8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

طراحی و ساخت ویلای جنگلی با بهترین مصلاح

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > طراحی و ساخت ویلای جنگلی با بهترین مصلاح

طراحی و ساخت ویلای جنگلی با بهترین مصلاح

ساخت ویلای جنگلی باید براساس قوانین و حد و اندازه مجاز باشد و به طبیعت و منابع طبیعی آسیبی نزند.استان های شمالی کشور به علت دارا بودن آب و هوای خوب و معتدل، دریا و جنگل، در همه فصول گردشگران و توریست های زیادی دارد. همین امر باعث شده که سرمایه گذاران زیادی تصمیم به ساخت ویلای جنگلی در این نواحی بگیرند. مساحت بسیار زیادی از شمال ایران را جنگل ها پوشانده اند و ساخت ویلا در این شهرها بیشتر از سایر مناطق کشور است. به همین علت ساخت و طراحی ویلای جنگلی شهرت بسیاری یافته است و نمونه های زیادی از ویلاهای ساخته شده در سایت های مختلف چاپ شده است. همچنین خرید ویلای جنگلی می تواند یک سرمایه گذاری خوب و مناسب باشد. با توجه به این مورد که ویلاهای جنگلی در مناطق خوش آب و هوا ساخته می شوند، سرمایه گذاری در قسمت ویلا می تواند نتیجه بسیار مفیدی داشته باشد.

ساخت ویلای جنگلی با اصول مهندسی

ساخت ویلای جنگلی امروزه با مصالح و سازه های مدرن در بهترین مناطق جنگلی و خوش آب و هواترین نواحی انجام می شود.اکثر این ویلاها به صورت دوبلکس در متراژهای بزرگ با چشم انداز جنگل و دریا هستند. در طی سال های اخیر سرعت ساخت و ساز ویلاهای جنگلی در شمال کشور خصوصا استان گیلان افزایش یافته است و شرکت های انبوه سازی مختلفی در این استان ها اقدام به ساخت و سرمایه گذاری در بخش ساخت ویلا و خرید و فروش ویلا کرده اند. ساخت ویلا با توجه به طبیعت منطقه و جاذبه های گردشگری در هر استانی متفاوت می باشد. شرکت های ویلاسازی معمولا در طبیعت و جنگل اقدام به ساخت و ساز ویلای جنگلی می کنند، که بیشترین انطباق را با طبیعت پیرامون داشته باشد و همچنین طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

خصوصیات ویلا جنگلی

ساخت ویلای جنگلی امروزه با طراحی مدرن و به روز انجام می شود و دیزاین لوکس و چشم اندازی زیبا دارند. همچنین با ساخت آلاچیق و باربیکیو در فضای سبز حیاط، زیبایی خاصی به ویلا می دهند. ویلای جنگلی معمولا به ویلایی گفته می شود که در مناطق سرسبز و در دامنه کوه و امتداد جنگل ساخته می شود. ساخت ویلای جنگلی به دو صورت مستقل و یا شهرک جنگلی صورت می پذیرد که شما می توانید متناسب با سلیقه خود ویلای مدنظر را انتخاب نمایید. شما می توانید تصویر  ویلاهای مدرن و شیک متناسب با معماری و طبیعت را در سایت ما مشاهده کنید.

در ویلاهای لوکس در بدو ورود به داخل این ویلاهای جنگلی با حیاط زیبا همراه با گل و گیاه تزئینی منحصر به فرد همچنین آلاچیق، باربیکیو و آبنما مواجه می شوید که حس خوبی در شما بوجود می آورد. ویلاهای جنگلی توسط درختان سرسبز احاطه می شوند و فضای آرامش بخشی برای مالکین آن فراهم می کند و از طرفی دید خوبی هم از طبیعت اطراف در اختیار اعضای خانواده قرار می دهد. ویلاهای جنگلی اکثرا دارای سالن های بزرگ و دل باز هستند و پنجره های بلند و قدی دارند تا طبیعت از داخل منزل به خوبی مشاهده شود.

بهترین شهرهای شمالی برای خرید و ساخت ویلای جنگلی و به عبارتی معروف ترین و سرشناس ترین شهرهای ویلایی در شمال کشور شامل شهرهای  متل قو، نمک آبرود، نوشهر و رامسر می باشد، که از میان این شهرها نوشهر، چالوس، نمک آبرود و متل قو نسبت به رامسر از اولویت و طرفداران بیشتری برخوردار است و این امر به دلیل نزدیکی این شهرها به جاده کرج – چالوس و مسافت کمتر تا تهران می باشد.

drmohajeri

[email protected]