8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

راهنمایی و مشاوره خرید ویلا در کیش

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > راهنمایی و مشاوره خرید ویلا در کیش

راهنمایی و مشاوره خرید ویلا در کیش

خرید ویلا در کیش(با هدف زندگی کردن یا سرماه گذاری)، بسیار مقرون به صرفه می باشد. زندگی کردن در شهرهای پرجمعیت و پر ترافیک خسته کننده می باشد و به همین علت بسیاری افراد دوست دارند به جای دیگری مهاجرت نمایند. افرادی که در شهرهای بزرگ مانند تهران زندگی می کنند و به امکانات آن عادت کرده اند، نمی توانند در شهرهای کوچک با امکانات کم زندگی نمایند. این افراد مهاجرت به خارج از کشور را بهترین گزینه می دانند. زندگی در کشورهایی با فرهنگ غیر ایرانی برای خیلی ها آسان نیست. ما پیشنهاد ویژه ای برای این افراد داریم و آن مهاجرت به جزیره کیش است.

مشاوره خرید ویلا در کیش

مناطق مسکونی کیش به سه دسته کلی تقسیم می شود. این بخش ها شامل شهرک ها، برج های مسکونی و مجتمع ها می شوند. در جزیره کیش 2 شهرک مسکونی به اسم های شهرک صدف کیش و شهرک سفین کیش وجود دارد. شهرک صدف دارای 7 فاز می باشد و اصلی ترین شهرک مسکونی این جزیره می باشد که از موقعیت مکانی بسیار خوبی برخوردار است و بهترین منطقه برای خرید ویلا در کیش است. بیشتر ساکنین این منطقه، سرمایه گذارانی هستند که به کیش رفت و آمد می کنند.

 

شهرک سفین کیش که به شهرک عرب ها، میر مهنا یا نوبنیاد نیز شناخته می شود، قدیمی ترین منطقه مسکونی جزیره کیش می باشد. در سال های اخیر به این منطقه رسیدگی شده است و امکاناتی به آن افزوده شده است. شهرک سفین خود دارای 3 فاز است و با متراژهای پایین، دارای ارزان قیمت ترین آپارتمان های مسکونی در کیش است. به صورت پراکنده در نوار ساحلی این جزیره برج هایی بسیار لوکس وجود دارند که امکاناتی مانند سالن همایش، سالن ورزش و استخر دارند. مجتمع های مسکونی لوکسی با زیربنای 3000 تا 5000 متر نیز در مناطق مختلف جزیره کیش احداث شده اند.

مزایای مشاوره خرید ویلا در کیش

جزیره کیش جزو 4 منطقه در دنیا است که درصد اکسیژن آن بیشتر از سایر مناطق است و برای کسانی که مشکل تنفسی دارند، بهترین مکان برای زندگی است. با خرید ویلا در کیش می توانید با آرامش و به دور از ترافیک و بوق ماشین ها زندگی کنید. کیش از امنیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل دیوار خانه ها در این جزیره کوتاه ساخته شده است. یکی دیگر از مزیت های خرید ویلا در کیش این است که می توانید بدون پرداخت گمرک از بهترین ماشین های دنیا با قیمتی مناسب استفاده نمایید، زیرا کیش منطقه آزاد تجاری می باشد. نمای خانه ها و ویلا در کیش طراحی مناسبی دارند و به خاطر استفاده از مواد اولیه با کیفیت که از کشورهای عربی تهیه می شود، کیفیت اجرای آنها نیز بسیار بالا می باشد.

کیفیت ساختمان ها و ویلاها در کیش به دلیل نظارت دقیق بر ساخت و ساز، بالاتر از سایر نقاط ایران می باشد. قبل از خرید ویلا در کیش باید بدانید که اسناد مالکیت در جزیره کیش متفاوت با دیگر مناطق کشور است. در جزیره کیش از دو مرجع اداره ثبت اسناد یا سازمان منطقه آزاد کیش می توان سند مالکیت دریافت کرد. سند ارائه شده توسط سازمان منطقه آزاد کیش  کاملا معتبر است و بانک ها نیز آن را قبول می کنند. انتقال سندهای صادره از سازمان منطقه آزاد کیش، معاف از مالیات می باشد و تشریفات انتقال آن نیز کمتر است. اگر خرید ویلا در کیش را به قصد سرمایه گذاری انجام می دهید، در دوره رکود مسکن که فروشندگان تخفیف بیشتری می دهند، اقدام به خرید نمایید.

drmohajeri

[email protected]