8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

اطلاعات کامل درباره ساخت ویلا کنار دریا

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > اطلاعات کامل درباره ساخت ویلا کنار دریا

اطلاعات کامل درباره ساخت ویلا کنار دریا

اکثر مردم دوست دارند در مسافرت ها به کنار ساحل بروند و در خانه های ویلایی لب ساحل از نمای بسیار زیبا و آرامش بخش آن لذت ببرند .ساخت ویلا کنار دریا با خانه های مناطق شهری متفاوت است زیرا بر اساس موقعیت جغرافیایی و نوع آب و هوا طراحی می شوند. یکی از مهمترین مزایایی که خانه های ساحلی دارند آرامش و سکوتی است که در این خانه ها برقرار است خانه های ساحلی جزو زیباترین و جذاب ترین خانه ها در سراسر دنیا هستند. برای ساخت خانه های ساحلی باید خلاقیت و ایده پردازی مناسبی داشته باشیم. طراحی خانه های ساحلی از خانه های معمولی راحت تر و ساده تر می باشد زیرا با توجه به محیطی که در آن قرار گرفته است به راحتی می توان از الهامات طبیعی استفاده کرد. در طراحی ویلا کنار دریا باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم:

رنگ برای ساخت ویلا کنار دریا

برای ساخت ویلا کنار دریا به اولین نکته ای که باید توجه داشته باشیم رنگ ویلا می باشد. برای ساخت ویلا کنار دریا باید از رنگ هایی استفاده کنیم که نمای ویلا را دو چندان کنند. برای بزرگ و جادار نشان دادن ویلا می توان از رنگ های خنثی مانند بژ، سفید، کرم و قهوه ای استفاده کرد و از رنگ های زرد و آبی که نوعی علاقه و تحرک ایجاد می کند نیز می توان بهره گرفت و یا رنگ هایی مانند  خاکستری ماسه ها، رنگ صورتی صدف ها و رنگ سبز جلبک ها که هر کدام چیزی را در ذهن تداعی می کند.

پنجره های بزرگ ویژگی مناسب برای ساخت ویلا کنار دریا

برای ساخت ویلا کنار دریا یکی از ویژگی های اصلی باید این باشد که ویلا باید تا حد امکان رو به منظره دریا ساخته شود. بنابراین برای ساخت ویلا کنار دریا باید از پنل های شیشه ای و پنجره های بزرگ استفاده شود. در ویلاها پنجره های بزرگ این اجازه را می دهد که نور وارد فضای ویلا شود. خانه ای که رو به دریا باشد مکانی مناسب برای تفریح با خانواده قبل و بعد از رفتن به دریا فراهم می کند.

ویلای کنار ساحل باید چیزی فراتر از یک خانه فصلی باشد. می توان آن را برحسب موقعیت مکانی و جغرافیایی ساخت اما تم هایی که در آن استفاده می شود می تواند دکوراسیون داخلی را تقویت کند. برای ساخت ویلا کنار دریا باید به نکات ایمنی و حریم های مجاز نیز دقت شود تا به مشکلات گوناگون برخورد نکنید. در ساخت ویلا کنار دریا اصل آرامش و ایمنی است که در آن وجود دارد تا یک خانواده از بودن کنار هم لذت ببرند.

از ویژگی های دیگر برای ویلاهای کنار دریا می توان به ایوان و یا سکو اشاره کرد که رو به منظره دریا هستند و بخشی ضروری برای خانه های ساحلی و ویلاها می باشند. اگر فضای کافی برای ایجاد چنین مکانی در خانه خود دارید به عنوان یک فرصت طلایی به آن بنگرید و طراحی آن را به نحوی انجام دهید که با دکوراسیون داخل خانه هماهنگ باشد و البته از نظر بصری نیز به هم مشرف و مرتبط باشند. برای زیبایی بیشتر ویلاها در این مکان می توانید از صندلی های مناسب و زیبا استفاده کنید که فضای مناسبی را در ویلا ایجاد نماید و جایی برای گردهمایی خانوادگی در هوای خوب و مناسب باشد تا از طبیعت و زیبایی های دریا لذت ببرید.

drmohajeri

[email protected]