8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

مزایای خرید زمین در شهرستان نوشهر

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > مزایای خرید زمین در شهرستان نوشهر

مزایای خرید زمین در شهرستان نوشهر

خرید زمین در نوشهر از هر منظری که بنگریم سرمایه گذاری مناسبی محسوب می شود. این شهرستان با داشتن موقعیت مناسب و تنوع آب و هوایی برای انواع فعالیت ها مناسب می باشد. در شهر نوشهر می توانید سکونت یابید، کسب و کار خود را راه اندازی کنید، به کشاورزی، دامداری یا پرورش شیلات بپردازید، طرح های تفریحی خود را پیاده سازی کنید یا برای گذراندن تعطیلات از آن استفاده کنید. نوشهر در شاهراه ارتباطی شمال کشور واقع شده است.

نوشهر

نوشهر یکی از شهرهای مهم در استان مازندران است. این شهر یکی از شهرهای توریستی خطه ی شمال کشور محسوب می شود. نوشهر با داشتن جاذبه های فراوان طبیعی مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و خرید زمین در نوشهر می تواند موقعیت مناسبی را برای هر فرد ایجاد کند. نوشهر در همسایگی شهرستان چالوس و نور قرار گرفته، از شمال به دریای خزر منتهی می شود و بخش جنوبی آن به بخش های کوهستانی البرز می رسد. از همین رو می توان آب و هوای مختلفی را در شهرستان نوشهر تجربه کرد. در بخش های کوهستانی هوا خنک تر است و از میزان شرجی بودن هوا کاسته می شود. هر چه به سمت دریا می روید هوا معتدل و مرطوب تر می شود. این بستگی به شما دارد که کدام آب و هوا را ترجیح می دهید.

نوشهر علاوه بر داشتن بافت شهری، بافت روستایی نیز دارد. بافت روستایی این شهرستان برای افرادی که از زندگی شلوغ شهری خسته شده اند و نیاز به استراحت دارند بسیار جذاب است. از سوغاتی های نوشهر می توان به برنج، مرکبات، ماهی و نمد اشاره کرد.

آب و هوا

آب و هوای شهرستان نوشهر معتدل و مرطوب است. آب و هوای مطلوب این شهرستان هر فردی را به خرید زمین در نوشهر ترغیب می کند. این شهر در بهار و پاییز آب و هوایی کامل مطبوع دارد. تابستان نوشهر کمی شرجی و گرم است و در زمستان حتما شاهد باران خواهید بود. اما از لحاظ دما، نوشهر همواره در وضعیت مناسبی قرار دارد و سرمای زیاد و گرمای طاقت فرسایی ندارد. بنابراین انتخاب این شهر برای خرید زمین انتخابی هوشمندانه به نظر می رسد.

جاذبه های نوشهر

نوشهر یکی از زیباترین شهرهای شمال کشور است و جاذبه های طبیعی فراوانی دارد. از جمله جاذبه های این شهرستان پارک جنگلی سیسنگان، رودخانه و پل خیرود، رودخانه و پل گردکل، رودخانه و پل کورکرودسر، آبشار چلندر، روستای زیبای حیرت، دیو چشمه در روستای استانکرود، چشمه گردو در روستای سنگ تجن، جنگل خانیکان و آبشار زیبای خانیکان در روستای کوشکسرا، سواحل زیبای نوشه و طبیعت زیبای روستای چلک علیا را می توان نام برد. سواحل زیبای دریای خزر آرامش فوق العاده ای را به این شهرستان بخشیده و هر ساله تعداد زیادی از مسافران را به سوی خود جذب می کند.

پارک جنگلی سیسنگان

این پارک جنگلی با مساحت زیاد و موقعیت قرارگیری کنار دریا گردشگران فراوانی را به خود جذب می کند. پارک جنگلی سیسنگان از چند منظر اهمیت زیادی دارد. گیاهان فراوانی از گونه های مختلف در این پارک جنگلی قرار دارند. پارک جنگلی سیسنگان نزدیک 600 هکتار مساحت داشته و به سه بخش جنوبی، غربی و ساحلی تقسیم بندی می شود. قسمتی از این پارک جنگلی ذخیره گاه گیاهان و قسمتی دیگر تفریح گاه است.

مزایای خرید زمین در نوشهر

خرید زمین در نوشهر مزایای فوق العاده ای دارد. از یک سو خرید زمین در این شهرستان سرمایه گذاری به شمار می آید و از سوی دیگر می تواند مورد استفاده در زمینه های مسکونی، تجاری، صنعتی، کشاورزی، تفریحی، ورزشی و… قرار گیرد.

به طور کلی می توان گفت شما هر ایده ای که داشته باشید می توانید با توجه به شرایط آب و هوایی و شرایط منطقه ای نوشهر، عملی کنید. از نظر ورزشی می توانید به عنوان مثال زمین فوتبال، والیبال، والیبال و فوتبال ساحلی و … را راه اندازی کنید. از نظر صنعتی می توانید کسب و کار خود را با خرید زمین در منطقه مورد نظر با قیمت مناسب به ثمر بنشانید. طرح های کشاورزی و دامداری خود را می توانید در این منطقه شروع کنید و گسترش بدهید. انواع باغ های مرکبات، پرورش ماهی و ماکیان، پرورش دام و … در نوشهر امکان پذیر است. اما اجازه بدهید در مورد مزیت خرید زمین در نوشهر در حوزه های مسکونی و تجاری کمی مفصل تر صحبت کنیم.

مزایای خرید زمین مسکونی در نوشهر

زندگی شهری و آپارتمان نشینی باعث بروز مشکلات فراوان در سالمندان، کودکان و جامعه شده است. آلودگی هوا یکی از مهم ترین مسائلی است که امروزه جامعه شهری ایران با آن دست و پنجه نرم می کند. همچنین نداشتن فضای سبز کافی، کودکان را از بازی های مفید دور کرده و آن ها را منزوی ساخته است. ترافیک بزرگسالان را عصبی و زودرنج کرده و همه می خواهند این وضعیت سر و سامان پیدا کند. با خرید زمین در نوشهر، می توانید از تمام این مسائل رهایی پیدا کنید. شهرستان نوشهر از نظر آلودگی پاک بوده و آب و هوای مناسبی برای افراد دارد. همین امر می تواند به سلامتی افراد کمک شایانی کند و از بروز بیماری های قلبی و تنفسی جلوگیری کند. نوشهر شلوغی و ترافیک ندارد و نیازی نیست دغدغه ای در این مورد داشته باشد. با وجود فضاهای فراوان برای زندگی، کودکان نیز می توانند آزادانه تتر زندگی کنند. علاوه بر این ها تمام امکانات لازم برای یک زندگی راحت در این شهرستان فراهم می باشد. بنابراین همانطور که می بینید با خرید زمین در نوشهر می توانید از شر بسیاری از مسائل خلاص شوید. حتی اگر این زمین را برای دوران بازنشستگی خود می خواهید یا تنها در تعطیلات می خواهید از آن استفاده کنید، درنگ نکنید.

مزایای خرید زمین تجاری در نوشهر

از نظر تجاری نیز خرید زمین در نوشهر مقرون به صرفه است. با وجود قیمت بسیار مناسب زمین در این شهر، فرصت های تجاری فراوانی در این منطقه وجود دارد. شما می توانید طرح های صنعتی و تجاری خود را در این منطقه اجرا کنید و کسب و کار خود را داشته باشید. از طرفی نوشهر یک کلان شهر نیست و با مشکلات عدیده کلان شهر ها مواجه نیستید. اما از طرفیی نوشهر در شاهراه ارتباطی شمال کشور قرار دارد و می تواند موقعیت تجاری بسیار خوبی را فراهم سازد. حتی در این منطقه می توانید طرح های تفریحی خود را پیاده سازی کنید. با توجه به ظرفیت های موجود در شهرستان نوشهر با خرید زمین در نوشهر می توانید سرمایه گذاری سودآور و کم خطری را تجربه کنید.

drmohajeri

[email protected]