طراحی و ساخت ویلا مدرن در نوشهر

قبل از تصمیم گیری به ساخت ویلای مدرن در منطقه توریستی نوشهر بهتر است در خصوص ویژگی های سبک مدرن بیشتر بدانید.

ویژگی های ساخت ویلا مدرن در نوشهر و…

در معماری به سبک مدرن طرح و نقشه به میزان زیادی از گذشته فاصله می گیرد و از بافت ها و طرح های مینیمال و ساده در طراحی و ساخت استفاده می شود.

در معماری مدرن بیشتر از مصالحی همچون بتن، فولاد و شیشه استفاده می شود و نورگیری در آن اهمیت فراوانی دارد. سادگی هم از دیگر ویژگی های این سبک است، معماری مدرن یا نوگرا نام ایدئولوژی جدید در زمینه معماری است.

ویلا سازی  مدرن در نوشهر

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم ساخت ویلا در نوشهر یکی از پر طرفدارترین مناطق در قسمت های شمالی برای ساخت ویلا می باشد.

انتخاب یک زمین مناسب برای ساخت ویلا و طراحی اصولی بر پایه قوانین و معیارهای مهندسی و ساخت یک ویلای مهندسی ساز که بر اساس سبک خاص کارفرما طراحی و ساخته شده باشد نیاز به  کارشناسان و مهندسان متخصص و با تجربه دارد.

برای ساخت یک ویلای مدرن به کارگیری افراد تجربی و ساخت به شکل سنتی نمی تواند جوابگوی سبک و سلیقه مورد نظر شما باشد بهتر است از طراحی و ساخت ویلای خود را به شکلی اصولی و مهندسی شده پیش ببرید.

امروزه کارفرمایان چه در بخش ساخت و ساز و چه جهت استفاده شخصی از ویلا ترجیح می دهند با شرکت هایی کار کنند که صفر تا صد یک پروژه ساخت ویلا را بر عهده بگیرد و همه کارهای مربوط اعم از طراحی حرفه ای و مهندسی بر اساس سبک و سلیقه های مختلف معماری که کارفرمایان مد نظر دارند و ساخت ویلا  تحت نظر مهندسین ناظر متخصص و با تجربه که به همه قوانین و ساختارهای مهندسی در ساخت ویلا آشنایی دارند را انجام دهند.

تفاوت ساخت ویلای مدرن به شکل سنتی با ساختِ اصولی و مهندسی

میان این دو مقوله تفاوت های زیادی وجود دارد که همیشه هم در حین انجام پروژه و هم پس از به پایان رسیدن ساخت ویلا کارفرمایان را درگیر خواهد کرد.

در ساخت سنتی از آنجاییکه سازمان مشخصی وجود ندارد مسولیت های ساخت ویلا عموما به عهده کارفرما می باشد و معمار تنها مجری ساخت ویلا می باشد.

اما در ساخت حرفه ای ویلا شرکت مهندسی معمولا کادری مجرب در اختیار دارد که هر کدام بر اساس تجربه و تخصص خاص خود در هر مرحله به کار گرفته می شوند تا در نهایت آنچه که در اختیار کارفرما قرار می گیرد مورد رضایتشان باشد.

در ساخت ویلا به شکل سنتی و تجربی اصول مهندسی در زیر ساخت های ویلا به درستی انجام نمی شود و این موضوع سبب ایجاد هزینه های زیادی در تعمیرات و نگهداری در آینده خواهد شد.

که هزینه ها را نیز قاعدتا کارفرما باید پرداخت کند. نکته قابل ذکر در اینجا اینست که در ساخت اصولی و مهندسی برای کارفرمایانی که به قصد سرمایه گذاری اقدام به ساخت می کنند این ویژگی به هنگام فروش ویلا می تواند برای آنها مزیت محسوب شود زیرا افرادی که ویلا را خریداری می کنند بنایی را در اختیار می گیرند که توسط یک شرکت معتبر طراحی و اجرا شده است.

اما شرکت های مهندسی معماری با ریز بینی های خاص خود مانع از کوتاهی در این موارد می شوند زیرا ساختار و اصول ساخت ویلا در شرکت های مهندسی به این صورت است که هر بخش از ساخت را افرادی متخصص و ماهر انجام می دهند و تمامی مراحل تحت نظر مهندسین ناظر قرار دارد که با دقت بررسی می شوند.

پیمانکار مناسب برای ساخت ویلا مدرن در نوشهر

در مورد مزیت های ساخت ویلا به شکل اصولی و مهندسی با شما صحبت کردیم با توجه به موارد اشاره شده ساخت ویلا توسط شرکت های مهندسی معماری از هر نظر می تواند به نفع شما باشد چراکه در وقت و سرمایه شما در نهایت صرفه جویی خواهد شد.

در عصر حاضر با توجه به هزینه های تعمیر و نگه داری و رفت و آمد، انجام پروژه ساخت ویلای شما توسط شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان با توجه به ویژگی ها و امتیازاتی که برای کارفرمایان در ساخت ویلا قائل است می تواند به نفع شما باشد.

شرکت مهندسی معماری پرسیاه دارای کادر مجرب از طراحان، مهندسان و پیمانکاران، همه آنچه که شما برای ساخت یک ویلای حرفه ای نیاز دارید را در اختیارتان می گذارد.

این شرکت مجهز به استودیو طراحی می باشد تا طراحی خاص شما را براساس سلیقه و سبک مورد نظرتان انجام دهند و سپس وارد مرحله ساخت می شود و با ارائه گزارش های هفتگی بنا به درخواست کارفرما، شما را درجریان روند ساخت ویلا قرار می دهد.

مهندسین این شرکت با نظارت کامل و جامع خود در مراحل مختلف ساخت و به کارگیری پیمانکاران با تجربه و همچنین متریال های مناسب، پروژه ساخت ویلای شما را انجام خواهند داد.

و سپس نوبت به طراحی داخلی و محوطه سازی ویلا می رسد که بر اساس طراحی های صورت گرفته با هماهنگی کارفرما انجام می شود.

پروژه ساخت ویلا در کنار شرکت مهندسی معماری پرسیاه آرامش شما را تضمین می کند.

کمپین بزرگ رو ویلا چیست؟

کمپین رو ویلا فرصتی است اقتصادی برای شما کارفرمایان که قصد طراحی و ساخت ویلا دارید.

در این کمپین تا ۷٪ تخفیف اجرایی و تا ۵۰٪ تخفیف طراحی برای شما در نظر گرفته ایم تا شما نیز از طراحی و ساخت یک ویلای حرفه ای و مطابق با سبک و سلیقه خود لذت ببرید.

با شرکت در کمپین رو ویلا صفر تا صد  طراحی و ساخت ویلا به صورت حرفه ای و با به کارگیری اکیپ اجرایی متخصص در هر بخش انجام خواهد داد.

اقدامات تخصصی شرکت مهندسی معماری پرسیاه

۱. مشاوره و بازدید با تعیین وقت قبلی.

۲. مجهزبه استودیو معماری و ارایه فول پکیج طراحی ویلا با محاسبات سازه ای و نقشه های اجرایی.

۳. مدیریت و نظارت بر اجرای صحیح پروژه، مطابق طرح و استانداردهای اجرایی مهندسی‌.

۴. اعزام اکیپ اجرایی خوش قول و متعهد از دفتر تهران.

۵. تهیه و اجرای متریال های به روز و با کیفیت مناسب.

۶. ارایه گزارش های مالی، صورت وضعیت های شفاف و قابل استعلام.

۷. گزارش تصویری از مراحل اجرایی پروژه به صورت هفتگی.

۸. اجرا تا مرحله دکوراسیون داخلی و تجهیزمبله با حضور کارشناس interior design.

۹. عقد قرارداد به صورت مدیریت پیمان.

۱۰. و…

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *