8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

دلایل استفاده از آکواریوم در محل کار

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > اجرای آکواریوم  > دلایل استفاده از آکواریوم در محل کار

دلایل استفاده از آکواریوم در محل کار

در جهان فعلی افراد در طول روز استرس و فشار های کاری فراروانی را تحمل می کنند که همین مسئله سبب کم شدن انگیزه، خستگی، بی حوصلگی کارمندان است از این رو با دانستن مزایای داشتن آکواریوم در محل کار می توانید انگیزه، نشاط و شادابی را ابتدا در کارمندان و سپس در مراجعین مشاهده نمایید. و از طرفی کسب و کار موفقی را داشته باشید.

مزایای داشتن آکواریوم در محل کار:

یکی از محیط های پر تنش و استرسی محیط های کاری است، فرد در طول روز نگران انجام شدن قراردادها، برگزاری قرار های کاری و واکنش های ارباب رجوع و کارفرما هستند از این رو با بکارگیری آکواریوم در محل کار می توانید تاثیر روانی و روحی آکواریوم را بر تمام افراد مشاهده نمایید. داشتن آکواریوم در محل کار مزایای ذیل را دارا است:

1- تمامی انسان ها علاقه به طبیعت شگرف زیر دریا دارند چرا که تماشای ماهیان پر جنب و جوش نه تنها خسته کننده نیست بلکه برای آنها نقطه عطف محسوب می شود.

2-تماشا ماهیان سبب تقویت ذهن، آرامش اعصاب و کاهش استرس در شرایط کاری چه برای مراجعین و چه کارمندان دارد و بعضا می توانید یک قرار کاری مهم را در اتاقی با وجود آکواریوم زیبا و دلنشین بهتر برگزار و بیشتر کنترل نمایید.

3-حرکت پر جنب و جوش ماهیان می تواند در هر لحظه یک گسستگی در روح و روان افراد در محیط کار ایجاد کند و خستگی و بی حوصلگی را از آنان دور نماید.

4- تنوع رنگ، شکل و طرح در آکواریوم از فاکتور های اولیه جهت جلب توجه افراد است که همین مسئله در کاهش استرس و خستگی و ایجاد انگیزه بسیار موثر است.

5-خستگی، انجام کارهای تکراری، رفت و آمد در مکان های شلوغ از عوامل اصلی فشار خون بالا است در حالیکه نمای آکواریوم سبب تنظیم فشار خون و افزایش آرامش افراد می شود.

مزایای داشتن آکواریوم در محل کار بر گرفته از خواص درمانی آن مانند: درمان آلزایمر، کاهش فشار خون، آرامش روانی، رفع اختلال پیش فعالی در کودکان، کاهش درد دندان است در حقیقت آکواریوم نوعی مسکن از دل طبیعت است. به طور کلی می توان گفت: آکواریوم علاوه بر تغییر خلق و خوی افراد سبب سلامتی جسمی و روانی آنان می شود.  

drmohajeri

info@parsiyah.com