به عوامل مختلفی مانند موقعیت مکانی، ماهیت جغرافیایی، نزدیکی به مرکز جنگل یا دریا، فضا، میزان تکمیل و تعامل عرضه و تقاضا متفاوت باشد. به عنوان مثال، با توجه به قیمت ویلا در مناطق دیگر نسبت به همتایان خود، شاهد کاهش چشمگیر قیمت ویلا و املاک در شمال به طور کلی هستیم که این باعث می‌شود نمک آبرود محیط سرمایه گذاری مناسبی را برای سرمایه گذاران از سراسر جهان جذاب کند.

قیمت طراحی و ساخت ویلا در نمک آبرود

بسیاری از افراد صرف نظر از نوع ملک تمایل دارند یک ویلا در نمک آبرود را به سایر انواع سرمایه گذاری ترجیح دهند. با این حال، چیزی که انتخاب ویلا در نمک آبرود را متمایز می‌کند، امکان ترکیب گردشگری در نمک آبرود با سرمایه گذاری در آینده به طور همزمان است. تمام دستاوردهای فوق باعث شده‌اند که قیمت ویلا در نمک آبرود کانون جستجو و بررسی سرمایه گذاران و بازرگانان باشد.

کلام آخر

شرکت مهندسی معماری طرح پردازان پرسیاه با سال‌ها تجربه در زمینه پروژه‌های اداری، تجاری، مسکونی، ویلایی و برج در ایران و کشورهای همسایه بدون محدودیت جغرافیایی تنها شرکتی است که با ارائه ضمانتنامه اجرایی همه متریال مصرفی در پروژه شما را به مدت یکسال گارانتی می‌کند. ساخت ویلا، بازسازی ویلا، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس از خدمات دیگر پرسیاه هستند.

شرکت مهندسی معماری پرسیاه در راستای اهداف سازمانی خود و برای رفاه حال کارفرمایان عزیز، اقدام به راه اندازی کمپین‌های هیجان انگیز کرده است. در این کمپین‌ها شما می‌توانید از 7 درصد تخفیف در اجرا و تا 50 درصد تخفیف طراحی در پروژه‌های خود بهره‌مند شوید. در نهایت، شرکت مهندسی پرسیاه با ارائه صفر تا 100 طراحی و ساخت ویلا می‌تواند پروژه مورد نظر شما به صورت کاملاً حرفه‌ای و با قیمت مناسب به سر منزل مقصود برساند.

منبع: thevasavigroup.com ، mtilak.net ، investhome.es

 

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.