8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

طراحی انواع ویلا

طراحی انواع ویلا

زمانی که مسئله خرید ویلا و سرمایه گذاری در این رابطه است، افراد برای کسب اطلاعات به شرکت های ساخت ویلا مراجعه می نمایند. این شرکت ها اطلاعاتی در زمینه تعداد اتاق، ویو و سایر اطلاعات مربوط به انواع ویلا را در اختیار افراد می گذارد ولی آنچه با اهمیت تر است طراحی انواع ویلا یا در واقع سبک طراحی ویلا است. که در ادامه با طراحی انواع ویلا آشنا می شوید.

طراحی انواع ویلا:

ویلا ها طرح و سبک های کاملا متفاوتی دارند و چنین تفاوتی به سلیقه فردی مرتبط می شود که چه سبکی را بپسندد، البته باید در کنار توجه به سبک، کیفیت هم مد نظر قرار بگیرد و بررسی شود که آیا  آن منطقه برای ساخت سبک مورد نظر مناسب است یا خیر؟

ویلاهای سبک مدیترانه ای:

ویلاهای مدیترانه ای در دسته ویلاهای رویایی قرار دارند و علت آن در معماری آن نهفته است، از نظر ویو این ویلاها رو به دریا قرار دارند و با طراحی سفید همراه هستند و از نظر ظاهری دارای سقف های چوبی و خانه های بیضی مانند هستند.

ویلاهای سبک سنتی: 

اغلب ایرانیان تمایل به ویلاهای سنتی دارند. در اینگونه ویلاها نمای خارجی دارای حالت گچبری یا آجری است، اغلب ویلاهای سنتی رو به جنگل و طبیعت ساخته می شوند.

ویلاهای سبک ییلاقی:

این ویلاها را می توان ترکیبی از سبک های سنتی و مدیترانه ای دانست. ویژگی که سبب تمایز این ویلا از دیگر ویلاها می شود، سقف تخت آنها است چرا که به راحتی می توان بر روی سقف آنها تراسی با طرح زیبا و شیک ساخت. اصولا اینگونه ویلاها در باغ ها ساخته و استفاده می شوند.

ویلاهای سبک شهری:

علت نامگذاری این ویلاها عدم وجود فضای آزاد در اطراف آنها است در این سبک ویلاها تراسی وجود ندارد و تنها دارای یک بالکن کوچک هستند. چنین سبکی در طراحی ویلا در مناطق شمالی، کوهستانی و جنگلی دیده می شود.

ویلاهای سبک لاکچری:

این مدل ویلاها به دلیل دارا بودن انواع امکانات منحصر به فرد هستند. چنین ویلاهایی زیر نظر بهترین کارشناسان طراحی و ساخته می شوند به همین دلیل قیمت بالایی دارند.

drmohajeri

info@parsiyah.com