8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

پروژه طراحی ویلای آقای یاوری

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > پروژه طراحی ویلای آقای یاوری

پروژه طراحی ویلای آقای یاوری

ویلا به سبک کلاسیک

نام کارفرما: جناب آقای یاوری

محل پروژه: استان مازندران/ شهرستان نوشهر/ منطقه مزگاه

متراژ پروژه: 478 متر مربع

تعداد طبقات: دو طبقه

کاربری پروژه: مسکونی

سبک معماری: کلاسیک

رنگ های شاخص: رنگ کرم، سرمه ایی و طلایی

تاریخ شروع طراحی: اسفند ماه 1397 خورشیدی

مدت زمان طراحی: سی روز

ویژگی های  برجسته طراحی: کارفرمای این پروژه در خواست دو ویلای کلاسیک قرینه هم را داشت. بنابراین الویت های ما، تاکید بر جلال و شکوه هر چه تمام تر ویلا و در عین حال، با توجه به محدودیت زمین نهایت استفاده از فضارا نیز ببریم. یک حیاط دنج برای جلوی ویلا در نظر گرفتیم تا در شأن این  ویلای پر ابهت باشد. حیاط ویلا شامل آبنما، باربیکیو سنگی و دیوارها که دارای ابزار های سنگی و سرستون های مجلل هستند، می باشد. در قسمت ورودی ویلا چهار ستون بلند با سرستون و پاستون های سنگی کار کردیم تا عظمت ویلا را دوچندان کنیم.

در طراحی داخلی این ویلا از ابزار های سنگی، مانند دانه تسبیحی و دندان موشی، سرستون ها و پاستون ها، قرنیز های کف و سقف، طاق و هشتی، گچ بری های سنتی، پنجره های منحنی، ورق های طلا، پرده های مخمل وکاغذ دیواری استفاده کردیم.

بخش های داخلی ویلا را به این صورت طراحی کردیم که در طبقه زیر همکف، استخری لوکس با دیوارهای سنگی، به همراه بخش های خدماتی مربوط به استخر راجاگذاری کردیم. طبقه همکف نیز شامل فضاهای عمومی می شود از جمله؛ نشیمن، آشپزخانه، نهار خوری و … و در طبقه اول هم اتاق های خواب قرار دارند که هر اتاق به تراس راه دارد که ویوی بی نظیر جنگل و دریارا شامل میشود.

در طبقه دوم یا همان شاه نشین، نشیمنی تعبیه کرده ایم که توسط روف گاردن احاطه شده است. سعی کردیم این طبقه تمام امکانات رفاهی را داشته باشد.  امیدواریم از طراحی کلاسیک این ویلا خوشتان آمده باشد.

drmohajeri

info@parsiyah.com