8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

بازسازی ارزان قیمت محیط ها به بهترین شکل

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی محوطه سازی  > بازسازی ارزان قیمت محیط ها به بهترین شکل

بازسازی ارزان قیمت محیط ها به بهترین شکل

بازسازی ارزان منازلی که چند سال از عمرشان گذشته می تواند دوباره زیبایی و کارایی و شادابی را به فضایتان برگرداند و در روحیه شما نیز تاثیر مثبتی بگذارد. برخی افراد با تصور گران بودن بازسازی از این موضوع صرف نظر می کنند. تیم حرفه ای و متخصص ما کمک می کنند با ارزان ترین هزینه منزل، محل کار و ویلا و یا هر فضایی را بازسازی نمایید برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید به سایت parsiyah مراجعه نمایید.

بازسازی ارزان قیمت

 گاهی اشیا و دکور و فضای محیطی که با آن بیشترین ارتباط را دارید خسته کننده و تکراری می شود و یا قابلیت های خود را از دست می دهد شاید با تغییراتی که در دکور منزل بدهید کمی بتوانید به تغییر این حالت کمک کنید اما بازسازی می تواند این تغییرات را دو چندان کرده و زیبایی محیط را دو چندان کند. بازسازی، تغییر طراحی داخلی و رفع ایراداتی است که در گذر زمان برای ساختمان و فضایمان ایجاد شده، می باشد. تغییرات می تواند به شکلی کاربردی به ایجاد فضایی جدید بینجامد و روح تازه ای به محیط مورد نظر بدهد.

در طراحی و بازسازی ارزان قیمت زیر ساخت ها گچبری ها و رنگ ها و تغییر کفپوشها هم اقتصادی است و هم به بهترین نحو موجب تغییر فضا می شود مثلا برای تغییر در دکور می توانید به  جای صندلی از نیمکت استفاده نمایید و یا از شلف های خاص و فانتزی استفاده نمایید ویترین ها را تزیین کنید و… اولین مرحله ی بازسازی برنامه ریزی برای طرح مورد نظری است که می خواهید پیاده سازی نمایید به عنوان مثال از رنگ دیوار ها شروع کنید و حتی تا در صورت امکان پنجره ای جدید تعبیه کنید. سقف و دیزاین آن نیز جلوه ای جدید به فضا خواهد داد آیینه ها و سایر تزئیناتی که روی دیوار نصب می شوند؛ محل قرارگیری دکوری ها و لوازم جانبی خانه همه در تغییر و بازسازی فضا نقش دارد. گچبری های آماده و یا مدرن نیز می تواند تغییر به سزایی در فضاسازی خانه داشته باشد، بازسازی خانه می تواند تغییر شگرفی در روحیه و روال زندگی تان بگذارد و شما با هر هزینه ای می توانید به بازسازی منزل تان اقدام نمایید.

drmohajeri

info@parsiyah.com