طراحی و ساخت ویلا در لواسان

طراحی و ساخت ویلا در لواسان

آیا می‌خواهید یک ویلای لوکس در لواسان داشته باشید تا هر موقع از شلوغی تهران خسته شدید، به ویلای زیبا و آرامش بخش خودتان بروید؟ طراحی و ساخت ویلا در لواسان می‌تواند نقطه عطفی در زندگی شما باشد زیرا آرامشی ابدی و زندگی رویایی را تقدیم شما می‌کند. به ویژه اگر شرکت مهندسی پرسیاه را به عنوان پیمانکاری ساخت ویلا در لواسان انتخاب کنید، بهترین خدمات را از صفر تا صد ویلاسازی دریافت خواهید کرد. ممکن است بپرسید: «چطور شرکت پرسیاه می‌تواند در طراحی و ساخت ویلا در لواسان به من کمک کند؟» در این بررسی به این پرسش پاسخ می‌دهیم.

لواسان کجاست؟

لواسان شهر کوچکی در استان تهران است که بر فراز کوه‌های شرقی پایتخت ایران قرار دارد. لواسان با مساحت 70 کیلومتر مربع مملوء از مناظر زیبای کوهستانی، جاده‌های روستایی خوش منظره، هوای پاک و ویلاهای مجلل شگفت انگیز است. این منطقه محل زندگی بسیاری از خانواده‌های ثروتمند است که سبک زندگی آرامی را به سبک زندگی شلوغ در تهران ترجیح می‌دهند. حتی برخی از ایرانیان لواسان را بورلی هیلز یا سوئیس تهران می‌نامند.

این شهر از لواسان بزرگ و لواسان کوچک تشکیل شده است. در این دو منطقه با پارک ملی لار، منطقه حفاظت شده ورجین، روستاهای افجه، نیکنام ده، برگ جهان، کند علیا و سد معروف لتیان مواجه خواهید شد. سد لتیان در جنوب لواسان و بر روی رودخانه جاجرود با مساحتی حدود 70 هزار کیلومتر مربع قرار دارد.

مراحل و ساخت ویلا در لواسان

مراحل و ساخت ویلا در لواسان

طراحی و ساخت ویلا در لواسان  در پرسیاه به دو بخش زیر تقسیم می‌شود:

طراحی ویلا در لواسان

ما چشم انداز گسترده‌ای از معماری داریم و طراحی عالی را می‌ستاییم، بنابراین هر یک از نمونه‌های ویلاسازی ما به روشی منحصر به فرد انجام می‌شوند. ما ویلاهای لوکس کاملاً سفارشی ایجاد می‌کنیم تا مطمئن شویم که مشتریانمان از طراحی ویلاهای ما مطابق با نیازهای خود استقبال می‌کنند. طراحی ویلا براساس اقلیم منطقه، نوع خاک، توپوگرافی زمین، متراژ زمین و خواسته‌های شما انجام می‌شود.

ما نیازها، خواسته‌ها و ایده‌های خاص شما را در پروژه می‌گنجانیم تا بهترین ویلا را برای شما طراحی کنیم. طراحی ویلا ما شامل مشاوره با شما، طراحی نقشه‌های سایت پلان، نقشه‌های معماری، دریافت تاییدیه شهرداری و مجوز ساخت، نقشه‌های طراحی نمای ویلا، طراحی و دکوراسیون داخلی، نقشه‌های بعدی و غیره هستند. در مورد سبک طراحی ویلا در لواسان در ادامه مطلب صحبت خواهد شد.

ساخت ویلا در لواسان

ما به جزئیات توجه ویژه‌ای می‌کنیم تا شیوه سخت اصولی را ارائه دهیم. تمام منابع به کار رفته در ساخت ویلاهای ما مطابق با استانداردهای کیفی و کمی انجام می‌شوند. ما پروژه‌های ویلاسازی را به طور کامل از فرآیند طراحی سازه گرفته تا اجرا، تدارکات و نصب به پایان می‌رسانیم، بنابراین شما می‌توانید با آرامش خاطر از فرآیند ساخت ویلا لذت ببرند.

ما ویلاهای لوکس سفارشی را در بهترین حالت خود ایجاد می‌کنیم. اشتیاق ما طراحی ویلاهای مجلل و منحصر به فردی است که به طور رویایی با سبک زندگی صاحبان آینده آن مطابقت دارد. تیم ما متعهد به ساخت ویلای رویایی شماست. فرآیند ساخت ویلا در لواسان شامل بازدید زمین، انتخاب مصالح مناسب، تسطیح و گودبرداری، ساخت فونداسیون، ساخت تیرها و ستون‌ها، سفت کاری، نازک کاری، طراحی داخلی، تجهیز مبله، تاسیسات الکتریکی، تاسیسات مکانیکی، محوطه سازی و امکانات رفاهی هستند.

انوع سبک طراحی ویلا در لواسان

انوع سبک طراحی ویلا در لواسان

در ادمه چند مورد از رایج‌ترین سبک‌های معماری ساخت ویلا را آورده‌ایم:

سبک مدرن در طراحی ویلا

بسیاری اغلب اصطلاحات سبک معاصر و مدرن را با هم اشتباه می‌گیرند. با این حال، آنها با هم متفاوت هستند. سبک مدرن به ویلاهای ساخته شده در دهه 1950 تا 1970 اشاره دارد. در حالی که سبک معاصر به ویلایی اشاره دارد که نوآوری‌های زمان فعلی یا آینده را به تصویر می‌کشد. ویلاهای مدرن اغلب دارای خطوط تمیز و براق هستند و از مواد طبیعی و اشکال هندسی برای ایجاد یک طراحی منسجم و ساده استفاده می‌کنند.

این ویلا‌ها خیلی زینتی نیستند و به پنجره‌های بزرگ اجازه می‌دهند تا نور طبیعی را وارد فضا کنند. بسیاری از این ویلا‌ها دارای پلان‌های بزرگ و مفهومی باز با آشپزخانه و اتاق نشیمن در قلب ویلا هستند. معمولاً در ویلاهای سبک معاصر رنگ زیادی وجود ندارد و در عوض از بافت‌ها و رنگ‌های طبیعی مانند سیاه، خاکستری و قهوه‌ای استفاده می‌شود.

سبک انتقالی در طراحی ویلا

اگر طراحی مدرن با کمی جذابیت سنتی را دوست دارید، یک ویلا انتقالی ممکن است برای شما مناسب باشد. ویلاهای انتقالی دارای خطوط تمیزی مشابه معماری معاصر هستند، اما تزئیات بیشتری را نیز ارائه می‌دهند. آنها دارای مواد سنتی مانند چوب و سنگ هستند اما از آن به روش‌های جدید و مدرنی استفاده می‌کنند.

برخلاف ویلاهای معاصر، سبک‌های انتقالی منحنی‌ها و تقارن سبک‌های سنتی را در خود جای می‌دهند. وقتی صحبت از طراحی داخلی به میان می‌آید، بسیاری از این ویلا‌ها با پالت رنگی خنثی تزئین شده‌اند تا فضایی آرام و گرم ایجاد کنند.

طراحی ویلا در لواسان

سبک صنعتی در طراحی ویلا

ویلاها به‌ سبک صنعتی در جنبش هنرها و صنایع دستی در آغاز قرن بیستم تا دهه 1930 سرچشمه گرفته‌اند و از آمریکایی‌های اروپایی که به دنبال مقابله با فقدان اصالت معماری ویکتوریایی بودند، زاده شدند. این سبک از ویلا در قرن بیست و یکم برای صاحبان ویلا که به دنبال جذابیت بودند، بازگشت. آنها دارای ایوان‌های بزرگ و وسیع و سقف‌های کم شیبی هستند.

در فضای داخلی، این ویلاها به دلیل ویژگی‌های داخلی که کاربردی و تزئینی هستند، شناخته شده‌اند. این ویلا‌ها معمولاً دارای تزئینات چوبی گسترده روی پنجره‌ها، پله‌ها و شومینه هستند. ویلاهای صنعتی اصیل معمولاً دارای پلان‌های طبقه ‌بندی شده و فضای ذخیره‌سازی کمتری می‌باشند اما آن را با ویژگی‌های فراوان جبران می‌کنند.

سبک مدیترانه‌ای در طراحی ویلا

ویلاهای سبک مدیترانه‌ای عناصری از سبک ایتالیایی و یونانی را در خود جای داده‌اند. آنها در اوایل دهه 1900 پس از نمایشگاه پاناما-کالیفرنیا در سال 1915 محبوبیت یافتند. این ویلا‌ها با سقف‌های کاشی و دیوارهای گچی بافت‌‌دار به راحتی قابل تشخیص هستند. آنها معمولاً دارای محوطه سازی دقیق و فانتزی و با جزئیاتی می‌باشند.

در داخل، این ویلا‌ها به طور منحصر به فردی در اطراف یک حیاط یا باغ متمرکز شده‌اند، در حالی که بقیه فضا یک «U» را در اطراف آن فضای بیرونی تشکیل می‌دهند. این ویلا‌ها برای آب و هوای آفتابی و گرم ساخته شده و برای تهویه بهینه شده‌اند. آنها اغلب دارای بالکن‌های زیبا و درهای چوبی پر از تزئیات هستند. طاق‌های منحنی و عناصر تاکیدی رنگارنگ را در سرتاسر ویلا خواهید دید.

از دیگر انواع سبک طراحی ویلا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویلای سبک ساحلی
 • ویلای سبک جنگلی
 • ویلای سبک دوبلکس (دو طبقه)
 • ویلای سبک تریپلکس (سه طبقه)

هزینه طراحی و ساخت ویلا در لواسان

هزینه طراحی و ساخت ویلا در لواسان

هزینه‌های اصلی ساخت ویلا شامل هزینه‌هایی است که برای خرید مصالح و تجهیزات ویلا صرف می‌شوند. این هزینه‌ها معمولاً بر اساس هر مترمربع از فضای کلی ویلا محاسبه می‌شوند. به ویژه در شهر لواسان، متراژ ساخت ویلا بالاست و کارفرما باید بتواند هزینه های ساخت ویلا را به خوبی تامین کند. هزینه‌های کلی ساخت ویلا شامل موارد زیر هستند:

 • قیمت و تملک زمین
 • اخذ مجوزهای لازم
 • متراژ ساخت ویلا
 • کیفیت مصالح ساختمانی
 • طراحی معماری
 • مراحل ساخت ویلا
 • محوطه سازی (آبنما، باغ، باغچه، نورپردازی و غیره)
 • نصب تأسیسات الکتریکی و مکانیکی
 • نصب تجهیزات امنیتی
 • ساخت استخر و جکوزی
 • تراس گاردن و روف گردن
 • انتظارات و خواسته‌های کارفرما

طراحی و ساخت ویلا در لواسان با شرکت مهندسی پرسیاه

طراحی و ساخت ویلا در لواسان با شرکت مهندسی پرسیاه

انتخاب شرکت مهندسی و پیمانکاری و معماران مجرب برای پیشبرد پروژه یکی از مراحل مهم در پیمانکاری ساخت ویلا در لواسان است. بدون شک بهره مندی از خدمات و تجربیات یک تیم حرفه‌ای و مجرب منجر به نتایج عالی و مورد انتظار کارفرما خواهد شد.

«شرکت مهندسی معماری طرح پردازان پرسیاه» با سال‌ها تجربه در زمینه پیمانکاری و مشارکت در ساخت ویلا تنها شرکتی است که با ارائه ضمانتنامه اجرایی همه متریال مصرفی در پروژه شما را به مدت یکسال گارانتی می‌کند. ساخت ویلا، بازسازی ویلا، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس از خدمات منحصر به فرد شرکت پرسیاه هستند.

شرکت مهندسی معماری پرسیاه در راستای اهداف سازمانی خود و برای رفاه حال کارفرمایان عزیز، اقدام به راه اندازی کمپین‌های هیجان انگیز کرده است. در کمپین بزرگ #رو_ویلا شما می‌توانید تا 7 درصد تخفیف در اجرا و تا 50 درصد تخفیف طراحی در پروژه‌های خود بهره مند شوید. اگر قصد طراحی و ساخت ویلا در لواسان را دارین، قبل از هر اقدامی با شماره 09122658620 ما تماس بگیرین و از مشاوره تخصصی استفاده کنین، 0 تا 100 پروژه همراه شما هستیم.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.