8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

ساخت ویلا دارای ساحل اختصاصی

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > ساخت ویلا دارای ساحل اختصاصی

ساخت ویلا دارای ساحل اختصاصی

معمولا برای ساخت ویلاهای رو به دریا و یا ساخت ویلا دارای ساحل اختصاصی زمین بزرگی نیاز است. بنابراین می توانید با توجه به ظرفیتی که برای استفاده ویلا در نظر دارید متراژ زیربنای آن را برای ساخت تعیین کنید. ویلاهایی که برای ظرفیت هشت تا دوازده نفر در نظر گرفته می شود دارای دو طبقه و شش اتاق و ویلاهایی که برای ظرفیت سه تا شش نفر در نظر گرفته می شود دارای یک طبقه و سه اتاق هستند. ساخت ویلا دارای ساحل اختصاصی معمولا از شش ماه تا دو سال زمان نیاز دارد.

امکانات مناسب برای ساخت ویلا

ویلاها از جمله اقامتگاه های گردشگری هستند که افراد می توانند از آن به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت استفاده کنند. بنابراین این ویلاها با توجه به نقشه ساخت و متراژ زیربنای ساخت معمولا دارای اتاق خواب، سالن، گلخانه، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و استخر و سونا، تراس، پارکینگ، زمین ورزش و فضای سبز و باغچه نیز می باشد. اقامت در چنین ویلایی می تواند یک سفر دل انگیز را برایتان به ارمغان آورد. میزان هزینه ای که معمولا برای ساخت ویلا دارای ساحل اختصاصی در نظر گرفته می شود می تواند با کمترین هزینه و یا بیشترین هزینه باشد. برای اطلاع از هزینه ساخت ویلا دارای ساحل اختصاصی می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی تماس حاصل فرمایید.

مراحل ساخت ویلا دارای ساحل اختصاصی

مراحل ساخت ویلا دارای ساحل اختصاصی با توجه به معماری و نقشه مورد پسند خریداران و عامه پسند شامل موارد زیر می باشد:

ابتدا قبل از ساخت ویلا با توجه به تراکم شهری و حومه ای که شهرداری تعیین می کند میزان زیربنای ساخت ویلا تعیین می شود و با توجه به مناطق مختلف میزان تراکم شهری و حومه ای متفاوت است.

مرحله دوم برای ساخت ویلا نقشه برداری از زمین و در نهایت طراحی نقشه برای یک ویلا با توجه به هزینه های مالک است. کار نقشه برداری و طراحی نقشه توسط مهندسین انجام می شود.

مرحله سوم رنگرزی روی زمین برای اجرای نقشه و سپس پی کنی و اجرای فنداسیون است که توسط کارگران با نظارت مهندس ناظر انجام می شود. پس از آن نوبت به دیوار چینی و اجرای سقف می رسد.

مرحله چهارم نصب چهارچوب، لوله کشی و سیم کشی است که توسط افراد لوله کش و برقکار انجام می شود. پس از آن نوبت به عایق بندی کف و سرامیک کردن کف می رسد. معمولا به دلیل اینکه سرامیک هزینه کمتری دارد برای عایق بندی کف و همچنین زیبایی از آن استفاده می شود.  سپس زیباسازی داخلی نظیر سفید کردن دیوار و نقاشی داخلی ساختمان و نصب چراغ ها برای نور پردازی ویلا انجام می شود.

و مرحله آخر نیز نصب شومینه و پنجره و در است. نکته ای که در ساخت یک ویلا اهمیت دارد استفاده از مواد و مصالح مناسب است. انتخاب نوع مصالح تا حدودی به مکان ساخت ویلا مرتبط است. لذا سعی کنید زمین ساخت ویلا را به گونه ای انتخاب کنید که بتوانید از آن استفاده بهینه داشته باشید. چنانچه برای انتخاب زمین ویلا سوالی دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید. یکی از ویژگی هایی که برای زمین ویلا در نظر گرفته می شود علاوه بر مساحت نوع خاک زمین و موقعیت جغرافیایی زمین است. هزینه حفاظت و نگهداری از ویلاهایی که دارای ساحل اختصاصی هستند به دلیل وجود رطوبت کمی بالاتر است.

drmohajeri

[email protected]