8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

بزرگترین مرجع طراحی داخلی ایران

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی داخلی  > بزرگترین مرجع طراحی داخلی ایران

بزرگترین مرجع طراحی داخلی ایران

طراحی و دکوراسیون داخلی از جمله دغدغه هایی است که با برطرف شدن آن فضای زندگی بسیار مطلوب تر از گذشته می شود. به نظر می رسد وجود منبعی به عنوان بزرگترین مرجع طراحی داخلی ایران باشد می تواند در این زمینه تاثیرات مثبتی ایجاد نماید. متخصصان طراحی و معماری داخلی با توجه به شرایط، سبک های گوناگون و خواسته های کارفرما، دکوراسیون مناسب را طراحی کرده و به مرحله اجرا می رسانند.

معماری داخلی

معماری داخلی به مجموعه ای از طراحی، ساخت و اجرا گفته می شود که در آن حس فضایی موجود به آن چه کارفرما نیاز دارد نزدیک می گردد. در طراحی داخلی نحوه قرارگیری فضاها در کنار هم و ارتباط آن ها، جایگیری درست فضاها، ایجاد فضای دلنشین و کارآمد، استفاده از رنگ و نور، توجه به دکوراسیون و بسیاری موارد دیگر مورد توجه می باشد. از این رو یک طراح داخلی باید در زمینه های فراوانی تسلط داشته باشد تا بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد.

ملزومات یادگیری برای طراحان داخلی

معماران داخلی باید از لحاظ بعد روانشناسی نیز مهارت داشته باشند. آن ها باید نیازهای کارفرما را شناخته، آن را درک کنند و به شیوه ای مناسب پاسخگو باشند. تفاوت در معماری داخلی این جاست که افراد کارفرما خود را صاحب نظر یا کارشناس می دانند و پذیرفتن این مسئله که آن ها متخصص نیستند کمی برایشان دشوار است.

معماران داخلی باید درک فضایی مناسبی داشته باشند و بتوانند فضا را تصور کرده و در ذهن خود به طراحی آن بپردازند. سپس آن ها باید بتوانند طراحی ذهنی خود را روی کاغذ پیاده کنند. بنابراین توانایی طراحی دستی و خلاقانه نیز در آن ها اهمیت ویژه ای دارد.

نحوه ارائه کار به کارفرما در بازار اکروز بسیار اهمیت دارد. بنابراین معماران داخلی باید با نرم افزارهای مورد نظر آشنایی داشته باشند و بتوانند کار خود را به بهترین شکل به کارفرما ارائه نمایند.

بزرگترین مرجع طراحی داخلی ایران

تمامی این موارد و موارد بسیار دیگری برای هر طراح داخلی مورد نیاز می باشد، در بزرگترین مرجع طراحی داخلی ایران قرار گرفته و می توان این مرکز را منبعی برای تمام علاقه مندان معماری و دکوراسیون داخلی دانست.

بزرگترین مرجع طراحی داخلی ایران می تواند تمامی نیازهای طراحان داخلی و کسانی که به این زمینه علاقه مند هستند را برطرف کند.

drmohajeri

[email protected]