8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

در دکوراسیون داخلی آرایشگاه به چه مواردی باید توجه کرد

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی سالن زیبایی  > در دکوراسیون داخلی آرایشگاه به چه مواردی باید توجه کرد

در دکوراسیون داخلی آرایشگاه به چه مواردی باید توجه کرد

آرایشگاه های زیادی را هر روزه در سطح شهر می بینیم اما شاید تنها برخی از آن ها برای ما جذاب باشند. دکوراسیون داخلی آرایشگاه یکی از مهم ترین عوامل جذب کننده ی مشتری است که درباره ی آن در ادامه بیشتر خواهیم گفت تا اگر چنان چه قصد راه اندازی سالن ارایشی را داشتید، با آگاهی کامل این کار را انجام دهید.

در دکوراسیون داخلی آرایشگاه به چه مواردی باید توجه نمود؟

1_ در ابتدا باید به فکر وسایل و اقلامی باشید که با ابعاد فضای شما متناسب باشد. برای مثال استفاده از مبل های طرح کلاسیک و سلطنتی برای فضاهای کوچک اصلا جالب نخواهد بود!

2_ ترکیب رنگ وسایل و دیوار ها باید با دقت انتخاب شود. اگر فضای شما کوچک می باشد، بهتر است تا از رنگ های روشن برای رنگ دیوار ها و وسایل استفاده نمایید تا فضای شما را بزرگ تر نشان دهد. محیط آرایشگاه معمولا شاد می باشد پس رنگ های شاد را در ترکیب بندی خود حتما قرار دهید.

3_ ابزار و وسایل بسیاری در آرایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام باید در جای مناسب خود قرار داشته باشند، به همین منظور ساخت قفسه و کمد در بخش های مختلف سالن امری مهم می باشد. بهتر است برای زیبایی هر چه بیشتر، از فضاهای مرده و بی استفاده برای ساخت قفسه ها کمک بگیرید تا علاوه بر زیبایی، از تمام بخش های سالن نیز استفاده نمایید.

4_ افرادی که به آرایشگاه ها مراجعه می کنند، اغلب یک تا چند ساعت از وقت خود را در آن جا سپری می کنند پس در انتخاب مبلمان و محل نشستن مشتریان حتما توجه لازم را داشته باشید. سعی کنید از مبلمان راحت برای تکمیل دکوراسیون داخلی آرایشگاه خود استفاده کنید.

5_ انتخاب محل جایگذاری لامپ ها را هوشمندانه مشخص کنید! تا علاوه بر جلوه بخشیدن به فضای سالن، نور کافی برای انجام کار شما را نیز تامین نماید.

سبک های مختلف دکوراسیون داخلی آرایشگاه

شما می توانید با توجه به ابعاد فصای در دسترس و همچنین سلیقه ی خود، از سبک مدرن یا کلاسیک برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه خود استفاده کنید. در سبک مدرن شما می توانید از مبلمان اسپرت، طراحی ها و کاغذ دیواری هایی با نقش های فانتزی و همچنین رنگ های شاد و متنوع استفاده نمایید. این در حالی است که در سبک های کلاسیک معمولا از آینه ها و مبل هایی منبت شده با رنگ هایی شکیل و در عین حال سنگین مانند شیری، قهوه ای، طلایی و … استفاده می شود. همان طور که اشاره نمودیم، برای سالن های کوچک، دکوراسیون های اسپرت و مدرن بیشتر توصیه خواهد شد. فراموش نکنید که اگر تصمیم گرفتید تا از یک سبک خاص در دکوراسیون خود استفاده کنید، همان را در تمامی بخش ها اجرا کنید، چرا که تلفیق ناموزونی از کلاسیک و مدرن در نتیجه ی کار شما اثر منفی خواهد گذاشت. سالن های آرایشی مردانه معمولا از سبک های اسپرت استفاده می کنند. تعداد خدماتی که در آرایشگاه های مردانه ارائه می شود معمولا محدود تر از خدمات مربوط به سالن بانوان می باشد، در نتیجه تعداد اتاق ها و فضا ها کمتر بوده و به دنبال آن، دکوراسیون داخلی آرایشگاه نیز ساده تر و راحت تر خواهد بود.

drmohajeri

[email protected]