8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

آشنایی با ویلاهای لوکس در شمال کشور

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > آشنایی با ویلاهای لوکس در شمال کشور

آشنایی با ویلاهای لوکس در شمال کشور

داشتن یک ویلای لوکس در شمال، آرزوی هر کسی است. ویلایی که در عین زیبایی و لوکس بودن بتواند حس آرامشی را که می خواهیم به ما منتقل نماید. همه ی ما احتیاج داریم تا برای روزهایی که از کار و روزمرگی های اطراف مان خسته شدیم، جایی را داشته باشیم تا به آن جا پناه برده و چند روزی را به خود مشغول باشیم. در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی های ویلای لوکس در شمال و بهترین شهرهای منطقه شمالی کشور به منظور احداث ویلا  آشنا نماییم.

ویلای لوکس در شمال چه ویژگی هایی دارد؟

ویلاهای شمال با توجه به موقعیت مکانی و آب و هوای منحصر به فرد، شهره عام و خاص می باشند و هرکسی آرزوی داشتن یک ویلای لوکس در شمال کشور را دارد. حال اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید، بهتر است به ویژگی های یک ویلای خوب و لوکس اشراف داشته باشید. اولین قدم در انتخاب یک ویلای با کیفیت، ملاحظه روند ساخت و مجوزهای مربوطه ویلا می باشد. پس از بررسی کامل این موارد باید به موقعیت مکانی ویلا در منطقه از لحاظ آرامش بخش بودن محل زندگی توجه ویژه ای داشت. ویلای خوب و مناسب باید در بهترین موقعیت جغرافیایی و بافت منطقه احداث شود تا تمام نیازهای انسان را برطرف نماید. از دیگر ویژگی های ویلای لوکس در شمال کشور، توجه به نکات سازه ای و معماری ویلا می باشد که باید براساس ضوابط معماری و شهرسازی احداث شوند. از جمله این ویژگی ها می توان به نحوه قرارگیری فضاها، تهویه مناسب، نورگیری ویلا، دسترسی مناسب فضاها، اندازه در و پنجره ها و … اشاره کرد. همچنین توجه به طراحی و دیزاین داخلی ویلا نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که در لوکس و شیک شدن ویلا بسیار تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین در انتخاب و خرید ویلا لوکس در شمال باید تمام امکانات و مزایای یک ویلا خوب را در نظر داشته باشید تا فضایی آرامش بخش و راحت را برای داشتن یک ویلای با کیفیت برای خود و خانوادتان به ارمغان بیاورید.

بهترین شهرها برای خرید ویلاهای لوکس در شمال

هرکدام از ما دوست داریم در بهترین جای ایران یک ویلای لوکس و لاکچری داشته باشیم تا هر وقت که دلمان خواست بار سفر را ببندیم و به آنجا برویم و فارغ از دغدغه های روزمره چند روزی را در آنجا به استراحت بپردازیم. عوامل بسیاری در انتخاب ویلا و به خصوص ویلای لوکس در شمال کشور تاثیرگذار می باشد که بسیاری از آنها را در بخش قبلی بیان کردیم. حال یکی دیگر از نکات مهم در خرید ویلای لوکس و شیک، توجه به این نکته می باشد که چه شهری را برای خرید یک ویلای لوکس انتخاب نماییم! در این بین شهرهای شمالی استان مازندران که در نوار ساحلی واقع شده اند، یکی از پرطرفدارترین شهرهای شمال کشور می باشند که حد فاصل آمل و نور، متل قو، نوشهر و نمک آبرود از جمله مکان هایی هستند که برای خرید یک ویلای لوکس شمالی مناسب می باشند.

حال اگر می خواهید یک ویلای لوکس در شمال کشور برای خود خریداری کنید، پیشنهاد می کنیم تا تمام زوایای یک ویلای خوب و باکیفیت را در نظر بگیرید و اگر تخصصی در این امر ندارید، حتما با افراد متخصص و با تجربه در زمینه ساخت و ساز مشورت نمایید.

drmohajeri

[email protected]