8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

راهنمای خرید ویلا در نوشهر و فروش اقساطی ویلا

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > راهنمای خرید ویلا در نوشهر و فروش اقساطی ویلا

راهنمای خرید ویلا در نوشهر و فروش اقساطی ویلا

 خرید ویلا در نوشهر تحقق رویا برای اغلب مردمی است که تصورشان این بود که خرید ویلا در شمال کشور فقط برای ثروتمندان است. این نوید را می دهیم که با افزایش رو به رشد میزان شهرسازی در شمال مازندران امکان خرید ویلا در نوشهر برای اکثر مردم فراهم شده است. هر فردی با قیمتی بسیار مناسب تر از سایر شهرها قادر است در این شهر ویلا ی مناسب و زیبایی خریداری نماید.

خرید ویلا در شمال

این که تصور کنید خرید ویلا در شمالی ترین شهرها و در کنار ساحل با بهترین امکاناتات با مبلغی زیر 100 میلیون مقدور است سخت در اشتباهید؛ اما ویلای ارزان و مناسب در شهر های شمالی با وجود پیشرفت و گسترش شهرسازی در این منطقه مقدور شده است. نوشهر یکی از شهرهای زیبای مازندران است که خرید ویلا در نوشهر با قیمت مناسب امکان پذیر شده است. ویلاهای لوکس و قیمت مناسبی که شرایط مناسب و خاصی برای خریدشان فراهم شده است. ویلا های نوساز و یا بازسازی شده با شرایط عالی به فروش می رسد. خرید ویلا در شمال یک امتیاز برای افراد است و می توان از این فرصت هم به شکلی تجاری استفاده کرد و هم به نوعی سرمایه گذاری خواهد بود. نوشهر یکی از شهر های استان مازندران است که با داشتن امکاناتی ویژه به نوعی پل عبور به سایر شهر های شمالی محسوب شده و موقعیت مکانی ویژه آن و نزدیکی آن به منطقه بزرگ اقتصادی باعث شده خرید ویلا در نوشهر یک فرصت عالی برای اسکان و شروع سرمایه گذاری برای افرادی باشد که می خواهند برای آینده پولی خود برنامه ریزی نمایند.

مزایای خرید ویلا در نوشهر

نوشهر یکی از شهر هایی که علاوه بر آب و هوای شمالی نزدیک منطقه اقتصادی آزاد قرار دارد و راهی به چالوس زیباترین جاده شمال کشور دارد و این باعث رونق کسب و کار در این شهر بزرگ در حال و آینده خواهد شد. این شهر امکانات بی نظیری را فراهم آورده که زندگی در آن را تبدیل به یک مکانی مفرح و با امکانات فراوان کرده است. این منطقه تجاری یک فرصت عالی سرمایه گذاری برای ساکنین منطقه است افرادی که تصمیم به خرید ویلا در نوشهر دارند؛ ویلا های لوکس و زیبایی در شهرک های مختلف ساخته شده و ساخت آنها رو به گسترش است؛ بستری مناسب برای تجارت و تفریح را همزمان برای کسانی که در این منطقه تجاری در داد و ستد هستند را فراهم خواهد آورد. این موقعیت عالی موجب صرفه جویی در زمان و هزینه و نقطه شروع پیشرفت این افراد می شود؛ خرید ویلا در نوشهر به خودی خود نوعی سرمایه گذاری بلندمدت محسوب می شود.

ویژگی های ویلا ها در نوشهر

نظارت حرفه ای که زیر نظر کارفرمایان و شهروندان می باشد در تمامی ویلا ها لحاظ شده است این ویلا دارای مجوز ساختمانی بوده و اغلب دارای طراحی ها نما و دکور داخلی زیبا و منحصر به فرد مطابق با معماری روز دنیا و در سبک های مختلف و متنوع است، سازه ها مستحکم و تاسیسات برقی و مکانیکی این ویلا ها فول می باشد. کلیه ویلا ها با نظارت؛ ناظرین محترم شهرسازی ساخته و تکمیل شده است. ویلا های مذکور از نظر مقاوم سازی؛ سازه های ساختمانی دارای استاندارد هستند و به بهترین شکل با مدیریت هزینه ها طرح سازه سبک سازی و بهینه شده است. این سازه ها با انجام آزمایش های ژئوتکنیک و بتن پی ریزی شده و مناسب برای آب و هوای نوشهر ساخته شده و یا بازسازی شده است. جهت اقدام برای خرید ویلا در نوشهر می توانید ساختمان را از کلیه جهات؛ چه سازه ای و چه استحکام ارزیابی نمایید. این ویلا ها با سبک های مختلف به پیاده سازی متریال های خاص و لاکچری پرداخته و طرحهای نوین و بروزی عرضه کرده است. اغلب ویلا ها تجهیزات ساختمانی هوشمند دارند و با استفاده از تجهیزات انرژی پاک و سولار این ویلا ها را مجهز نموده است.

 قیمت خرید ویلا در نوشهر

نحوه قیمت گذاری بر روی ویلا ها با توجه به منطقه و شهرک و نوع سازه ها و سبک آنها است. خرید ویلا در نوشهر با قیمت های متفاوت های امکان پذیر است این امکان برای اغلب افراد از 200 میلیون تومن تا قیمتهای 2 و 3 میلیارد نیز وجود دارد. همانطور که اشاره شد علاوه بر متراژ سبک سازه نوع متریال به کار رفته در آن و موقعیت مکانی ویلا در این تفاوت قیمت تاثیر گذار است. اسکلت ساختمان؛ تاسیسات کار و تجهیزات و آپشن های مختلف دیگر نیز در قیمت خرید ویلا در نوشهر تاثیر گذار می باشد. سند دار بودن ویلا هم از مواردی است که روی قیمت خرید ویلا تاثیر می گذارد. با توجه به این که نوشهر در نزدیکی منطقه ویژه اقتصادی قرار دارد سازه های بی نظیری که در اطراف این منطقه ساخته می شود باید قابلیت جذب توریست را داشته باشد. رشد روز افزون این منطقه بستری را فراهم آورده تا خرید ویلا در نوشهر تبدیل به یک نوع سرمایه گذاری باشد و طبیعی است که این املاک چه از لحاظ قیمتی و چه از لحاظ ارزش تجاری رو به پیشرفت هستند. و خرید ویلا در نوشهر می تواند به نوعی در آینده مالی شما نقش داشته باشد. جالب است بدانید خرید ویلا در نوشهر به صورت اقساطی یکی دیگر از امکاناتی است که فراهم شده است و هر فردی با هر توان مالی می تواند اقدام به خرید اقساطی ویلا در نوشهر نماید.

راهنمای خرید ویلا در نوشهر

بسته به این موضوع که با چه هدفی اقدام به خرید ویلا می کنید می تواند به خرید بهتر یک ویلا به شما کمک کند با عنوان مثال اگر هدف خرید شما نزدیکی به منطقه ی اقتصادی است یا به قصد خرید منزل جهت زندگی و یا برای تفریح تصمیم به خرید ویلا دارید موضوعات متفاوتی را باید بررسی نمایید خواهد بود. یکی از اولین کارها استعلام از بنیاد مسکن و اطمینان از صحت و اعتبار سند ویلا است. ساحل طویلی که شهر نوشهر با دریا دارد باعث شده بیشتر ویلا های ساخته شده در این شهر در کنار و با چشم انداز زیبا دریا باشد. خرید ویلا در شهرک ها امتیازاتی را برای خریدار به همراه دارد در معاملات ویلا باید دو نکته را به شدت توجه نمایید درج کامل مشخصات طرفین و اطلاعات و مشخصات دقیق ملک مورد نظر. نکته بعدی این که ملک در مالکیت شخص دیگری نباشد این موارد در اولویت بررسی قرار دارد. برای خرید ویلا در نوشهر علاوه بر این که به مراکز معتبر مراجعه می کنید دقت نمایید که کلیه مشخصات ملک و مشخصاتی که در سند درج شده با هم همخوانی داشته باشد.

drmohajeri

info@parsiyah.com