Construction of a modern villa

طراحی و ساخت ویلا مدرن

اگر قصد تجربه یک زندگی مدرن و لوکس را دارید پپیشنهاد می کنیم حتما برای ساخت ویلای خود سبک مدرن و المان های مربوط به این سبک از معماری در ساخت ویلا را بررسی کنید.

طراحی و ساخت ویلا مدرن این روزها بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است به همین سبب در این نوشتار در خصوص ویژگی های ارزنده سبک مدرن در طراحی و ساخت ویلا صحبت خواهیم کرد.

ویژگی های سبک مدرن در معماری

قبل از هر چیز برای تصمیم گیری در مورد ساخت ویلا مدرن و در ادامه طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی ویلا باید با ویژگی های منحصر به فرد این سبک در معماری آشنا شویم.

یکی از ویژگی های اساسی در طراحی ویلا به سبک مدرن استفاده از خطوط صاف و ساده است این ویژگی علاوه بر اینکه حس آرامش را در فضا بیشتر می کند باعث می شود دست شما در استفاده از تزیینات ساده و چیدمان باز تر باشد.

استفاده از نور طبیعی از دیگر فاکتورهای سبک مدرن می باشد به همین منظور ساخت ویلا به این سبک دارای پنجره های بزرگ و ساده است تا بتواند نور طبیعی بیشتری را وارد ویلا کند.

طراحی داخلی ویلا به سبک مدرن از رنگ های خنثی بیشتر استفاده می شود و همه چیز در نهایت سادگی و زیبایی طراحی و اجرا می شود.

هزینه ساخت ویلای مدرن

در مورد هزینه های ساخت ویلا مدرن و همچنین انواع دیگر ویلا فاکتورهایی وجود دارد که یکسان هستند از جمله موقعیت جفرافیایی زمین و چگونگی انتقال مصالح برای ساخت ویلا به موقعیت مورد نظر، گاهی اوقات صعب العبور بودن مسیر انتقال سبب افزایش بیشتر هزینه های ساخت ویلا می شود همچنین نوع متریال مصرفی نیز در افزایش و کاهش هزینه ها موثر است.

ساخت ویلای دوبلکس مدرن

انواع ویلای دوبلکس و تربلکس و فلت را می توان به سبک مدرن طراحی و اجرا کرد. ساخت ویلای دوبلکس مدرن به جهت قابلیت استفاده بیشتر امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد در این نوع از ساخت ویلا اتاق های خواب معمولا در طبقه بالا قرار دارد و آشپزخانه و سالن نیز در طبقه پایین قرار می گیرد و معمولا قسمتی را در طبقه بالا به گیم روم اختصاص می دهند.

نمای ویلای مدرن

همانطور که در قسمت ویژگی های سبک مدرن اشاره کردیم در این سبک از خطوط ساده و صاف استفاده می شود با توجه به این موضوع در طراحی نمای ویلای مدرن نیز استفاده از خطوط ساده و صاف حرف اول را می زند.

نورپردازی در طراحی نما و همچنین استفاده از شیشه برای ورود نور طبیعی بیشتر به داخل ویلا بسیار به چشم می خورد.

رنگ های مورد استفاده در طراحی نمای ویلای مدرن دارای طیف رنگی خنثی هستند.

این سبک در طراحی نما ساده، شیک، زیبا و به دور از تجملات اضافه است.

ساخت ویلای مدرن با شرکت مهندسی معماری پرسیاه

برای تصمیم گیری در مورد طراحی ویلا و پس از آن ساخت ویلا از شما دعوت می کنیم که با کلیک بر روی این قسمت از پروژه های طراحی و اجرایی ما دیدن فرمایید.

و با شرکت در کمپین بزرگ رو ویلا که توسط شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان برای رفاه کارفرمایان عزیز راه اندازی شده است از 50 در صد تخفیف برای پروژه های طراحی و 7 درصد تخفیف برای پروژه های اجرایی بهره مند شوید.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.