8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

مزایای خرید ویلا در کیش و راهنمای خرید

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > مزایای خرید ویلا در کیش و راهنمای خرید

مزایای خرید ویلا در کیش و راهنمای خرید

خرید ویلا در کیش با توجه به این که این منطقه؛ چه از لحاظ گردشگری و چه از لحاظ اقتصادی رو به رشد است به خودی خود نوعی سرمایه گذاری عالی و سود آور محسوب خواهد شد. برای خرید ویلا در کیش باید معین کنید با چه هدفی تصمیم به خرید ویلا در کیش دارید این موضوع که جهت فرار از زندگی شهرنشینی و بدور از هیاهوی ترافیک بخواهید در کیش اقدام به خرید ملک کنید و یا به دلیل این که کیش منطقه اقتصادی، تجاری آزاد بوده و موقعیت مناسب و رو به رشد برای سرمایه گذاری است؛ می تواند در خرید ویلا در کیش و هر نوع ملکی تاثیر گذار باشد. با توجه به نوع نگرش شما به مسائل اقتصادی نیز این موضوع می تواند از بعدهای مختلف مورد ارزیابی قرار گیرد.

موقعیت کیش

کیش از لحاظ جغرافیایی در جنوب ایران قرار دارد و یکی از جزایر زیبا و منحصر به فرد است که نگین خلیج فارس نیز نامیده می شود این منطقه چه از لحاظ گردشگری و چه از لحاظ اقتصادی در مجامع بین المللی مطرح است و قابلیت های اقتصادی و سرمایه گذاری بالایی دارد که چه برای دولت و چه برای مردم با یک استراتژی مناسب اقتصادی می تواند سرمایه و پول سرشاری را عایدشان نماید. یکی از راه های سرمایه گذاری مطمئن در کیش خرید ویلا در کیش است. خرید ویلا در کیش به خصوص برای افرادی که مهاجر هستند و برای کار و سرمایه گذاری به این منطقه وارد می شوند می تواند علاوه بر سرمایه گذاری زود بازده تبدیل به سرمایه گذاری بلند مدت و مطمئن شود که جاری است و می تواند سود فراوانی را نصیب خریدار نماید. در ادامه به توضیح این موضوع می پردازیم.

خرید ویلا در کیش

در تحقیقی کوتاه از سرمایه گذاری هایی که در کیش شده است نتیجه حاصل این چنین بوده که هر گونه سرمایه گذاری در این منطقه تبدیل به ثروت شده و به نوعی سرمایه گذاری با سود دهی زود بازده است نگاهی به خرید و فروش و اجاره ملک در کیش فضای توریستی کیش این بستر را فراهم کرده که چه از لحاظ فرهنگی و شهر سازی و چه از بعد بومی این نگین خلیج فارس ثروت ساز بوده و بستری مناسبی برای رشد اقتصادی است. بسیاری افراد با خرید ویلا در کیش و اجاره ی آن به مهاجرین و یا توریست ها مزایای خوبی نصیبشان می شود. ضمن این که اگر هدف شما از خرید ملک در کیش صرفا جهت زندگی و لذت بردن از ساحل زیبا و بی نظیر کیش باشد نیز برد با شماست زیرا آرامشی که در کیش حکمفرماست مثال زدنی شده است.

ساختار ویلا در کیش

ضوابط شهرداری و مدیریت شهرسازی و توسعه کیش پروانه ساخت  ویلا ها و ساختمانها را با کاربری های مسکونی و تجاری و آموزشی و ورزشی و فرهنگی را با پیروی از ضوابط خاصی صادر می کند به طوری که معماری و ساختار ساختمان ها از لحاظ استحکام و زیبایی با سازه هایی در کشور های توسعه یافته برابری می کند. ساختار ویلا ها نیز بر همین اساس بنا شده است و با پیروی از ضوابط و سبک شهر سازی شاهد زیباترین و لوکس ترین ویلاها در کیش هستیم که با امکاناتی مدرن تجهیز شده و به رهن و اجاره و خرید افراد در می آید. کیش صاحب یک ساحل طویل در کنار آبهای زیبا و نیلگون فارس است که در کنار آن بی نظیر ترین ویلا ها را با چشم اندازی زیبا و چشم نواز خواهید یافت. این ویلا ها چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ عمرانی با بررسی و ارزیابی های دقیق ساخته شده است و از لحاظ زیر بنایی کاملا کنترل شده است. بنابراین هنگام خرید ویلا در کیش می توانید مطمئن باشید که از لحاظ امنیت کیفی و ساختاری از تمام استانداردهای لازم برخوردار است.

ویژگی های ویلا در کیش

کیش منطقه ای با قدمت چند هزار ساله است که همواره از لحاظ تاریخ و اقتصاد مورد مباهات کشورمان می باشد. بافت های مختلف کیش در اغلب مناطق بازسازی شده و برج های سربه فلک زده ی زیادی در کیش می بینید. معماری این شهر همواره طیف های مختلفی به خود دیده است به طوری که در جای جای آن هم می توان خانه هایی تاریخی و زیبا دید که به جای مانده از گذشتگان است و هم می توان ویلا ها و پنت هاوس هایی مدرن و شیک یافت و شما می توانید برای خرید ویلا در کیش بسته به مناطق و نوع معماری که می پسندید انتخاب های متفاوتی داشته باشید. این سازه ها زیر نظر مدیریت شهر سازی از لحاظ معماری داخلی و خارجی توسط متبحر ترین آرشیتکت ها و متخصصین طراحی شده است. تمام مجوز های قانونی را دارد و شما با خیالی آسوده می توانید اقدام به خرید ویلایی از هر لحاظ مناسب در کیش نمایید. کیش از امنیت بالایی برخوردار است و این موضوع در سبک معماری آن نیز مشهود است اما در ساخت این ویلا ها تمام استاندارد های ساخت و ساز لحاظ شده است.

آیا قصد خرید ویلا در کیش را دارید

خرید ویلا در کیش می تواند نقطه ی عطف شروع سرمایه گذاری باشد، با خرید ویلا در کیش علاوه بر این که محیطی آرام و امن را برای خود انتخاب کرده اید به نوعی سرمایه گذاری خوب و مطمئنی با توجه به بازار مشوش و نامعلوم  سایر مناطق انجام داده اید. در سالهای اخیر همیشه بازار خرید و فروش ویلا در کیش پر رونق بوده است. مناطق مختلف کیش می تواند بهترین شرایط را برای زندگی و سرمایه گذاری برایتان فراهم آورد. کیش یکی از چهار منطقه ای است که میزان اکسیژن هوا در آن بالاست و این موضوع را می توان هدیه سلامتی طبیعت به شهروندان کیش و افرادی که مشکل تنفسی دارند، دانست. کیش منطقه ی آزاد تجاری است بدین معنا که از تکاپو نمی ایستد و همواره بازار هایش پر رونق و گرم است. معماری آن قابل قیاس با معماری زیبا ترین ساختمان های جهان است همه این موارد دلایلی است که می توان بهترین دلایل برای خرید ویلا در کیش باشد.

مزایای خرید ویلا در کیش

به مزایای خرید ویلا در کیش اشاره شد بر کسی پوشیده نیست که کیش هم برای تجارت و هم برای زندگی امتیازات زیادی دارد. اما طراحی داخلی زیبای ویلا های کیش می تواند یکی دیگر از مزیت های این ویلا ها محسوب شود. نورگیری ویلا ها و نحوه قرارگیری اتاق خواب ها؛ تنوع دیزاین های داخلی که ردپای سنت و مدرنیته در جای جای آن به چشم می خورد سبک خاصی از معماری را به نمایش گذاشته است؛ فضا های میزبانی و فضا های خصوصی ویلا ها به سبک زیبایی طراحی و دیزاین شده است علاوه بر آن کلیه ویلا ها از پی ریزی تا نما زیر نظر برترین مهندسین ساخته شده است . در ساخت تجهیزات و تاسیسات به روز ترین تاسیسات استفاده شده است. شما برای خرید ویلا در کیش انتخاب های متنوعی دارید که هر کدام در نوع خود نمونه ای منحصر به فرد است و می تواند انتظارات شما را از یک ویلای لوکس و یا معمولی کنار ساحل برآورده نماید. از لحاظ امکانات رفاهی و تفریحی در سطوح مختلف با توجه به متراژ و موقعیت مکانی ویلا می توانید از نمونه های مختلفی بازدید نمایید. مجتمع های  مسکونی کیش از لحاظ معماری و طراحی داخلی دارای تنوع بالایی است که سبک های خاص ساختمان سازی را به نمایش می گذارد.

راهنمای خرید ویلا در کیش

برای خرید ویلا در کیش مانند خرید ویلا در هر نقطه ای می توانید نکات مختلفی را مد نظر قرار دهید. به عنوان مثال برای برخی افراد که تصمیم به خرید ویلا در کیش دارند؛ موقعیت مکانی حائز اهمیت است. برخی در خرید ویلا بعد اقتصادی و تجاری را مد نظر قرار می دهند. اگر به منظور سرمایه گذاری در کیش اقدام به خرید ویلا در کیش می نمایید حتما این ویلا باید نزدیک مناطق تجاری و یا گردشگری کیش باشد و اگر برای زندگی و داشتن محیطی آرام اقدام به خرید ویلا در کیش می نمایید مناطق آرام و کنار سواحل کیش گزینه ای مناسب برای خرید هستند. برخی افراد که برای سرمایه گذاری به کیش می آیند و اقدام به خرید ویلا در کیش می نمایند می دانند کیش از لحاظ منطقه و محله ای متفاوت است هر چند کیش وسعت چندان زیادی ندارد اما با وجود توسعه های فراوانی که داشته همچنان می توان با صرف ساعتی کل جزیره را دور زد. بودجه نقش تعیین کننده ای در خرید ویلا در کیش دارد با توجه به بودجه ای که برای این کار کنار گذاشته اید اقدام به خرید ویلا در کیش نمایید . برای خرید ویلا در کیش کلیه مدارک و اسناد ملک را با موقعیت مکانی ملک تطبیق دهید و ویلا را از لحاظ تجهیزات و امنیت و نوع مصالح و پایان کار مورد ارزیابی قرار دهید. ویلایی که تمام مراحل قانونی را پشت سر گذاشته باشد و دارای سند باشد می تواند گزینه مناسب و بی دردسری برای خرید باشد.

قیمت خرید ویلا در کیش

قیمت ویلا در کیش مانند همه ی مکانها بسته به منطقه و موقعیت مکانی ویلا دارد شما با توجه به منطقه ای که ویلا در آن قرار دارد قیمت های متنوعی رو به رو می شوید . برخی مناطق کیش مثل ویلا با متراژ های متفاوت متری 1 میلیون و صد هم به فروش می رسد در حالی که همین ویلا نزدیک مناطق تجاری با قیمت زمین به حدود 5 میلیون نیز می رسد. پس با توجه به موقعیت و متراژ تنوع قیمت وجود دارد. یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر قیمت ویلا در کیش سبک معماری، طراحی داخلی و امکاناتی است که ویلا دارد. مورد تاثیر گذار دیگر در قیمت ویلا مصالح به کار رفته، سال ساخت آن است و یک مورد که بیشترین نقش را در قیمت ویلا در کیش دارد سند ملکی است.

drmohajeri

[email protected]