8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

دکوراسیون و طراحی سالن زیبایی کلاسیک

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > دکوراسیون و طراحی سالن زیبایی کلاسیک

دکوراسیون و طراحی سالن زیبایی کلاسیک

طراحی سالن زیبایی کلاسیک در مقایسه با سبک لوکس و مدرن تفاوت های چشمگیری را به دنبال دارد. دیزاینرها و طراحان سالن زیبایی کلاسیک با بکارگیری علم و فناوری به روز از بهترین متریال ها برای دکوراسیون سالن زیبایی استفاده می کنند. امروزه بسیاری از افراد این سبک را ترجیح می دهند و دوست دارند که در محل کارشان اجرا شود.

طراحی سالن زیبایی کلاسیک

سالن زیبایی یکی از محیط هایی است که خانم ها اوقات زیادی را در این محیط می گذرانند. صاحبان سالن زیبایی برای جذب مشتریان بیشتر به سوی خود بایستی به دکوراسیون و طراحی محیط کار خود اهمیت بسیاری بدهند و تمام سعی خود را در طراحی سالن زیبایی جذاب و بی نظیر به کار ببرند. برای طراحی سالن زیبایی ابتدا بایست نوع و سبکی که می خواهید اجرا کنید را مشخص کنید. همچنین توجه داشته باشید اجرای دو سبک در یک محیط به هیچ وجه تایید شده نمی باشد و هر چقدر تلاش کنید در اجرای دو سبک موفق نخواهید شد. طراحی سالن زیبایی کلاسیک یکی از سبک هایی است که در سال های اخیر بسیار مدنظر واقع شده است.

توجه داشته باشید که طراحی سالن زیبایی کلاسیک با سبک لوکس تفاوت های چشمگیری را به دنبال دارد. برای مثال طراحان در اجرای سقف و دیوارهای سالن زیبایی کلاسیک از کناف و پوشش چوبی استفاده می کنند در حالی که در طراحی سالن زیبایی لوکس بجای پوشش چوبی از کاغذهای دیواری مدرن استفاده می شود. طراحی و دکوراسیون داخلی سالن زیبایی در هنگام راه اندازی این کسب و کار و نیز در مواقعی که طراحی محیط کار برای افراد تکراری و کسل کننده شده اجرا می گردد. در طراحی سالن زیبایی کلاسیک بایست از افراد مجرب و دیزاینر هایی که با بکارگیری از علم و فناوری به روز شیک ترین و جذاب ترین دکوراسیون را اجرا می کنند کمک گرفت تا در آخر نتیجه بسیار جالب و زیبایی را مشاهده نمایید. همچنین افراد می توانند با مشاهده پروژه های مختلفی در خصوص طراحی سالن زیبایی در سبک کلاسیک بهترین و مدنظر ترین دکوراسیون را انتخاب و در محیط کار خود اجرا کنند.

نحوه چیدمان و نورپردازی سالن زیبایی کلاسیک

نحوه چیدمان در طراحی و دکوراسیون سالن زیبایی کلاسیک از جمله مواردی است که حائز اهمیت می باشد و نقش مهمی در داشتن یک دکوراسیون شیک ایفا می کند. اولین کار در چیدمان انتخاب مناسب لوازم از جمله مبلمان, صندلی, آینه و میز آرایش می باشد که با توجه به فضای محیط کار و سبک طراحی بایستی بهترین انتخاب را انجام داد و پس از آن نوبت به چیدمان و قرار دادن اشیاء در جای مناسب با توجه به ظرفیت فضا و رنگ بندی فضای انتخاب شده می رسد که دیزاینرها با حساسیت کامل این کار را انجام می دهند. در نظر داشته باشید برای جذب رضایت کامل مشتری بایستی با نورپردازی بی نظیر و جذاب علاوه بر این که محیط کار را جذاب تر جلوه می دهید سبب نشان دادن تصویر افراد با رنگ و لعاب دلخواه در آینه سالن آرایش و زیبایی خواهید شد.

برای این امر پیشنهاد می کنیم از ترکیب دو رنگ زرد و سفید استفاده کنید چرا که این دو رنگ سبب شفاف نشان دادن پوست صورت می شود. طراحان برای جذابیت‌ بیشتر از لامپ های حبابی در کناره های آینه ها استفاده می کنند که این موضوع سبب نورپردازی مناسب در محیط کار و زیبایی بیشتر طراحی سالن خواهد شد.

drmohajeri

info@parsiyah.com