8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

آشنایی با سالن زیبایی های معروف تهران

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > سالن زیبایی  > آشنایی با سالن زیبایی های معروف تهران

آشنایی با سالن زیبایی های معروف تهران

در تهران سالن های زیبایی متعددی در حال فعالیت هستند که از جمله سالن زیبایی های معروف تهران می توان به: نیلوفر آبی، گل یاس، بانو فراهانی، ویونا و … اشاره کرد. هر یک از سالن های زیبایی ویژگی های خاصی داشته و می توانید از خدمات آنها استفاده نمایید. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

سالن زیبایی های معروف تهران

یکی از مهمترین مواردی که ذهن بسیاری از بانوان را به خود مشغول نموده انتخاب سالن زیبایی در تهران می باشد که در این باره می توان گفت: سالن های زیبایی متعددی در تهران در حال فعالیت می باشند اما مهم اینجاست که سالن زیبایی های معروف تهران از نظر کیفیت و خدماتی که ارائه می دهند کدامند؟ در این مقاله سعی کرده ایم به برخی از بهترین سالن زیبایی های معروف تهران اشاره ای داشته باشیم:

آشنایی با سالن زیبایی های معروف تهرانعروس سرای نیلوفر آبی

این سالن زیبایی یکی از بهترین سالن هایی می باشد که در سطح تهران توانسته گریم و آرایش بسیاری از بانوان و عروس ها را بر عهده بگیرید. چنانچه به زیبایی خود اهمیت ویژه ای قائل هستید، این سالن زیبایی می تواند بهترین انتخاب برایتان بوده باشد. مسئولین این آرایشگاه با کمک گرفتن از زبده ترین آرایشگران توانایی انجام امور گریم و آرایش و پیرایش را در کمترین زمان ممکن دارند.

آدرس: این سالن زیبایی در تهران، فلکه دوم صادقیه و در بین دو مرکز خرید تهرانی و افق واقع شده که با ورود به کوچه پرویز می توانید درب پلاک 19 را در روبروی پارکینگ عمومی به صدا در آورید.

سالن زیبایی گل یاس

اگر بخواهیم به یکی دیگر از سالن های زیبایی لوکس تهران اشاره ای داشته باشیم سالن زیبایی گل یاس را نباید از یاد برد. این سالن زیبایی در موقعیت مناسبی قرار گرفته و دسترسی به آن نیز راحت می باشد. این سالن زیبایی هر روزه عروس های بسیاری را گریم و یا آرایش می نمایند که توانسته رضایت مشتریانش را جلب نماید. جهت مراجعه به این مرکز می توانید به نارمک، هلال احمر و پس از آن به خیابان گلستان بروید. پس از آن باید به دنبال خیابان غیاثی پور باشید. پلاک 269 مقصد شما خواهد بود.

آکادمی زیبایی بانو فراهانی

یکی از سالن زیبایی های معروف تهران را میتوان آرایشگاه بانو فراهانی دانست که در این آرایشگاه حرفه ای ترین آرایشگران آماده ارائه خدمات هستند. مسئول این آرایشگاه از بهترین وسایل و تجهیزات زیبایی کمک گرفته تا بهترین بازدهی را داشته باشد. چنانچه قصد آرایشی با کیفیت و تک داشته باشید می توانید به این سالن زیبایی مراجعه کنید. این سالن زیبایی در خیابان رودکی، در میان جمهوری و آذربایجان واقع شده که با ورود به طبقه اول پلاس 739 به این آرایشگاه خواهید رسید.

آشنایی با سالن زیبایی های معروف تهرانسالن زیبایی ویونا

اگر بخواهیم به یکی دیگر از سالن زیبایی های معروف تهران اشاره ای داشته باشیم، سالن زیبایی ویونا تهران را می توان از جمله بهترین ها دانست. در این سالن زیبایی چندین میز آرایش در نظر گرفته شده که چندین آرایشگر نیز در حال ارائه خدمات می باشند. مجهز بودن این سالن آرایش به چندین میز سبب سرعت بخشیدن به امور شده که رضایت مراجعین را به دنبال خواهد داشت.

آدرس: جهت مراجعه به سالن زیبایی ویونا می توانید به خیابان پیروزی مترو نبرد مراجعه نمایید. پس از آن باید به دنبال چهارراه کوکاکولا باشید. پس از آن وارد کوچه 21 متری شهید دهقان شوید. در انتهای کوچه پلاک 86 آرایشگاه ویونا می باشد.

drmohajeri

info@parsiyah.com