طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد

طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد

کلارآباد منطقه کوچکی در شمال کشور است که همیشه توانسته شهرت خود را به عنوان مقصد مورد علاقه کارفرمایان برای ویلاسازی افزایش دهد. اکنون بازار طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد روز به روز بهبود پیدا می‌کند زیرا این منطقه بسیار دنج و خوش آب و هوا است. اگر قصد سرمایه گذاری در ساخت ویلا در شهر زیبا و مهمان نواز کلارآباد را دارید، باید بدانید که اکنون فرصت بسیار خوبی برای شما مهیاست. «شرکت مهندسی معماری پرسیاه» با سابقه طولانی در ساخت و طراحی ویلا در شمال کشور، آماده انجام صفر تا صد پروژه های ویلاسازی در کلارآباد است.

معرفی شهر کلارآباد

کلارآباد شهری کوچک و سرسبز است که در شهرستان عباس آباد در استان مازندران ایران قرار دارد. این شهر زیبا توسط دریا، کوه و جنگل احاطه شده است. جنگل‌های جیسا از جاذبه‌های گردشگری معروف استان مازندران به ویژه کلارآباد محسوب می‌شود.

این شهر از شرق با چالوس و از غرب با سلمانشهر (متل قو) در همسایگی است. کلارآباد آب و هوای معتدل خزری دارد زیرا از شمال به دریای خزر و از جنوب به رشته کوه‌های البرز متصل است و به همین دلیل همواره مقصد گردشگری محبوبی بوده است.

معرفی شهر کلارآباد

در سال‌های اخیر به دلیل موقعیت خوب این منطقه شهرک‌های زیادی در آن ساخته شده است که از معروف‌ترین آنها شهرک امیردشت نام دارد. در تمام کلارآباد می‌توان ویلاها با طراحی مدرن و زیبا و امکانات تفریحی و رفاهی زیادی را مشاهده کرد.

نزدیکی به آب‌های نیلگون دریای خزر با چشم اندازهای دیدنی و امکانات کامل، باعث شده‌اند تا کلارآباد به منطقه ای محبوب برای طراحی و ساخت ویلا تبدیل شود. با احداث ویلا در کلارآباد هم می‌توانید در منطقه‌ای فوق العاده زندگی کنید و هم اینکه سرمایه گذاری در این شهر نوپا داشته باشید.

مزایای ساخت ویلا در کلارآباد

ساخت ویلا فرصت زیادی برای داشتن زندگی ایده آل و دوری از شلوغی شهر می‌دهد. کیفیت هوای کلارآباد به شما احساس تازگی می‌دهد و آرامشی ابدی را به شما هدیه می‌کند. تحقیقات به ما می‌گویند که صدای امواج الگوهای امواج در مغز را تغییر می‌دهد و شما را به حالتی عمیقا و آرام می‌رساند. زندگی در ویلای ساحلی در کلارآباد می‌تواند به احیای ذهن و بدن شما کمک کند.

یکی دیگر از مزایای سلامتی ساخت ویلای ساحلی، البته خود ساحل است. وقتی در ساحل دراز می‌کشیم، نور خورشید به ما آرامش می‌دهد. بدین دلیل که گرمای خورشید بر غدد درون ریز ما تأثیر می‌گذارد، این مواد شیمیایی طبیعی به ایجاد احساس آرامش و استرس کمتر کمک می‌کنند. همچنین، ساخت ویلا در ساحل یا جنگل با چشم اندازهای بسیار زیبایی همراه است. معماران اهمیت این موضوع را می‌دانند، به همین دلیل است که بسیاری از ویلاهای ساحلی و جنگلی را با پنجره‌های بزرگ ترسیم می‌کنند.

مزایای ساخت ویلا در کلارآباد

وقتی زیبایی‌های طبیعی زیادی در اطراف ویلای شما وجود دارد، اصرار بر این است که بیرون بروید. زندگی در ویلا بستگی به محوطه سازی باغ شما دارد. شما محوطه‌ای خصوصی خواهید داشت که در آن قدم می‌زنید، از گل‌ها و سرسبزی حیاط خود لذت می‌برید یا در استخر شنا می‌کنید.

طراحی و ساخت ویلا پتانسیل سرمایه گذاری زیادی دارد. هم مطمئن می‌شوید که ویلای شما در سال های بعد دارای ارزش بیشتری خواهد بود و این که با داشتن پتانسیل درآمد در تمام طول سال با اجاره دادن ویلا، به راحتی می‌توان فهمید که چرا ویلاسازی در کلار آباد می‌تواند برای شما یک برگ برنده بشد.

شما در یک ویلای شخصی نسبت به بسیاری از مکان‌های دیگر حریم خصوصی بیشتری خواهید داشت. در بسیاری از موارد شما استخر خصوصی خود را خواهید داشت که نیازی به اشتراک گذاری آن با سایر افراد ندارید. شما می‌توانید ویلای خود را یک طبقه (فلت)، دوبلکس، تریپلکس، کلاسیک، مدرن یا هر سبک و مشخصات دیگر احداث کنید.

راهنمای طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد

ساخت ویلا در کلارآباد شامل مراحل مختلفی است که باید به عنوان کارفرما آنها را طی کنید. نیاز نیست همه مراحل خودتان اجرا کنید، شرکت مهندسی معماری پرسیاه کلیه روند ساخت ویلا از انتخاب زمین گرفته تا ساخت را بر عهده می‌گیرد. به طور کلی، روند ساخت ویلا در کلارآباد شامل موارد زیر است:

انتخاب زمین مناسب

اگرچه کلارآباد منطقه نسبتاً کوچکی است اما قیمت زمین می‌تواند از گوشه‌ای به گوشه دیگر متفاوت باشد. در مناطق در حال توسعه و توسعه که امکانات رفاهی زیادی دارد و زمین نزدیک ساحل یا جنگل است، قیمت زمین بالا خواهد بود. ویلاسازی در شهرک امیر دشت قیمت بیشتری نسبت به شهرک‌های دیگر دارد.

راهنمای طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد

همکاری با شرکت مهندسی

ساخت ویلا در کلارآباد مستلزم صرف زمان و سرمایه زیادی است و نیاز به مهارت‌های مدیریت ساخت و ساز دارد. این مهم است اگر پروژه شما در یک جدول زمانی تعیین شده تکمیل شود تا محدودیت‌های هزینه و الزامات کیفیت برآورده گردند. انتخاب یک شرکت مهندسی معتبر که نیازهای شما را به خوبی درک کند و آنها را پیاده سازی کند، امری ضروری است. شرکتی را پیدا کنید که صفر تا صد کار با به خوبی انجام دهد.

اخذ مجوزهای شهرداری

قبل از شروع ساخت ویلا، باید طبق ضوابط ساخت و ساز در منطقه شمال رفتار کرد و مجوزهای لازم که همان پروانه ساخت است را دریافت کرد. روند اخذ مجوز نیاز به مهارت و تخصص دارد تا هم در زمان و هم هزینه‌ها صرفه جویی شود. شناخت مراحل اداری توسط تیم مهندسی باعث می‌شود مراحل ساخت سرعت بگیرد.

شروع فرآیند ساخت

بعد از اخذ مجوزها، اکنون زمان ساخت ویلا در کلارآباد آغاز می‌شود. مراحل ساخت شامل تسطیح زمین، نقشه برداری، گودبرداری، ساخت فونداسیون، ستون‌ها، تیرها، سقف، امکانات رفاهی (استخر، سونا و غیره)، محوطه سازی، تجهیزات مبله و دکوراسیون داخلی و هر ملزومات دیگر خواهد بود. با استخدام یک پیمانکار واجد شرایط یا همکاری به صورت پیمانکاری می‌توانید نسبت به ساخت ویلا اطمینان کامل به دست آورید.

طراحی و ساخت ویلا در شهرک امیردشت

طراحی و ساخت ویلا در شهرک امیردشت

شهرک امیردشت یکی از زیباترین و معروف‌ترین شهرک‌های استان مازندران و شهرستان کلارآباد است که امکانات کامل تفریحی و ورزشی از جمله ساحل اختصاصی و جاده پارک جنگلی را ارائه می‌دهد. این شهرک در شهر کلارآباد و در 17 کیلومتری غرب چالوس و 3 کیلومتری غرب پروژه نمک آبرود در محیطی زیبا و در حاشیه جنگل و دریای خزر احداث شده است.

شهرک امیردشت مازندران در نبش اتوبان ساخته شده است که به راحتی به جاده اصلی دسترسی پیدا می‌کند. این شهرک جزء شهرک‌های با اصالت و بسیار معروف استان مازندران محسوب می‌شود. برای کارفرمایانی که قصد ساخت ویلا لاکچری در شهرک امیردشت را دارند، باید بگوییم هزینه ساخت در این شهرک بالاست اما از نظر موقعیت مکانی ارزش هزینه بالا را دارد.

نکات مهم در مورد طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد

طبیعتاً عامل ساخت ویلا در کلارآباد یک فکر جدی و برنامه ریزی دقیق را می‌طلبد. زمانی که می‌خواهید زمینی را بخرید، باید به موارد زیر فکر کنید:

  • محل: آیا دسترسی به ویلا آسان است؟ آیا با جاده اصلی فاصله دارد؟ آیا به امکانات عمومی مانند بیمارستان‌ها، مدارس یا بازارها نزدیک است؟
  • امکانات رفاهی: اکثر مردم استخر یا باغ خصوصی خود را ترجیح می‌دهند که در آن استراحت کنند. البته باید به امکاناتی که از ویلا می‌خواهید فکر کنید.
  • امکانات شهری: آیا ویلا در منطقه‌ای خلوت و دور از امکانات عمومی واقع شده است؟ برخی افراد ویلا را در یک منطقه آرام و دورافتاده اما همچنان نزدیک به امکانات عمومی ترجیح می‌دهند. از این گذشته، منزوی بودن و دوری از هر چیزی می‌تواند در مواقع اضطراری برای شما دردسر ایجاد کند.
  • دسترسی: آیا وسیله‌ای برای رسیدن به ویلا دارید؟ آیا می‌توانید با حمل و نقل عمومی به آن برسید؟ آیا برای دسترسی به مکان به وسیله نقلیه خاصی نیاز دارید؟
  • مستندات: در مورد کاغذ بازی‌ها چطور؟ آیا زمین تمامی مدارک لازم را دارد؟ آیا همه آنها قانونی هستند؟
  • هدف: می‌خواهید با ویلا چیکار کنید؟ آیا قصد دارید آن را اجاره بدهید یا فقط برای تعطیلات شخصی خود از آن استفاده کنید؟

هزینه طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد

ویژگی‌های مهم در طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد

به طور طبیعی، زمانی که تصمیم دارید پول خود را در ساخت ویلا سرمایه گذاری کنید و قصد خرید ویلا در کلارآباد را دارید، موارد مهم زیر را فراموش نکنید:

  • مکان و دید: برخی از مردم منظره اقیانوس را به کوه ترجیح می‌دهند. اگر مکان و منظره برای شما مهم است، باید این موضوع را جدی بگیرید.
  • قیمت: به خاطر داشته باشید که ساخت ویلا در کلارآباد یک سرمایه گذاری بسیار پرسود و البته گران است. اما باید به یاد داشته باشید که قیمت ملک همیشه به صورت سالانه افزایش می‌یابد. پس از گذشت چندین سال، می‌توانید از دارایی خود سود زیادی کسب کنید.
  • ساخت و طراحی: به یاد داشته باشید که ویلا محل استراحت شما و مکانی برای فرار از مشغله‌های روزمره است. اگر بتوانید ساختار ویلا و طراحی داخلی آن را کاملاً متفاوت انتخاب کنید، از محیط زندگی خود لذت بسیار خواهید برد.

هزینه طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد

قیمت ساخت ویلا در کلارآباد به موقعیت زمین، نوع ویلا، مصالح ساختمانی، امکانات رفاهی و موارد دیگر بستگی دارد. اگر از بهترین مصالح بازار استفاده کنید، هزینه‌های ساخت ویلا افزایش پیدا می‌کنند. همچنین، موقعیت زمین در ساخت ویلا مهم است، بدین دلیل که ویلاهای نزدیک به دریا یا جنگل قیمت بیشتری دارند. قیمت نهایی ساخت ویلا بعد از انتخاب زمین و نوع ساخت و ساز مشخص می‌شود.

ساخت ویلا در کلارآباد با شرکت مهندسی معماری پرسیاه

شرکت مهندسی معماری طرح پردازان پرسیاه با سال‌ها تجربه در زمینه پروژه‌های اداری، تجاری، مسکونی، ویلایی و برج در ایران و کشورهای همسایه بدون محدودیت جغرافیایی تنها شرکتی است که با ارائه ضمانتنامه اجرایی همه متریال مصرفی در پروژه شما را به مدت یکسال گارانتی می‌کند. ساخت ویلا، بازسازی ویلا، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس از خدمات دیگر پرسیاه هستند.

شرکت مهندسی معماری پرسیاه در راستای اهداف سازمانی خود و برای رفاه حال کارفرمایان عزیز، اقدام به راه اندازی کمپین‌های هیجان انگیز کرده است. در این کمپین‌ها شما می‌توانید از 7 درصد تخفیف در اجرا و تا 50 درصد تخفیف طراحی در پروژه‌های خود بهره‌مند شوید. در نهایت، شرکت مهندسی پرسیاه با ارائه صفر تا 100 طراحی و ساخت ویلا می‌تواند پروژه مورد نظر شما به صورت کاملاً حرفه‌ای و با قیمت مناسب به سر منزل مقصود برساند.

منبع: cekindo.com

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *