8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

پروژه طراحی ویلای آقای بهروش

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > پروژه طراحی ویلای آقای بهروش

پروژه طراحی ویلای آقای بهروش

ویلا به سبک مدرن

نام کارفرما: جناب آقای بهروش

محل پروژه: استان مازندران/ شهرستان نوشهر/ منطقه مزگاه

متراژ پروژه: 1326 متر مربع

تعداد طبقات: دو طبقه

کاربری پروژه: مسکونی

سبک معماری: مدرن

رنگ های شاخص: سفید، مشکی، خاکستری و چوب

تاریخ شروع طراحی: اسفند ماه 1397 خورشیدی

مدت زمان طراحی: سی روز

ویژگی های  برجسته طراحی: کارفرما، درخواست طراحی و ساخت ویلایی دریک زمینی را داشت که دارای ویوی بی نظیر جنگل و از سمت دیگر دید عالی دریا را داشت. بنابراین ما در آتلیه تصمیم گرفتیم بر اساس اقلیم منطقه، ساختمان را شرقی- غربی طراحی کنیم تا علاوه بر استفاده از مناظر طبیعی عالی، بتوانیم کوران هوا از شمال و جنوب را نیز داشته باشیم.

در محوطه ویلا سعی کردیم تمام امکانات را فراهم کنیم، مانند زمین بازی چند منظوره و استخر بزرگی در جلوی ویلا که چشم انداز را تکیمل میکند. بنابر خواسته کارفرما  باغ میوه ای در جلوی محوطه در نظر گرفتیم تا درختان مورد علاقه خود را بتوانند درآنجا بکارند. یکی از بخش های جذاب این ویلا، نشیمن روبازی هست که دورتا دورش با جوی آب احاطه شده که در نهایت به پالاداریوم زیبایی ختم کردیم.

مشخصات ساختمان:

در این خانه تمایز واضحی بین بخش های عمومی و خصوصی ایجاد کردیم. بخش های عمومی در طبقه همکف نظیر نشیمن، آشپزخانه، اتاق مهمان و یک استخر سرپوشیده، و در طبقه اول بخش های خصوصی شامل، اتاق های خواب با چشم اندازی به آسمان و جنگل قرار دارند و در نهایت در طبقه دوم روف گاردن، مناطق خدماتی و سرگرمی طراحی و شده اند. نما پاسخی برای برنامه ها و ایده های زندگی در این خانه است که با ترکیب چوب و بتن و فلز و شیشه اجرا شده و نمایی به دور از شلوغی و هرج و مرج به وجود آورده است. در داخل، مبلمان، اکسسوری ها هارمونی خوبی را در تمام فضاها به نمایش گذاشته اند. در نهایت طراحی این خانه به گونه ای انجام گرفته که پاسخی به نیازهای کارفرما و حتی جامعه است.

drmohajeri

[email protected]