8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

راه اندازی و طراحی حرفه ای آکواریوم

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > اجرای آکواریوم  > راه اندازی و طراحی حرفه ای آکواریوم

راه اندازی و طراحی حرفه ای آکواریوم

آکواریوم ها بهترین جلوه گر زیبایی هستند و می توانند نمایی بسیار زیبا به منازل و محیط های اداری و تجاری دهند. طرفداران این زیبایی اهمیت بسیار زیادی به طراحی حرفه ای آکواریوم می دهند و از بهترین سبک ها برای زیباسازی آنها استفاده می کنند. طراحی حرفه ای آکواریوم منجر شده است که علاقمندان بسیار زیادی پیدا کند و هر کس را به فکر راه اندازی یک آکواریوم بسیار زیبا و دلچسب بیندازد. اما بهتر است طراحی حرفه ای آکواریوم را بر عهده افراد متخصص بگذارید تا یک آکواریوم بسیار زیبا و شیک داشته باشید.

طراحی حرفه ای آکواریوم

آکواریوم ها دارای مجموعه ای از موجودات آبزی هستند که دارای طرفداران بسیار زیادی هستند. آکواریوم های گیاهی یکی از انواع پرطرفدار آکواریوم ها می باشد که با گیاهان طراحی می شود و دارای زیبایی خیره کننده ای است. به طور معمول طراحی حرفه ای آکواریوم را باید به افراد متخصص در این زمینه سپرد. در غیر این صورت صاحب یک آکواریوم خواهید شد که گیاهان آن پس از مدتی از بین می روند و آکواریوم دیگر زیبایی اولیه خود را ندارد. امروزه طراحی حرفه ای آکواریوم های آب های شیرین کمی هزینه بردار می باشد، چرا که این طراحی مختص آب های شیرین است. اما قیمت ماهی ها و بی مهرگانی که در آکواریوم های گیاهی استفاده می شوند، بسیار کم و ناچیز می باشد. البته جالب است بدانید که گستردگی و تنوع بسیار زیادی در طراحی حرفه ای آکواریوم آب های شیرین وجود دارد و همیشه بسیار هیجان انگیز و زیبا هستند.

رنگ ها و طراحی حرفه ای آکواریوم

رنگ ها اهمیت بسیار زیادی در زیبایی یک آکواریوم دارند. رنگ های گرم و روشن زیبایی خاصی به آکواریوم می دهند و یک محیط دلچسب را ایجاد می کنند. این رنگ ها به همراه گیاهان با طراوت و زیبا، آرامش خاصی را به هر بیننده هدیه می دهند و فکر راه اندازی یک آکواریوم را به هر فرد می دهد. طراحی حرفه ای آکواریوم با استفاده از تجهیزات مدرن موجود در بازار انجام می شود و باید طبق اصول علمی و ایمنی انجام شود.

امروزه تکنولوژی پیشرفت کرده است و سبک های متنوعی برای راه اندازی آکواریوم ارائه شده است. در آکواریوم ها مجموعه ای از شیشه ها، فیلتر، جانوران آبزی، گیاهان، ماهی ها، میگوها و حلزون ها استفاده می شود که جذابیت بسیار زیادی دارند. یک طراح باید بتواند یک تعادل بسیار خوب را در این مجموعه ایجاد کند تا در کنار هم بتوانند جلوه گر زیبایی باشند.

هدف اصلی از طراحی آکواریوم در این است که بتوان یک منظره هنرمندانه و باشکوه را ایجاد کرد تا با رعایت تکنیک ها و استانداردهای بین المللی یک آکواریوم زیبا را داشته باشد که مورد توجه تمام بازدید کننده ها قرار بگیرد. در طراحی حرفه ای آکواریوم می توان شاهد سبک های هلندی، سبک های ژاپنی، سبک های جنگلی، سبک های تایوانی و سبک ها طبیعی شد. در این سبک ها می توان گیاهان متراکم، رنگ های متنوع و دلچسب، وجود چوب، سنگ ها و صخره های کوچک را مشاهده کرد که با سبک خاصی گرد هم آورده می شوند. طراحی این آکواریوم ها با الهام گرفتن از طبیعت انجام می شود و خالق مناظر بسیار زیبا و خیره کننده ای هستند. اگر شما نیز می خواهید یک طراحی حرفه ای آکواریوم داشته باشید می توانید با ما همراه شوید.

drmohajeri

info@parsiyah.com