8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

نورپردازی استاندارد در طراحی داخلی فروشگاه

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > طراحی فروشگاه  > نورپردازی استاندارد در طراحی داخلی فروشگاه

نورپردازی استاندارد در طراحی داخلی فروشگاه

نورپردازی فروشگاه یکی از اصلی ترین اجزایی است که در فروشگاه باید به آن توجه داشت. نورپردازی باعث می شود یک فروشگاه بیشتر دیده شود. نورپردازی فروشگاه کمک زیادی به درآمد بیشتر فروشگاه نیز می کند چرا که نورپردازی استاندارد باعث جلوه دادن فروشگاه می شود. اما مکان هایی را که باید مورد نورپردازی قرار گیرند بسیار مهم هستند و همچنین سلیقه دادن در رنگ نورها، همه ی این ها کمک می کنند که یک فروشگاه زیبا جلوه دهد و مشتریان زیادی جذب فروشگاه شوند. روشنایی فروشگاه و همچنین نورپردازی فروشگاه باعث زیباتر جلوه دادن اجناس داخل فروشگاه می شود.

نورپردازی فروشگاه

نور نقش مهمی در زنده کردن و همچنین زیباتر کردن مکان دارد و یکی از عوامل مهم فیزیکی در طراحی فروشگاه است.  نورپردازی استاندارد نقش مهمی در خلق زیبایی دارد و تاثیر زیادی بر روح و روان انسان می گذارد. نورپردازی مناسب یکنواختی را از بین می برد و مشتری احساس خستگی نمی کند و مدت طولانی را در فروشگاه خواهد ماند.

همچنین نورپردازی استاندارد باعث دیده شدن همه ی اجناس شما در فروشگاه می شود که منجر به فروش بیشتر و درنتیجه درآمد بیشتر می شود. می توانید در نورپردازی فروشگاه خود از منبع نور طبیعی و مصنوعی استفاده کنید.

نورپردازی در فروشگاه به سه دسته تقسیم می شود؛

نورپردازی عمومی: این نوع نورپردازی توسط منابع نور طبیعی صورت می گیرد که شما می توانید در طراحی و نوع ساخت پنجره و درب و همچنین محل قرار گرفتن آن ها از این نوع نور پردازی استفاده کنید.

نورپردازی موضعی: از این نوع نور پردازی برای نقاطی از فروشگاه مانند محل قرار گرفتن صندوق یا محلی استفاده می شود که یک  کار خاص در آنجا صورت می گیرد. این نور قابل تنظیم است و باعث تقسیم بندی نور و همچنین افزایش روشنایی در فروشگاه و افزایش جذابیت نیز می شود.

نورپردازی متمرکز: این نوع نور پردازی برای نقاط کور یا نقاط خاص به کار می رود مانند نمایش یک تابلو یا نمایش غرفه های لباس. همچنین این نوع نورپردازی به تنوع نور پردازی در فروشگاه کمک می کند.

تاثیر نور پردازی در یک فروشگاه بسیار بالا است و توصیه می شود در فروشگاه از نورپردازی استاندارد استفاده شود برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید:

   www.parsiyah.com

drmohajeri

[email protected]