هزینه ساخت ویلا در نوشهر

هزینه ساخت ویلا در نوشهر

اگر می‌خواهید ویلا رویایی خود را شهر نوشهر بسازید، باید عواملی را در نظر بگیرید که بر هزینه تأثیر می‌گذارند. ساخت ویلا شخصی برای بسیاری از مردم یک پروژه هیجان انگیز است. اما این موردی نیست که باید در آن سهل انگاری شود. طیف وسیعی از سوالات مالی، حقوقی و اجرایی وجود دارند که باید قبل از شروع به آنها پاسخ دهید. اولین سوال این است که هزینه ساخت ویلا در نوشهر چقدر است؟

داده‌های هزینه ساخت و ساز در نوشهر در دهه گذشته نشان دهنده افزایش قیمت در صنعت است. آمار رشد قیمت خانه، تصویر روشنی از افزایش هزینه‌ها در ده سال گذشته ارائه می‌دهند. بنابراین نمی‎توان به طور دقیق در مورد هزینه ساخت ویلا در نوشهر تخمین دقیق ارائه داد. اما عوامل موثر بر قیمت ویلا را می‌توان به عنوان پارامترهای اصلی در نظر گرفت. در این بررسی به عوامل موثر در هزینه ساخت ویلا در نوشهر می‌پردازیم.

عامل 1: هزینه خرید زمین در نوشهر

قبل از شروع به کار، هزینه‌ها را با جزئیات بررسی کنید. باید به اندازه کافی خوش شانس باشید که صاحب یک قطعه زمین در نوشهر هستید یا در می‌خواهید ویلای قدیمی خود را به ویلای جدید تبدیل کنید. در غیر این صورت، خرید زمین باید در هزینه‌ها نقش مهمی دارد.

خرید زمین در شهر نوشهر گران خواهد بود. هزینه‌های ساخت و طراحی ویلا نیز با توجه به عناصری مانند پیمانکاران محلی، مصالح و حتی منطقه (ساحلی یا جنگلی) متفاوت هستند. هنگام در نظر گرفتن بودجه بندی، عناصر مهم دیگری وجود دارند که باید آنها را نیز در نظر بگیرید و صحبت با «متخصصان پرسیاه» قطعاً بهترین کار برای شروع است.

هزینه ساخت ویلا نوشهر

عامل 2: هزینه پیمانکار در نوشهر

اگر می‌خواهید طرحی و ساخت ویلا در نوشهر به درستی انجام شود، باید متخصصان مناسب را استخدام کنید تا در این راه به شما کمک کنند. پنج متخصص زیر وجود دارند که باید در هنگام ساخت ویلا از آنها کمک بگیرید:

 • معماران: طراح رویاهای ویلای شما یک معمار است. معمار براساس نیازهای شما یک طرح برای ویلا جدید را ارائه می‌دهد.
 • مهندسان: در حالی که معمار ممکن است یک ظاهر و پلان زیبا را طراحی کند، مهندسان اینجا هستند تا عناصر سازه‌ای و فنی را به دست بگیرید.
 • مدیران پروژه: همیشه برخی از مدارک و مجوزهای ضروری وجود دارند که برای ساخت ویلا باید به سازمان‎ها ارائه شوند که توسط مدیران پروژه انجام می‌شوند.
 • نقشه برداران: نقشه برداران اندازه گیری‌های ابتدایی را انجام می‌دهند تا ویلا در پایه و اساس اصولی در محل ساخته شود.
 • پیمانکار: کسی که ویلا رویایی شما به واقعیت تبدیل می‌کند. شما به سازندگان حرفه‌ای نیاز دارید تا مراحل ساخت را در نهایت کیفیت انجام دهند.

شرکت‌های دارای تجربه ی اجرایی مانند شرکت مهندسی معماری پرسیاه از 0 تا 100 طراحی و ساخت ویلا در نوشهر را انجام می‌دهند.

عامل 4: هزینه نقشه‌های ساخت ویلا در نوشهر

شما نمی‌توانید ویلای خود را در پشت دستمال طراحی کنید. برای ترسیم نقشه‌ای که یک طرح دقیق برای ساخت ویلا ارائه می‌دهد، باید از نزدیک با معمار همکاری کنید. یک معمار واجد شرایط نه تنها به ایجاد یک چشم انداز عملی از رویای شما کمک می‌کند بلکه باید تمام مقررات مربوط به ساختمان و اقلیم منطقه را نیز بداند. نقشه معماری نه تنها باید چشم اندازی از آنچه شما می‌خواهید ارائه دهد بلکه باید توسط تیم حرفه‌ای برای ارائه تمام ملاحظات عملی مانند تهویه مطبوع، روشنایی و ایمنی طراحی شود.

ساخت ویلا در نوشهر

عامل 5: جدول زمانی ساخت ویلا در نوشهر

یکی از بزرگترین خطرات برای بودجه جهت ساخت ویلا، جدول زمانی است. هر روز که پروژه شما فراتر از جدول زمانی بودجه بندی پیش می‌رود، هزینه‌های شما بیشتر می‌شوند. تاخیر در ساخت پروژه ویلا ممکن است باعث شود تا شما مبلغ بیشتری را برای مصالح ساختمانی پرداخت کنید (بدون تغییر روزانه قیمت‌ها).

برای ایجاد یک جدول زمانی معقول و قابل دستیابی برای ساخت ویلا خود، از نزدیک با معمار، نقشه برداران و سازندگان خود همکاری کنید. برآورد یک مبلغ نهایی می‌تواند به شما چشم انداز مناسبی از هزینه ساخت ویلا در نوشهر ارائه دهد.

عامل 6: دریافت وام برای طراحی ویلا در نوشهر

مگر اینکه شما یکی از افراد خوش شانس باشید، به احتمال زیاد مجبور خواهید بود برای ساخت ویلا خود وام بگیرید. هنگام ارزیابی تامین مالی برای ساخت ویلا در نوشهر، دو نوع وام خاص وجود دارند:

 • وام زمین: فقط وام برای خرید یک قطعه زمین را پوشش می‌دهد. تعدادی از محصولات در بازار وجود دارند که عموماً نوع خاصی از زمین مانند مسکونی یا تجاری را پوشش می‌دهند مانند تامین مالی وام مسکن، مبلغ تامین مالی تقریبا 85 درصد از هزینه زمین مسکونی را پوشش می‌دهد.
 • وام زمین و ساخت و ساز: این نوع وام در کنار وام زمین، تأمین مالی ساخت و ساز را نیز ارائه می‌دهد. با یک برنامه ساخت با بودجه مناسب، این عنصر ساخت و ساز باید همه چیز را از هزینه‌های پیمانکار تا پرداخت مجوزها پوشش دهد.

مانند هر قرارداد مالی بزرگی، برای درخواست این وام باید شواهد دقیقی از هزینه‌های خود ارائه دهید. این مهم می‌تواند شامل عناصری مانند زمین، نقشه‌ها، هزینه‌های پیمانکار، اسناد مربوطه از شهرداری و سایر موارد باشد.

هزینه ساخت ویلا شهر نوشهر

عامل 7: هزینه مجوزها برای ساخت ویلا در نوشهر

چه در حال خرید یک ویلا جدید یا ساختن ویلا خود باشید، نیاز به مجوزها دارید. این بدان معناست که اسناد و مجوزها باید در بودجه شما لحاظ شوند. نقشه بردار و معماران شما قبلاً قوانین و مقرراتی که باید رعایت کنید را به شما توصیه کرده‌اند اما اکنون زمان آن رسیده است که تیم شما کار را به دست بگیرد.

با در نظر گرفتن طرح کلی برنامه‌های شما و بودجه در نظر گرفته شده، زمان آن رسیده است که مجوزهای لازم دریافت شوند. الزامات و مجوزها همه در جواز ساخت خلاصه شده‌اند. برای گرفتن جواز ساخت یا پروانه ساخت نیاز به ارائه مدارک است. تمامی مراحل دریافت جواز و دیگر مجوزها را «شرکت مهندسی پرسیاه» برای ویلای شما تهیه می‌کنند.

عامل 8: مکان ساخت ویلا در شهر نوشهر

ارتباط آزاد با پیمانکاران برای طراحی و ساخت ویلا ضروری است و این باید شامل درک خوب از محل ساخت و ساز باشد. شما باید بدانید که آیا برای آماده سازای محل پروژه هزینه‌های اضافی از شما انتظار می‌رود یا اینکه این در توافق نامه‌ای که با سازندگان خود دارید، هزینه‌ها پوشش داده شده است.

هر هزینه‌ای برای آماده سازی سایت به خصوص اگر ساختمان‌های موجود در قطعه زمین شما وجود داشته باشد، شامل هزینه ساخت ویلا در نوشهر می‌شوند. برای مثال، ساخت ویلای جنگلی یا ویلای ساحلی به دلیل بافت زمین متفاوت است، بنابراین قیمت ساخت نیز تغییر خواهد کرد.

هزینه ساخت ویلا

عامل 9: هزینه مصالح ساختمانی در نوشهر

از قبل باید در مورد اینکه چه نوع مصالح ساختمانی نیاز دارید، شناخت کافی به دست آورید. به یاد داشته که هزینه مصالح می‌تواند نوسان داشته باشد، به‌ ویژه اگر مراحل اولیه مجوزها و برنامه ‌ریزی، بیش از حد ا طول کشیده باشند.

همچنین به یاد داشته باشید که اگر موادی را از خارج وارد می‌کنید، نوسانات ارز نیز می‌توانند بر هزینه‌های مورد انتظار تأثیر بگذاردند.. پس بهتر است با سازنده خود همکاری کنید که چه نوع و از کجا مصالح ساختمانی را خریداری می‌کنند، به خصوص اگر به دنبال مواد با کیفیت بالا برای عناصر خاصی از پروژه خود هستید. این بدان معناست که شما در ابتدا ایده خوبی از هزینه مصالح خواهید داشت.

عامل 10: هزینه دکوراسیون داخلی در نوشهر

با وجود اینکه نمای بیرونی بسیار مهم است اما باید طراحی دکوراسیون داخلی خود را آغاز کنید. ما مطمئن هستیم که شما ایده خوبی در مورد اینکه دکوراسیون داخلی چگونه ممکن است به نظر برسد، خواهید داشت. اما این به نکات ظریفی مربوط می‌شود که  ممکن است در هزینه‌ها دخیل باشند. با این حال، یک چیزی که در اینجا باید به خاطر داشت، این است که فضای داخلی برای زندگی است. پس به دنبال کسب حداکثر راحتی و رفا باشید.

اگر هم بودجه شما در حال افزایش است، همیشه می‌توانید به دنبال یک ایده طراحی داخلی مقرون به صرفه‌تر و کاربردی‌تر باشید، با این قول که بعداً می‌توانید دکوراسیون داخلی خود را ارتفاء دهید. همیشه می‌توانید یک طراح داخلی حرفه‌ای را استخدام کنید تا وً آخرین قطعه از ویلا رویایی خود را طراحی کنید. شرکت مهندسی پرسیاه از بهترین و حرفه‌ای‌ترین طراحان داخلی برای ایجاد طرح‌هایی منحصر به فرد و جدید بهره می‌برد.

هزینه نقشه‌های ساخت در نوشهر

خانه ویلایی چیست؟

در اروپا، ویلا خانه‌ای بزرگ و مجلل است که اغلب برای تعطیلات یا استراحت استفاده می‌شود. یک خانه ویلایی، یک ویلا کوچک را توصیف می‌کند که ممکن است متصل، نیمه جدا یا کاملاً جدا باشد. آنها اغلب به صورت ساختمان‌هایی یک طبقه ساخته می‌شوند و ساخت و خرید‌شان گران‌تر است. ویلاهای نیمه مستقل گاهی اوقات به صورت دوبلکس (دو طبقه) یا تریپلکس (سه طبقه) ساخته می‌شوند.

ویلاها اغلب در مناطق شهری نزدیک به ساحل یا جنگ در نظر گرفته می‌شوند و شباهت‌های زیادی به خانه‌های بومی این مناطق دارند. ویلاها اغلب دارای یک محوطه باز به همراه استخر، تراس گاردن، سونا و جکوزی، زمین تنیس و دیگر امکانات تفریحی و ورزشی هستند.

مزایای ساخت ویلا در نوشهر

افراد مختلف آرزوهای متفاوتی دارند و هر فرد مجموعه‌ای از نیازهای خاص خود را به همراه دارد که این شامل انواع مختلف ویلا متناسب با نیازهایشان است. در حالی که برخی به دلیل مزایای خاصی که به همراه دارند زندگی در آپارتمان را ترجیح می‌دهند، برخی دیگر تجربه زندگی خاصی که یک ویلا ارائه داده را ترجیح خواهند داد. در ادامه به برخی از مزایای زندگی در ویلا در شهر نوشهر وجود دارند که ممکن است بخواهید قبل از نوع ویلا ای که می‌خواهید در آن سرمایه گذاری کنید، آن را در نظر بگیرید.

هزینه دکوراسیون داخلی در نوشهر

سبک زندگی راحت

ویلا با باغ یا عرشه خصوصی، گویای سبک زندگی یک فرد است. هر ویلا بازتاب زندگی صاحب ویلا می‌باشد. ویلاها تا حدی نمادی از تجمل، پیچیدگی و سبک زندگی منحصر به فرد هستند.

حریم خصوصی

اگر از چشم‌های کنجکاو و همسایه‌های فضول خسته شده‌اید، انتخاب ویلا یک جایگزین عالی است. شما می‌توانید از مزایا و امکانات مسکن اجتماعی، در عین حال که سبک زندگی خصوصی خود را حفظ می‌کنید، لذت ببرید.

انحصاری بودن

بدون دیوارهای مشترک، هیچ منبع آب مشترکی وجود ندارد، ویلاها دارای ویژگی انحصاری هستند که در آپارتمان‌ها دیده نمی شوند. شما می‌توانید مصرف آب و سایر لوازم ضروری را بدون نگرانی در مورد سایر ساکنان خود کنترل کنید.

مناسب بودن شهر

اگر ویلا را در یک شهر منحصر به فرد نوشهر انتخاب می‌کنید، می‌توانید مطمئن باشید که شما و فرزندانتان در یکی از خوش آب و هواترین شهرهای مازندران اقامت دارید. نوشهر هم به دریای خزر و هم به جنگل دسترسی دارد و شما می‌توانید ویلای رویایی خود را هر منطقه از این شهر احداث کنید.

هزینه خرید زمین در نوشهر

امکانات رفاهی

اکثر جوامع ویلایی سرسبز، با امکانات رفاهی و امکانات بالا هستند. آنها با امنیت و نگهداری شبانه روزی ارائه می‌شوند که به فرد فرصت لذت بردن از مزایای زندگی اجتماعی را می‌دهند.

چشم انداز و طبیعت

اکثر جوامع ویلایی دارای مناطق زیبا و آرام، مناطق بازی اختصاصی و سایر فضاهای تفریحی طبیعی هستند که به فرد این فرصت را می‌دهد تا در میان طبیعت خوب شکوفا شوند.

آزادی طراحی

هر جامعه ویلا با مجموعه ای از دستورالعمل‌های خاص خود در مورد طراحی ارائه می‌شود. برخی ترجیح می‌دهند یک نمای بیرونی یکنواخت داشته باشند، در حالی که به شما انعطاف ‌پذیری کامل برای طراحی فضای داخلی خود مطابق با انتخاب خود می‌دهند، برخی دیگر به شما آزادی کامل را داده تا ویلا خود را مطابق میل‌تان طراحی کنید، هم داخلی و هم بیرونی. به طور کلی، ویلاها در مقایسه با آپارتمان نشینی آزادی بیشتری برای طراحی فضای خود به شما می‌دهند.

حیوانات خانگی دوستانه

ویلاها جادارتر هستند و به فضای باز خصوصی شما دسترسی دارند و آن را دوستدار حیوانات خانگی می‌کنند. حیوانات خانگی شما در مقایسه با آپارتمان‌هایی که ممکن است دستورالعمل‌های سخت گیرانه‌تری برای داشتن حیوانات خانگی داشته باشند، دسترسی بیشتری به فضای باز و آزادی بیشتری خواهند داد.

هزینه پیمانکار در نوشهر

احساس تعلق

می توانید از یک فنجان قهوه در بالکن خود لذت ببرید یا بدون اینکه چشمی به شما کنجکاو باشد، استراحت کنید. شما می‌توانید واقعاً به فضای خود تعلق داشته باشید و از آن استفاده کنید.

سرمایه گذاری با ارزش

ویلاها برای سرمایه گذاری عالی هستند. این اقامتگاه‌های جادار اغلب در یک دوره زمانی ارزش قدردانی زیادی دارند. ارزش زمین با جهش در حال افزایش است و بنابراین این یکی از بهترین گزینه‌های سرمایه گذاری نیز می‌باشد.

فضای باز خصوصی

بیشتر اوقات، ویلاها دارای فضای باز مخصوص به خود هستند که می‌توانید آن را به باغ خصوصی‌تان تبدیل کنید. اگر از علاقه مندان به باغبانی هستید، ویلا فرصتی عالی برای داشتن باغ شخصی است.

تراس اختصاصی

شما به تراس خصوصی خود دسترسی خواهید داشت که می‌توانید برای اهداف متعدد از آن استفاده کنید. این می‌تواند عرشه مهمانی، باغ تراس، بار یا حتی به عنوان یک فضای شستشو و ابزار باشد. داشتن فضای تراس به شما آزادی زیادی می‌دهد تا از آن برای استفاده‌های مختلف استفاده کنید.

راحتی برای تزئین مجدد

اگر نیاز به بازسازی و یا دکور ویلا خود دارید، می‌توانید این کار را با سهولت بیشتری نسبت به یک آپارتمان انجام دهید. این باعث ناراحتی کمتری برای ساکنین شما می‌شود و از آنجایی که دیوارهای مشترکی وجود ندارند، به شما انعطاف بیشتری می‌دهد.

ساخت ویلا در نوشهر با شرکت مهندسی پرسیاه

افزودن فضا

برخی از پروژه‌های ویلا به شما امکان انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سایرین می‌دهند. می‌توانید اتاق‌های بیشتری را به ویلا خود اضافه کنید، به صورت عمودی آن‌ها را بسازید و ویلا خود را بزرگ کنید تا نیازهای رو به رشد خانواده تان را برآورده سازید.

دوستدار محیط زیست

بیشتر مردم به اهمیت دوستدار محیط زیست ویلا‌های خود پی می‌برند. داشتن ویلای شخصی به شما این امکان را می‌دهد تا آب باران را برداشت کنید، انرژی خورشیدی را انتخاب نمایید و سایر. این فرصتی عالی است که نه تنها ویلا خود را اقتصادی‌تر کنید، بلکه نمونه ای از نحوه استفاده حداکثری از منابع طبیعی نیز می‌باشد.

ساخت ویلا در نوشهر با شرکت مهندسی پرسیاه

در آپارتمان نشینی آزادی بسیار کمتری وجود دارد، زیرا فرد باید برای تعدادی از چیزها به انجمن وابسته باشد. در آپارتمان‌ها محدودیت‌هایی وجود دارند. اما در یک زندگی ویلایی، در داخل دیوار مجتمع خود، می‌توانید هر کاری که می‌خواهید را انجام دهید. شما نیازی به تایید یا تحریم ندارید و مثل یک پروانه زندگی بی دغدغه‌ای خواهید داشت.

اینها تنها چند مزیت زندگی در ویلا هستند. نوع آزادی و انعطافی که فرد هنگام زندگی در یک ویلا مستقل دارد، با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست. قبل از اینکه به این نتیجه برسید که پس انداز زندگی خود را کجا سرمایه گذاری کنید، بهترین با تیم مهندسان شرکت پرسیاه تماس بگیرید.

پرسیاه کمپین بزرگی را ترتیب داده است که برای شما کارفرمایان محترم که قصد ساخت ویلا در نوشهر را یک فرصت عالی خواهد بود. در این کمپین تا ۷ درصد تخفیف اجرایی و تا 50 درصد تخفیف طراحی برای شما در نظر گرفته‌ایم تا شما نیز از طراحی و ساخت یک ویلای حرفه‌ای و مطابق با سبک و سلیقه خود لذت ببرید.

شرکت در کمپین رو ویلا به این صورت است که صفر تا صد  طراحی و ساخت ویلا به صورت حرفه‌ای و با به کارگیری از اکیپ اجرایی متخصص در هر بخش را شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان انجام خواهد داد.

بخشی از خدمات ما شامل موارد زیر هستند:

 • مشاوره و بازدید با تعیین وقت قبلی
 • مجهز به استودیو معماری و ارائه فول پکیج طراحی ویلا با محاسبات سازه‌ای و نقشه‌های اجرایی
 • مدیریت و نظارت بر اجرای صحیح پروژه، مطابق طرح و استانداردهای اجرایی مهندسی‌
 • اعزام اکیپ اجرایی خوش قول و متعهد از دفتر تهران
 • تهیه و اجرای متریال‌های به روز و با کیفیت مناسب
 • ارایه گزارش‌های مالی، صورت وضعیت‌های شفاف و قابل استعلام
 • گزارش تصویری از مراحل اجرایی پروژه به صورت هفتگی
 • اجرا تا مرحله دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله با حضور کارشناس طراحی داخلی
 • عقد قرارداد به صورت مدیریت پیمان

همین امروز با ما تماس بگیرید!

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.