8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

نکات مهم در طراحی داخلی سالن زیبایی

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی سالن زیبایی  > نکات مهم در طراحی داخلی سالن زیبایی

نکات مهم در طراحی داخلی سالن زیبایی

طراحی داخلی سالن زیبایی، یک طراحی اختصاصی و نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. گروه طراحی داخلی پرسیاه با دارا بودن یک تیم تخصصی و با تجربه، آماده همکاری با شما و طراحی داخلی سالن های زیبایی شما عزیزان می باشد. به همین منظور شما در این مقاله می توانید با طراحی داخلی سالن های زیبایی و نکات مهم آن آشنا شوید.

طراحی داخلی سالن زیبایی

یکی از مکان هایی که متاسفانه زیاد به طراحی داخلی آن توجه نمی شود، سالن زیبایی و آرایشگاه می باشد. به نظر برخی افراد دکوراسیون داخلی زیبا برای سالن زیبایی نمی تواند مفید باشد؛ چرا که مشتریان سالن های زیبایی به این موضوع اهمیت نمی دهند. اما باید این فکر اشتباه را از ذهن پاک کنید. سالن های آرایش مکان هایی هستند که بسیاری از افراد حداقل ماهی یک بار به آن جا مراجعه کرده و ساعاتی را در آن سپری می کنند. اکثر افراد دوست دارند، ساعاتی که باید در سالن های آرایش بگذرانند، لحظاتی آرام و دلچسب باشد. داشتن یک دکوراسیون داخلی زیبا برای سالن های آرایش می تواند این حس مثبت و حس آرامش را به شما منتقل کند. از این رو اگر شما هم صاحب یک سالن آرایش هستید، به شما پیشنهاد می کنیم از طراحی داخلی آرایشگاه برای محل کار خود کمک بگیرید. یک طراحی خوب می تواند فضای بهینه ای را به شما بدهد و علاوه بر آن به جذابیت و زیبایی محل کارتان نیز بیفزاید. پیش از هر چیز باید نوع سبک طراحی تان را انتخاب کنید. ما به شما طراحی مدرن را پیشنهاد می کنیم. این سبک از طراحی حس تمیز بودن و منظم بودن را به محیط می دهد؛ چیزی که معمولا مشتری ها دنبال آن هستند. آن ها از فضاهای زیبا، لاکچری و منظم لذت می برند.

المان های مهم در طراحی دکوراسیون سالن زیبایی

المان های بسیاری هستند که می توانید در طراحی داخلی سالن زیبایی از آنها کمک بگیرید. برای مثال یک مبلمان مناسب با محیط کارتان می تواند تاثیر بسیار زیادی در طراحی داخلی سالن زیبایی و نمای آن بدهد. استفاده از صندلی های مخصوص پدیکور و میزهای مانیکور می تواند زیبایی دوچندانی را به محیط ببخشند. پیشنهاد می کنیم از رنگ های روشن و خنثی برای صندلی ها و طراحی داخلی سالن زیبایی استفاده کنید. استفاده از رنگ های سفید، مشکی و خاکستری می توانند طراحی شما را به یک طراحی مدرن تبدیل کنند. معمولا بیشتر مشتریان از طراحی مدرن لذت می برند. دیگر المانی که در یک سالن زیبایی یافت می شود و می تواند در طراحی داخلی به شما کمک کند، آینه ها هستند.

از این رو به شما توصیه می کنیم از آینه های بزرگ و حتی قدی استفاده کنید. همچنین می توانید در کنار آینه ها از قفسه هایی استفاده کنید که دسترسی شما را به لوازم آرایش آسان می کند. یکی از انواع آینه ها که جذابیت زیادی به محیط می بخشند، آینه های آویز هستند. می توانید از این نوع آینه ها نیز استفاده کنید. دیگر موضوعی که درباره آینه ها می توانیم بگوییم، استفاده از آینه های پشت و رو است. به طوری که یک آینه بزرگ در برابر مشتری و آینه دیگری پشت سر او نصب می شود و به راحتی می تواند روال کار را مشاهده کند. یک پیشنهاد دیگر استفاده از دیواره های جداکننده برای جداسازی هر یک از میزهای آرایش می باشد. در ضمن حتما سعی کنید کف سالن با سرامیک پوشیده شده باشد. این خود یک مزیت بزرگ محسوب می شود.

drmohajeri

info@parsiyah.com