8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

چگونگی طراحی سالن زیبایی های لوکس

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی سالن زیبایی  > چگونگی طراحی سالن زیبایی های لوکس

چگونگی طراحی سالن زیبایی های لوکس

به تازگی سالن های زیبایی بسیاری در سطح شهر ها به چشم می خورد که با توجه به آن که مشتری و مخاطب این سالن ها، خانم ها می باشند، پس ظاهری شیک با طراحی عالی می تواند باعث جذب بیشتر مشتری گردد. در طراحی سالن زیبایی های لوکس باید به برخی موارد توجه ویژه شود که درباره آن ها توضیحات بیشتری ارائه خواهیم کرد.

در طراحی سالن زیبایی های لوکس به چه مواردی باید توجه کرد؟

طراحی یکی از کار های تخصصی می باشد که نباید از آن به سادگی گذر کرد. در طراحی سالن های زیبایی به موارد زیر توجه نمایید:

1_ جداسازی فضاها: معمولا فعالیت های مختلفی در سالن های زیبایی انجام می گیرد که هر یک نیازمند فضای مستقلی می باشند، که طراح بدین منظور می تواند از پارتیشن ها و یا ساخت اتاق هایی مجزا، این فضا سازی ها را انجام دهد.

2_ نور پردازی: محل جایگذاری لامپ ها، نوع لامپ های کاربردی و استفاده ی بجا و درست از نور طبیعی می تواند فضای سالن شما را بسیار جذاب تر و زیبا نماید. علاوه بر آن آرایشگر و دیگر پرسنل سالن برای انجام کار های مشتری نیازمند نور کافی می باشند در نتیجه نور سالن باید مناسب باشد.

3_ ترکیب رنگ ها: مشتری ها معمولا چند ساعتی از روز خود را در سالن سپری می کنند به همین دلیل توصیه می کنیم تا از رنگ هایی در دیزاین و طراحی سالن استفاده نمایید که علاوه بر زیبایی، مانع از خسته شدن چشمان خود و مشتری شود. شما می توانید ترکیب رنگ هر اتاق را مجزا از دیگری در نظر گرفته و انتخاب کنید. برای مثال، استفاده از رنگ های خیلی تند مانند قرمز در برخی بخش های کوچک سالن و در ترکیب با سایر رنگ ها می تواند جلوه بخش باشد اما استفاده از این رنگ به تنهایی مناسب نیست.

4_ تهویه ی مناسب: بسیاری از موادی که در سالن های زیبایی استفاده می شود از مواد شیمیایی و بو دار می باشد به همین دلیل قرار دادن تهویه های مناسب در بخش های مختلف سالن بسیار حائز اهمیت می باشد.

برای مشاهده ی نمونه کار های طراحی سالن زیبایی های لوکس می توانید به سایت parsiyah مراجعه نمایید.

drmohajeri

[email protected]