8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

طراحی حرفه ای نمای کلاسیک ویلا

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > طراحی حرفه ای نمای کلاسیک ویلا

طراحی حرفه ای نمای کلاسیک ویلا

نمای کلاسیک معمولا به نمایی گفته می شود که سازه های به کار رفته در نما از سنگ باشد. امروزه به نمای کلاسیک نمای رومی هم گفته می شود. این نما طرفدارهای زیادی را در ایران دارد زیرا بسیاری از افراد علاقه مند به طراحی ویلا به سبک کلاسیک هستند که زیبایی خاصی را به ویلای خود ببخشند.

طراحی حرفه ای نمای کلاسیک ویلا

سبک کلاسیک در ویلا از شکوه و عظمت خاصی برخوردار است که به دلیل ویژگی هایی که دارد از گذشته تا کنون از طرفداران بیشماری برخوردار است. نام دیگر طرح  کلاسیک همانطور که گفته شد، نمای رومی است. این سبک در زمان دوره رنسانس در رم پدید آمد. از ویژگی های این نما می شود به ستون های بلند، طاق های زیبا و مجلل و مجسمه های تقریبا بزرگ و به کار رفتن سنگ در نما اشاره کرد.

نمای کلاسیک برای ویلا بسیار زیبا و باشکوه است. استفاده از دیوارهای بلند و ستون های بلند و سقف بلند همگی جلال و عظمت ویلا را دو چندان می کند. همچنین استفاده از رنگ هایی همچون سفید، کرم، طلایی و یا طوسی زیبایی خاصی به ویلا یا ساختمان می بخشد. همچنین  استفاده از پله های خاص که با این سبک هماهنگی داشته باشد، در بخش ورودی ویلا، زیبایی این نما را بیشتر می کند. در این سبک نور نقش مهمی دارد. استفاده از نور و چراغ هایی در بالای ستون در شب زیبایی خاصی دارد و کمک به دیده شدن نمای ویلای شما می کند.

طرح کلاسیک برای ویلا یک طرح شیک و خاص برای افراد خاص است که زیبایی بسیار زیادی دارد. متریال استفاده شده در این ویلا  باعث زیبایی طرح می شود. استفاده از پنجره های نسبتا بزرگ و درب ورودی بزرگ و اختصاص دادن فضای مناسب به محیط بیرونی ویلا، همچنین به کار بردن بالکن مناسب به زیبایی این طرح کمک می کند. استفاده از این نما در طراحی ویلا باعث زیباتر شدن ویلا و دیده شدن بیشتر ویلا می شود و باعث افزایش ارزش مادی ساختمان شما می شود. بنابراین از افراد ماهر و متخصص مشاوره بگیرید شما می توانید مشاوره خود را از مشاوران و کارشناسان پر سیاه بگیرد این گروه شامل افراد مجرب و ماهر است و به شما بهترین مشاوره را می دهد.

drmohajeri

info@parsiyah.com