8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

اجزای تشکیل دهنده آکواریوم های حرفه ای

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > اجرای آکواریوم  > آکواریوم گیاهی  > اجزای تشکیل دهنده آکواریوم های حرفه ای

اجزای تشکیل دهنده آکواریوم های حرفه ای

آکواریوم ها با صدای جریان آب و جانوران آبزی آرامش خاصی به بازدید کننده ها می دهند و زیبایی خاصی را برای محیط به ارمغان می آورند. اجزای آکواریوم ها می تواند در زیبایی آنها نقش داشته باشد و یک محیط بسیار منحصر به فرد را ایجاد کند. آکواریوم ها طرفداران خاص خود را دارند و از سبک های متنوعی برای راه اندازی آکواریوم خود استفاده می کنند. جذاب ترین آکواریوم ها، آکواریوم های گیاهی هستند که مخصوص آب های شیرین است. اجزای آکواریوم های گیاهی در زیبایی آن نقش زیادی دارند و آن را خیره کننده می کنند.

اجزای آکواریوم های حرفه ای

قبل از اینکه درباره اجزای آکواریوم ها صحبت کنیم، بهتر است بدانید که آکواریوم های گیاهی از بهترین نوع آکواریوم ها می باشند و طرفداران خاص خود را دارند. این نوع آکواریوم ها نوعی از آکواریوم های آب های شیرین هستند که با گونه های گیاهی آب های شیرین تزیین و چیده می شوند. اجزای آکواریوم های متشکل از گیاهان و جانوران آبزی می باشد که متداول ترین آنها گیاهانی مانند کریپتون برگ بلند، گندمی، شویدی، خنجری و خرفه ای است. این گیاهان زیبایی آکواریوم را چند برابر می کنند و طرحی خاص به آن می دهند. امروزه آکواریوم های گیاهی در سراسر کشور گسترش پیدا کرده است و علاقمندان خاص خود را در این زمینه دارد.

طراحی و راه اندازی اجزای آکواریوم کمی هزینه بردار می باشد و بهتر است این کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپاریم تا یک آکواریوم دائمی داشته باشیم. یکی دیگر از اجزای آکواریوم ها انواع مختلف ماهی های مخصوص آب های شیرین می باشد که با قیمت های بسیار مناسبی ارائه می شوند. در کنار این ماهی ها می توان از میگوها و حلزون ها نیز استفاده کرد و زیبایی آن را چند برابر کرد.

اجزای اصلی یک آکواریوم خاص

بهتر است بدانید که اجزای آکواریم ها مجموعه ای از چند وسیله خاص و مخصوص می باشد که در کنار هم یک دنیای دریایی را شکل می دهند. اجزای آکواریوم شامل لوازم و تجهیزات مختلف مانند شیشه ها، دستگاه های فیلتر مخصوص آب، دستگاه های مخصوص نور و گیاهان دریایی می شود. تمامی اجزای آکواریوم ها بسیار ارزان هستند و می توان در هر آکواریومی از آنها استفاده کرد و یک چیدمانی حرفه ای به آکواریوم داد. تمامی آکواریوم های گیاهی می توانند مزایای خاص خود را داشته باشند که می توان به چند مورد در اینجا اشاره کرد:

در میان مزایای آکواریوم های گیاهی به مواردی مانند امکان رشد مناسب، طراوت و شادابی گیاهان، امکان استفاده از گیاهان بسیار متنوع و زیبا، از بین بردن مشکلاتی مانند رشد جلبک ها و ارائه تنوع و زیبایی بیشتر می توان اشاره کرد.

امروزه طرح ها و سبک های خاصی برای آکواریوم ها استفاده می شود که می توان در میان آنها طرح ها و سبک های آکواریوم های جنگلی، آکواریوم های چینی، آکواریوم های هلندی، ژاپن و هلندی را مشاهده کرد. اجزای بکار رفته در این آکواریوم ها بسیار متنوع و رنگارنگ هستند و یک محیطی جذاب را خلق می کنند. در تمامی این مدل ها بستر آکواریوم ها پوشیده از پوشش گیاهی می باشد که با کنترل مناسب نور چشم اندازی زیبا را ایجاد می کند. مشتاقان آکواریوم ها می توانند از سبک های متنوع استفاده کنند و یک فضای شیشه ای دلچسب را ایجاد کنند و از جریان آب داخل آن لذت ببرند.

drmohajeri

[email protected]