8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

اصول مهم در طراحی و تغییر دکوراسیون سالن زیبایی

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی سالن زیبایی  > اصول مهم در طراحی و تغییر دکوراسیون سالن زیبایی

اصول مهم در طراحی و تغییر دکوراسیون سالن زیبایی

یکی از فعالیت های متخصصین طراحی و دکوراسیون، تغییر دکوراسیون سالن زیبایی می باشد. سالن های زیبایی مردانه و زنانه از جمله مراکزی هستند که در سطح شهر و در تعداد زیاد در حال فعالیت می باشند. از این رو رقابت بین این مراکز جهت افزایش مراجعه کننده و کسب سود بالا در حال انجام است. یکی از راهکارهای مناسب برای جلب نظر مشتری و کسب سود مناسب این مراکز تغییر دکوراسیون سالن زیبایی به صورت استاندارد و منحصر به فرد می باشد.

اصول مهم در تغییر دکوراسیون سالن زیبایی

برای انجام تغییرات در دکوراسیون یک سالن زیبایی ارائه یک برنامه کلی با توجه به فضا و امکانات موجود می باشد. با انجام دکوراسیون و تغییرات لازم در سالن های زیبایی به صورت اصولی می توان نظر مشتری و ارباب رجوع را به خوبی جلب نمود.

انتخاب لوازم مناسب برای دکوراسیون

هر سالن زیبایی نیازمند یک سری از لوازم و تجهیزات می باشد تا بتواند خدمات مربوطه را به خوبی ارائه دهد. استفاده از کمدها و پارتیشن های استاندارد، مبلمان شیک و استاندارد، تجهیزات و وسایل مدرن برای اصلاح و میکاپ از جمله تغییراتی هستند که به بهتر شدن دکوراسیون یک سالن زیبایی کمک می کند.

استفاده از رنگ و طرح مناسب

استفاده از رنگ مناسب برای رنگ آمیزی سالن های زیبایی از نظر روانشناسی اهمیت بالایی دارد. انتخاب رنگ مناسب جهت فضای سالن زیبایی سبب ایجاد حس آرامش و راحتی ارباب رجوع و رضایت خاطر او می شود. برای رنگ آمیزی سالن زیبایی باید از رنگ های قابل شستشو بهره گرفت. از دیگر تغییراتی که می توان در دکوراسیون یک سالن زیبایی ایجاد نمود طراحی چیدمان وسایل به شکل زیبا و در عین حال کاربردی می باشد.

نورپردازی استاندارد فضا

از نکات مهم در تغییر دکوراسیون سالن زیبایی توجه به نورپردازی استاندارد این مکان است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. وجود نور و روشنایی کافی در سالن های زیبایی می تواند علاوه بر محیطی مناسب به بهبود عملکرد و ارائه خدمات بینجامد. از دلایل اهمیت نورپردازی سالن های زیبایی امکان فیلمبرداری و عکاسی به صورت حرفه ای در این اماکن می باشد. از این رو از مناسب ترین تجهیزات نور و روشنایی در سالن های زیبایی استفاده می شود. با توجه به تخصصی بودن بحث طراحی و تغییر دکوراسیون سالن های زیبایی بهترین راهکار مشاوره با متخصصین در این حوزه می باشد.

drmohajeri

info@parsiyah.com