8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

پروژه طراحی داخلی سرکار خانم قاسمی

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی داخلی  > پروژه طراحی داخلی سرکار خانم قاسمی

پروژه طراحی داخلی سرکار خانم قاسمی

خانه ی آبی

نام کارفرما: سرکار خانم قاسمی

محل پروژه: استان مازندران/ شهرستان رویان

متراژ پروژه: 90 متر مربع

تعداد طبقات: یک طبقه

کاربری پروژه: مسکونی

سبک معماری: سبک مدرن

رنگ های شاخص: سفید، سبزآبی، بژ، خاکستری

تاریخ شروع طراحی: دی ماه 1397 خورشیدی

مدت زمان طراحی: پنچ روز

 

ویژگی های برجسته طراحی: رنگ سبز آبی، رنگی بود که کارفرما از اما خواست تا به عنوان رنگ شاخص از آن در طراحی استفاده کنیم. در نتیجه رنگ اصلی ما سبز آبی بود و در کنارش رنگ های خاکستری و بژ را به کار بردیم.

در سالن اصلی، دو بخش اصلی داریم، فضای تی وی و غذاخوری. برای قسمت تی وی یک مبل ال قرار دادیم. در همین قسمت فضای دنجی درکنار شومینه در نظر گرفتیم که برای راحتی بیشتر نیمکتی سفید همراه با کوسن و خز طراحی کردیم تا محیطی گرم و دلنشین برای فصل های سرد باشد. برای گرم تر شدن فضا از چوب در طراحی دیوار تی وی استفاده کردیم تا کمی از سردی که رنگ های دیگر ایجاد کردن بکاهیم. تابلو های به کار رفت در دیوار این قسمت متناسب با رنگ های موجود در مبلمان می باشد بنابراین هارمونی بهتری در فضا ایجاد کردیم. چون تعداد پنجره کم بود برای تامین نور سعی کردیم تا حد امکان از پرده های حریر سفید استفاده کنیم. در قسمت غذا خوری صندلی های میز نهار خوری را با مبل ست کردیم. سه چراغ آویزی هم بالای میز برای تامین نور بیشتر استفاده کردیم. رنگ کاغذ دیواری این قسمت را بژ در نظر گرفتیم تا کمی این فضا گرم تر شود.

تراس کوچکی بود که خیلی دستمان برای طراحی آن قسمت باز نبود. در نتیجه برای دیوارش ترموود استفاده کردیم و دو درختچه در ابتدا و انتهای تراس کار کردیم. در اخر یک تابلوی چوبی سفید با متن انرژی مثبت بر روی دیوار تراس جایگذاری کردیم.

drmohajeri

info@parsiyah.com