ساخت ویلای مدرن در کلارآباد

ساخت ویلای مدرن در کلارآباد

آیا قصد دارید ویلای رویایی خود را با ویژگی‌های منحصر به فرد، امکانات رفاهی و طراحی مدرن در کلارآباد بسازید. هنگامی که در اینترنت در مورد ویلای مورد نظر خود جستجو می‌کنید، ایده‌های کلی طراحی در شمال کشور را می‌بینید که همگی زیبا، جذاب و کاربردی هستند.

ساخت ویلای مدرن در کلارآباد با ترکیبی از سبک‌های طراحی جدید و مفاهیم زیباشناسی می‌تواند به سرعت تبدیل به شاهکاری بی‌مانند برای شما شود. پس اگر قصد ساخت ویلا در این شهر زیبا را دارید، فقط کافی است صفر تا صد طراحی ویلا را به «شرکت مهندسی پرسیاه» بسپارید. در این بررسی ما به طور کامل در مورد ساخت ویلای مدرن در کلارآباد صحبت می‌کنیم.

کلارآباد کجاست؟

کلارآباد یکی از شهرهای استان مازندران در ایران است که به دلیل آب و هوا و شرایط توریستی خاصش محبوب می‌باشد. همچنین به دلیل موقعیت خوب منطقه و نزدیکی به متل قو و شهرک‌های ویلانشین مانند «شهرک امیردشت»، کلارآباد یکی از بهترین مناطق برای ساخت ویلا است.

کلارآباد در شهرستان عباس آباد در غرب استان مازندران قرار دارد که از شرق با چالوس و از غرب با سلمان شهر (متل قو) همسایه است. فاصله کلارآباد تا متل قو هشت کیلومتر است. نزدیکی به نمک آبرود و سایر شهرهای توریستی استان و همجواری با ساحل و طبیعت بکر باعث شده است تا این شهر برای سرمایه گذاری در ساخت ویلا عالی باشد.

مزایای ساخت ویلای مدرن در کلارآباد

مزایای ساخت ویلای مدرن در کلارآباد

مزایای زیادی برای ساخت ویلا در کلارآباد وجود دارند که بخش مهمی از آنها به شرایط آب و هوایی مطلوب این منطقه بر می‌گردد. اما چیزی که ویلای شما را خاص می‌کند، طراحی مدرن آن است. سبک طراحی مدرن می‌تواند فواید زیر را به شما ارائه دهد:

انعطاف پذیری در طراحی و متریال

ساخت ویلا در کلارآباد می‌تواند به شما انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به انتخاب سبک طراحی و مصالح ساختمانی ارائه دهد. شما می‌توانید یک طراحی خاصی را از تیم مهندسی بخواهید تا زیباشناسی و جذابیت ویلای خود را دوچندان کنید.

این امکان را دارید از مصالح مختلف برای تزئین ویلای خود استفاده کنید تا ویلا را به محلی برای آرامش، استراحت و لذتی ابدی برسانید. با استفاده از پنجره‌های بزرگ می‌توانید از فضای رو به دریا یا جنگل در کلارآباد لذت ببرید. هر فضای داخلی شما مانند اتاق خوب، نشیمن و غیره می‌توانند تجلی زیبایی و آرامش باشند.

استفاده حداکثری از فضا

ویلا به گونه‌ای طراحی می‌شود تا از فضا بتوان به صورت حداکثری و بدون پرتی استفاده کرد. این نوع طراحی ویلا ممکن است به دنبال تعادلی بین اندازه کلی ویلا و فضای قابل استفاده باشد. فضای زندگی هرگز نباید به فضای داخلی محدود شود اما باید به فضای بیرون و همچنین محیط اطراف گسترش یابد و قوانین منطقه بندی طبیعت، محله و شهر را نیز در نظر می‌گیرد.

طراحی خوب ویلا مدرن می‌تواند حداکثر استفاده را از فضای داخلی و خارجی ببرد. استفاده از محوطه سازی و عناصر فضای باز مانند استخر و آبنما در طراحی مدرن به ویژه در شمال کشور و کلارآباد یک ویژگی عالی محسوب می‌شود.

مزایای ساخت ویلای مدرن

دریافت حداکثر نور طبیعی

طراحی ویلا مدرن شامل پنجره‌های بزرگی است که ویلا را زینت بخشیده‌اند. با این کار، حداکثر نور طبیعی را وارد ویلای خود می‌کنید. این مهم همچنین به کاهش هزینه‌های انرژی در ماه‌های تابستان کمک می‌کند و باعث می‌شود که صاحبان ویلاها از نور طبیعی استفاده بیشتری داشته باشند.

طراحی‌های مدرن ویلا تعادلی را بین کارایی ساختاری، ارزش زیبایی شناختی و طراحی ویلا حفظ می‌کنند. ویلا‌هایی با طرح‌های مدرن با عناصر بزرگ بیرونی، عناصر مینیمال، سقف شیبدار و همچنین ترکیبی از چوب طبیعی، سنگ، عناصر شیشه‌ای در نما طراحی می‌شوند.

صفر تا صد ساخت ویلای مدرن در کلارآباد

ساخت ویلا از صفر تا صد با توجه به نیاز و سلیقه شما انجام می‌شود. اغلب ساخت ویلا شامل موارد زیر می‌شود:

بازدید و مشاوره جهت ساخت ویلا

برای داشتن ویلایی مطابق با استانداردها و همچنین سلیقه شخصی به خصوص در مناطق شمالی کشور مانند کلارآباد بهتر است از افراد مجرب در این زمینه کمک بگیرید زیرا قوانین ساخت ویلا بسته به کشور و منطقه می‌تواند متفاوت باشد. توصیه‌های معقول افرادی که اطلاعات به روز و صحیحی از قوانین ساختمان سازی در مناطق مختلف قبل از ساخت ویلا دارند.

علاوه بر جلوگیری از اتفاقات احتمالی برای شما در زمینه قوانین ساخت ویلا، خدمات حقوقی و قراردادی ساختمان می‌تواند به شما در حل مشکل کمک کند. مشاور با دانش و تخصص خاص خود ذهن شما را شناسایی می‌کند و در طراحی و ساخت ویلا به شما مشاوره می‌دهد تا تمامی مراحل ساخت و ساز طبق اصول معماری و مهندسی انجام شوند.

ساخت ویلای مدرن در کلارآباد

طراحی ویلا قبل از اجرا

یکی از مهمترین مراحل ساخت ویلا، پیش طراحی است. یک طرح خوب باید کامل باشد و تمام جزئیات و زوایای مختلف معماری در نظر گرفته و تحلیل شوند. یک طراحی خوب بر اساس اصول مهندسی و معماری قبل از ساخت ویلا تمامی مشکلات را بررسی کرده و با اعمال سلیقه و سبک دلخواه کارفرما تمامی مشکلات احتمالی را پیش بینی و برطرف می‌کند.

در طراحی پلان ویلا تمامی موارد اعم از نقشه‌های مورد نیاز جهت اخذ پروانه ساختمانی، سلیقه کارفرما، میزان بودجه، نمای ویلا و بسیاری موارد دیگر باید بررسی شوند. دیدن نمونه کارها واقعی پروژه‌های مشابه در این مرحله می‌تواند به شما در تصمیم گیری بهتر کمک کند زیرا طراحان واجد شرایط معمولاً نمونه کارهای موفقی دارند.

تایید نقشه‌ها و اخذ مجوز

جهت اخذ پروانه ساخت ویلا یکی از مراحل تایید نقشه ویلای مورد نظر است. یکی از نکات مهم پلان ویلا استفاده از زمین مفید برای ساخت و ساز است. در این مرحله طراح نقشه فیزیکی ویلا را طراحی می‌کند، سپس نقشه‌ها با قوانین شهرداری، ایمنی و آتش نشانی مطابقت می‌دهد و در مرحله بعد زیر نظر مهندس سازه، طراحی بر اساس اصول زیبایی شناسی و سلیقه مشتری انجام می‌شود.

سپس نقشه‌ها باید توسط دفتر خدمات الکترونیک تایید شوند تا مجوز لازم برای ساخت ویلا صادر شود. تمامی این مراحل را به راحتی می‌توانید با سپردن آنها به افرادی که دانش و تجربه کافی در این زمینه دارند انجام دهید.

انتخاب مواد و مصالح ساختمانی

انتخاب مصالح مناسب برای ساخت ویلا مدرن در کلارآباد نیاز به دقت و حساسیت زیادی دارد زیرا انتخاب نامناسب می‌تواند هزینه‌های زیادی را برای کارفرما به همراه داشته باشد. امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و تولید مواد مختلف با تنوع زیاد و کیفیت و کارایی متفاوت، مطالعه دقیق برای انتخاب متریال مورد نیاز برای کارهای تخصصی مورد توجه است.

معمولا تیمی از معماران واجد شرایط می‌توانند به شما در انتخاب مصالح مورد نیاز برای ساخت ویلا کمک کنند، همچنین انتخاب مصالح مناسب می‌تواند از هزینه‌های اضافی در آینده جلوگیری کند. در انتخاب مصالح برای ساخت ویلاها به ویژه در مناطق شمالی مانند کلارآباد باید به اقلیم خاص منطقه توجه کرد و از مصالح مرغوب و موثر در شرایط مختلف اقلیمی استفاده کرد. ویلا به دلیل اینکه محیطی برای گذراندن لحظات خوش زندگی است، باید به شکلی زیبا و آرامش بخش طراحی و ساخته شود.

 ویلای مدرن در کلارآباد

شروع مراحل اجرایی ساخت ویلا مدرن در کلارآباد

پس از تصمیم گیری و انتخاب طرح مورد نظر، نوبت شماست که ویلای رویاهای خود را بسازید! ساخت ویلا با سایر ساختمان‌ها بسیار متفاوت است که ویلا به دلیل ماهیت و استفاده از آن با عناصر طبیعی آمیخته شده و حس شادابی و نشاط را در کاربران ایجاد می‌کند.

در ساخت ویلای حرفه ای تمامی مراحل ساخت باید بر اساس استانداردها و اصول مهندسی انجام شود تا نتیجه نهایی کار یک ساختمان با کیفیت و زیبا باشد. در ساخت ویلا از مرحله آماده سازی زمین و خاکبرداری تا پی ریزی که اساس ساخت ویلا است، باید با دقت و حساسیت زیادی انجام شود تا بتن ریزی و سازه ساختمان تحت نظارت کامل مهندسین مجرب و متخصص به درستی به اجرا در آید.

بتن ریزی اصولی دارد که در صورت عدم رعایت اصولی ساختمان ما از استحکام کافی برخوردار نخواهد بود و در مقابل خطرات بلایای طبیعی مقاومت لازم را نخواهد داشت. حضور مهندسین متخصص در مرحله تقویت و اجرای اسکلت برای انتخاب، کنترل و اجرای مصالح مورد استفاده با دقت و کیفیت مناسب بسیار ضروری است.

در مرحله نازک کاری سلیقه، دقت و ظرافت تعیین کننده کیفیت و زیبایی ویلای شماست. نمای بیرونی ویلا، محوطه سازی، روف گاردن، تراس گاردن، استخر و سایر امکانات ویلا باید توسط تیمی قوی و متخصص به طور کامل نظارت و اجرا شوند.

مراحل ساخت ویلا مدرن در کلارآباد به شرح زیر هستند:

 • مراحل عمرانی (نقشه برداری، بوته کنی، پیکه کوبی، گچ ریزی و گودبرداری اجرای فونداسیون، بتن ریزی اسکلت، ساخت دیوارها و سقف‌ها)
 • تاسیسات پروژه (تاسیسات مکانیکی شامل لوله کشی، گرمایش از کف و تاسیسات مربوط به استخر و سونا و جکوزی، تاسیسات الکتریکی نیز به طراحی و اجرای کلیه سیستم‌های مربوط به جریان الکتریکی اعم کلید و پریز، دوربین مداربسته، دزدگیر، سیستم‌های صوتی هوشمند و دیگر امکانات الکترونیکی)
 • معماری (سیمان کاری، سفید کاری، کناف یا رابیتس برای سقف، کاشی کاری، سرامیک کف، سنگ کاری، چارچوب‌های در و پنجره و کلیه کارهای مربوط به پوشش دیوار، سقف و کف)
 • دکوراسیون داخلی (زیبا سازی و رنگ و لعاب فضای داخلی ویلا، انتخاب رنگ مناسب برای دیوارها، کابینت آشپزخانه، کفپوش، پیشخوان آشپزخانه)
 • تجهیز مبله (لوستر، فرش، مبلمان، پرده، سرویس خواب، میز و صندلی برای محوطه بیرونی یا تراس، تجهیزات مربوط به استخر و غیره)

ویژگی‌های ساخت ویلا مدرن در کلارآباد

ویژگی‌های ساخت ویلا مدرن در کلارآباد

امروزه برای اکثر ویلا‌های خانوادگی یا ویلاهایی که مالک آن قصد فروش یا اجاره‌اش را دارد، امکانات رفاهی و سایر جنبه‌های تکنولوژیکی متفاوتی وجود دارند که به مدرن‌تر کردن ساخت ویلا کمک می‌کنند. در ادامه به مشخصات ساخت ویلای مدرن می‌پردازیم:

پلان طبقه باز

اگر تا به حال وارد یک ویلا قدیمی شده باشید، متوجه خواهید شد که بسیاری از اتاق‌ها با دیوارها و درهایی با اشکال و اندازه‌های مختلف از هم جدا شده‌اند. این اغلب یکی از اولین چیزهایی است که خریداران هنگام ساخت ویلا جدید خود آن را تغییر می‌دهند زیرا ایده فضای نشیمن دارای یک پلان طبقه باز است که اجازه می‌دهد تا احساس خوشامدگویی و آرامش بیشتری را در سراسر ویلا ایجاد کنید.

فضای آشپزخانه مدرن

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین اتاق‌های ویلا است، اغلب منطقه‌ای خواهد بود که همه هر روز در آن جمع می‌شوند و در عین خوردن غذا با هم صحبت می‌کنند. بسیاری از صاحبان ویلا‌ها اکنون به دنبال به روز رسانی‌هایی هستند که آشپزخانه را زیباتر و جذاب‌تر و همچنین کارآمدتر می‌کنند. این می‌تواند شامل لوازم خانگی درجه یک و سایر امکانات فضای ذخیره سازی و فضایی باشد که برای انتخاب وجود دارند.

پروژه ساخت ویلای مدرن در کلارآباد را به تیم تخصصی شرکت مهندسی پرسیاه بسپارید

جنبه‌های تکنولوژیکی

البته، ما نمی‌توانیم در مورد ویلا مدرن بدون ذکر فناوری در جایی در لیست صحبت کنیم. اما فناوری این روزها بر بسیاری از جنبه‌های ویلاسازی تأثیر گذاشته است و می‌توان آن را به روش‌های مختلفی مشاهده کرد. از قفل‌های هوشمند گرفته تا سیستم‌های کنترل گرمایش و نورپردازی داخل ویلا، به هیچ وجه در ویلای مدرن نمی‌توان از داشتن نوعی فناوری که بر فضا تأثیر می‌گذارد چشم پوشی کرد.

برخی از امکانات فوق العاده در ساخت ویلا مدرن در کلارآباد عبارتند از:

 • تفریحات آبی نظیر استخر، سونا، جکوزی و غیره
 • محوطه سازی و فضای سبز
 • تامین پارکینگ
 • تفکیک فضاهای خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی
 • تعداد اتاق‌های مناسب مثل اتاق مهمان، اتاق کار، اتاق کودک و غیره
 • کتابخانه
 • باشگاه و فضای مناسب ورزشی
 • آشپزخانه و مطبخ
 • تراس گاردن و روف گاردن
 • تی وی روم یا سینما روم
 • فضایی برای نشیمن، اسپرت و رسمی
 • فضای بازی کودکان
 • هوشمند سازی
 • نورپردازی مناسب و مطلوبِ هر فضا
 • سیستم سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع

پروژه ساخت ویلای مدرن در کلارآباد را به تیم تخصصی شرکت مهندسی پرسیاه بسپارید

انتخاب شرکت مهندسی و پیمانکاری و معماران مجرب برای پیشبرد پروژه یکی از مراحل مهم در پیمانکاری ساخت ویلا است. بدون شک بهره مندی از خدمات و تجربیات یک تیم حرفه‌ای و مجرب منجر به نتایج عالی و مورد انتظار کارفرما خواهد شد.

«شرکت مهندسی معماری طرح پردازان پرسیاه» با سال‌ها تجربه در زمینه پیمانکاری و مشارکت در ساخت ویلا تنها شرکتی است که با ارائه ضمانتنامه اجرایی همه متریال مصرفی در پروژه شما را به مدت یکسال گارانتی می‌کند. ساخت ویلا، بازسازی ویلا، دکوراسیون داخلی و تجهیز مبله پروژه‌های لوکس از خدمات منحصر به فرد شرکت پرسیاه هستند.

شرکت مهندسی معماری پرسیاه در راستای اهداف سازمانی خود و برای رفاه حال کارفرمایان عزیز، اقدام به راه اندازی کمپین‌های هیجان انگیز کرده است. در این کمپین‌ها شما می‌توانید از 7 درصد تخفیف در اجرا و تا 50 درصد تخفیف طراحی در پروژه‌های خود بهره مند شوید. در نهایت، شرکت مهندسی پرسیاه با ارائه صفر تا 100 طراحی و ساخت ویلا در کلارآباد می‌تواند پروژه مورد نظر شما را به صورت کاملاً حرفه‌ای و با قیمت مناسب به سر منزل مقصود برساند.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.